Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykl wjechał w drzewo. Zginął 21-latek, bo jechał bez kasku

Utworzony przez hulajnoga, 5 czerwca 2009 r. o 10:14
I znowu będzie,że to policja zrobiła nagonkę i strzelali do pijanych uciekinierów na motocyklu.... Sezon motocyklowy rozpoczęty,coraz więcej będzie dawców organów.Warto ustawiać się w kolejkę,bo w każdej chwiliktoś może otrzymać upragniony organ, A co by było gdyby obaj zginęłi?Organy by były podwójne (oprócz mózgów oczywiście).NIe szkoda mi takich.Więcej taki nie zagrozi innym użytkownikom drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hulajnoga napisał:
I znowu będzie,że to policja zrobiła nagonkę i strzelali do pijanych uciekinierów na motocyklu.... Sezon motocyklowy rozpoczęty,coraz więcej będzie dawców organów.Warto ustawiać się w kolejkę,bo w każdej chwiliktoś może otrzymać upragniony organ, A co by było gdyby obaj zginęłi?Organy by były podwójne (oprócz mózgów oczywiście).NIe szkoda mi takich.Więcej taki nie zagrozi innym użytkownikom drogi
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia wieśniaku to sie nie odzywaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz o czym mówisz hulajnoga to się nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naturalna selekcja trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mi namiar na tego gościa ja jestem z lublina chętnie bym podjechał i odkupił od niego tą eMZete przydała by mi się druga na części pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gościu, jak go wsadzą, to mam nadzieję, że nie wyjdzie. ale i tak go nie wsadzą, jesteśmy w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy podobnemu wiekiem motocykliście zwróciłem uwagę ,piętnując jego jazdę na jednym kole po publicznej ulicy ,ten mi odpowiedział "NIE MA OBAWY NIE MA ZABAWY"odpowiedziałem mu słowami piosenki "Tańcz głupia tańcz,swoim życiem się baw...." Cóż,współczuję rodzinie z całego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginął mój kumpel, ludzie dajcie na wstrzymanie. nic ich nie usprawiedliwia, ale proszę bez niepotrzebnego sarkazmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ich obu. Pomyślcie o tym co przeżywaja teraz ich rodziny. Pozostaje nam tylko współczuć;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hulajnoga napisał:
I znowu będzie,że to policja zrobiła nagonkę i strzelali do pijanych uciekinierów na motocyklu.... Sezon motocyklowy rozpoczęty,coraz więcej będzie dawców organów.Warto ustawiać się w kolejkę,bo w każdej chwiliktoś może otrzymać upragniony organ, A co by było gdyby obaj zginęłi?Organy by były podwójne (oprócz mózgów oczywiście).NIe szkoda mi takich.Więcej taki nie zagrozi innym użytkownikom drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hulajnoga ty deb***u, potzreba ci nowego mozgu i dlatego cieszysz sie jak gina motocyklisci? Zawrzyj sie gowniarzu, zginal moj ukochany kuzyn, nie chce widziec takich postow, ty szczurze! Krzycho byl super czlowiekiem, nadal jest w naszych sercach, obojetnie co wypisujesz gnido!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne spoczywanie racz mu dac Panie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki z niego motocyklista skoro miał 2 promile alkoholu? Owszem szkoda chłopaka ale po pijaku na motocykl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ryj cię nie swędzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eMZetkowicz napisał:
dajcie mi namiar na tego gościa ja jestem z lublina chętnie bym podjechał i odkupił od niego tą eMZete przydała by mi się druga na części pzdr
Kup sobie części zamienne do muzgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...