Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykl zderzył się z mazdą. Dwie osoby są ranne

Utworzony przez JP, 23 czerwca 2010 o 23:25
Widocznie nie patrzył w lusterka. Bo samochody są wszędzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ogniomistrz to moze oceniac straty hahaha, w motocyklu straty sięgną nie 1500zl a 15 000, co za artykuł
0
MOTO napisał:
ogniomistrz to moze oceniac straty hahaha, w motocyklu straty sięgną nie 1500zl a 15 000, co za artykuł
Tak, tak (chłodnica i zderzak) 15 000 masz 100% racji
0
motor z 15 tys mógł kosztowac teraz za 12 ktos go kupi i to bedzie dopiero dzwon!
0
JP napisał:
Widocznie nie patrzył w lusterka. Bo samochody są wszędzie.
normalnie rece i cycki opadaja.... skad sie biora tacy pusci ludzie...?
0
Ci motocykliści to zakała naszych dróg, powinni poruszać się poboczami. Bo ja taki "cwaniak jedzie po środkowej linii jezdni .Łeb w kokitke wsadzi i chojraka udaje" a potem buty mu spadną i leży biedaczysko na drodze, aż żal patrzeć
0
GSXr napisał:
normalnie rece i cycki opadaja.... skad sie biora tacy pusci ludzie...?
Koleś ma racje. Jeżeli ja jadę 90 km/h i nagle koło mnie przelatuje koleś na ścigaczu tak jakbym stał w miejscu, to nic mu nie pomoże, nawet nie wiem jaki refleks kierowcy itp. Ale nie mieszajmy wszystkich motocyklistów razem, trzeba ich podzielić na grupy - hobbystów z motorami turystycznymi czy choperami i idiotów na ścigaczach, co tylko aby zapierd... A niestety ci psują ogólną opinie miłosników jednośladów.
0
tu akurat gość samochodem wymusił pierwszeństwo a Wy od razu krytykujecie motocyklistę! zgadzam się że niektórzy jeżdżą nie ostrożnie ale to nie znaczy że wszystkich można tak krytykować! sama jeżdżę 4 lata i robie to dla hobby i nie miałam nawet kolizji! a barany nie tylko na motorach jeżdżą ale i autami!
0
To prawda, nie należy wrzucać wszystkich motocyklistów do jednego worka - wielu jest takich, co jeździ zgodnie z przepisami. Tak samo kierowcy samochodów i rowerzyści bywają różni. Często pojawiają się głosy, że wyremontujcie drogi to będzie mniej wypadków. Dla mnie nie jest to argument, bo wystarczy kawałek lepszej drogi i już idioci wciskają gaz do dechy. Wystarczy spojrzeć na ulicę Wyzwolenia w Lublinie - jak wyremontowali ulicę i jedzie się jak po stole, to niektórzy jeżdżą po 80-100 km/h. Jak były doły, to mało kto odważył się jechać więcej niż 60 km/h.
0
Ludzie to motocykl nie motor.Motor to taki upadający,żenujący klub w Lublinie
0
ZGADZAM SIE MADZIA PLUSIKI DLA CIBIE LUDZIEE NIE SPAC I PATRZEC W LUSTERKA.........................MOTOCYKLE SA WSZEDZIE
0
ach te lusterka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: