Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista spieszył się na ognisko. Zarobił 24 punkty karne (wideo)

Utworzony przez gada, 4 maja 2012 r. o 13:56
cóż, gdyby to był Jareczek Pomrocznie Jasny od Bolusia, to policja by go przeprosiła i jeszcze poeskortowała, by był szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak może się już żegnać z prawkiem bo punkty naliczane są od dnia popełnienia wykroczeń, no a Wysoki Sąd za zawracanie głowy na pewno i grzywnę podżyłuje do 2 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym filmiku nie wdać aby motocyklista złamał przepisy drogowe za 24 punkty ! To raczej psy złamały przepisy jadąc lewym pasem pod prąd i przecinając linie podwójną i pas do skrętu w lewo - pod koniec filmu dokładnie to widać. Ponadto prędkość jaka jest na filmie to jest prędkość psów a nie motocyklisty widać to jak zwalniają przed samochodem, prędkość spada a motocykl jedzie ze stałą prędkością. Motocyklista ma rację że nie przyjoł mandatu, w sądzie wygra bo psy chciały go u dupi ć !!! Nie daj się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiota na motocyklu będący według siebie ponad prawem. Gdyby cos się stało to oczywiście byłby klasyczny skowyt pajacow czyli "zły kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo". Licze, ze sąd utrzyma w mocy ilość punktów i zwiększy wysokość pieniężną mandatu. Chociaz do takiego motocyklisty z jednym płatem mózgowym wiele nie dotrze. Brawo policja za zatrzymanie barana zanim zrobiłby komuś krzywdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego jołopa bez kresomózgowia trzeba odizolować od społeczeństwa,zanim kogoś zabije lub już za życia pobrać organy od dawcy.Tylko nie należy brać na przeszczepy jego mózgu bo zgniły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfghj napisał:
Na tym filmiku nie wdać aby motocyklista złamał przepisy drogowe za 24 punkty ! To raczej psy złamały przepisy jadąc lewym pasem pod prąd i przecinając linie podwójną i pas do skrętu w lewo - pod koniec filmu dokładnie to widać. Ponadto prędkość jaka jest na filmie to jest prędkość psów a nie motocyklisty widać to jak zwalniają przed samochodem, prędkość spada a motocykl jedzie ze stałą prędkością. Motocyklista ma rację że nie przyjoł mandatu, w sądzie wygra bo psy chciały go u dupi ć !!! Nie daj się !!!
a ty jelonku ku*** poje***y jesteś czy LBI???? Trzeba być deb***em aby nie zauważyć ze ten pikuś na motocyklu złamał przepisy.Dużo matołek nie na kozaczy bo mu w sądzie jeszcze dopier***ą większą grzywnę plus koszty sadowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty jelonku ku*** poje***y jesteś czy LBI???? Trzeba być deb***em aby nie zauważyć ze ten pikuś na motocyklu złamał przepisy.Dużo matołek nie na kozaczy bo mu w sądzie jeszcze dopier***ą większą grzywnę plus koszty sadowe.
Tak nawiasem. Ile punktów karnych można zarobić gdy zawraca się na skrzyżowaniu ze światłami? Może Policja się zainteresuje srebrnym Citroenem który grasuje na trasie K2, chyba Policja zna ten samochód. Fakt ten się zdarzył 2 tygodnie temu na skrzyżowaniu w M.P., wyjazd w stronę Łosic.
Ostatnio edytowany 4 maja 2012 r. o 15:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ewentualnym egzaminie, takim kozakom trzeba zamieniać pojazdy na wfm lub fiata 126.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam kawasaki zabrali mi prawko ponad rok temu,a ja dalej jezdze jak mnie zatrzymaja to place grzecznie 500zl i tyle w d*** mnie mozeta pocalowac.eh fajne mamy prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakiś pożytek z tej policji.Własnie takich kuzajobów co mają Kuku Na Muniu trzeba wyłapywać i surowo karać a nie pijanych rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sobotę i niedzielę na ul.łomaskiej w stronę końca ulicy pędzą na motorach tylko świst idzie - nie ma na nich bata , bo tamtędy wchodza sobie na lotnisko a tam hulaj dusza "ile motor dał po garach". Nie daj Boże gdyby na ulicę wybiegło dziecko ...Trzeba zamknąc ten wjazd albo położyć spowalnicze . Jakby parę razy wyskoczył w niebio na tym to więcej by nie kozaczył ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha jaki żłop!!!No idiota do kwadratu.Wszystko sfilmowane a żłop nie przyjmuje mandatu.W sadzie dostanie o wiele więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WuJo napisał:
Po ewentualnym egzaminie, takim kozakom trzeba zamieniać pojazdy na wfm lub fiata 126.
no nie do końca, koluniu (z falistej tektury chciałoby się rzec) bo jak Cię któryś raz z kolei zatrzymają to już nie będzie 500 tylko jako recydywista nie załapujesz się na postępowanie mandatowe tylko stajesz przed Wysokim Sądem, który na przykład może orzec Ci zakaz prowadzenia pojazdów i za jego złamanie możesz już pójść pierdzieć, jeśli to dla Ciebie też nie pierwszyzna to gratulacje no i powodzonka w dalszych odsiadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścigacz wsk napisał:
Ja mam kawasaki zabrali mi prawko ponad rok temu,a ja dalej jezdze jak mnie zatrzymaja to place grzecznie 500zl i tyle w d*** mnie mozeta pocalowac.eh fajne mamy prawo
no nie do końca, koluniu (z falistej tektury chciałoby się rzec) bo jak Cię któryś raz z kolei zatrzymają to już nie będzie 500 tylko jako recydywista nie załapujesz się na postępowanie mandatowe tylko stajesz przed Wysokim Sądem, który na przykład może orzec Ci zakaz prowadzenia pojazdów i za jego złamanie możesz już pójść pierdzieć, jeśli to dla Ciebie też nie pierwszyzna to gratulacje no i powodzonka w dalszych odsiadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścigacz wsk napisał:
Ja mam kawasaki zabrali mi prawko ponad rok temu,a ja dalej jezdze jak mnie zatrzymaja to place grzecznie 500zl i tyle w d*** mnie mozeta pocalowac.eh fajne mamy prawo
ktoś już u Ciebie cipcio zamówił jakiś organ w razie czego???Jak nie to bym zamówił wątrobę bo mój stryjo duzo piję i prędzej czy póżniej będzie mu potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek tepaku za brak uprawnien jest 500zl o ile jestes trzezwy bylem kontrolowany 3 razy od kiedy niemam prawka(kwiecień 2011)dostalem 1500zl a raz sie pies wkorw.l i wezwał po kawaski lawete.jak kołku niewiesz to milcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A motocykliści wieśniacy (Libany LBI) jeżdżą w dżinsach i filcach,przez co robią prawdziwym motocyklistom obciach.Mniej pić a będzie stać na "skórę".Jak widzę takiego pseudo motocyklistę w dżinsach to aż mnie skręca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdza deb***e z dziurawymi tłumikami czy nasprowadzają z za oceanu skoszonego gówna za grosze które ryczy i pierdzi,że dziecko co parę minut się budzi.Policja powinna surowiej tych deb***ów karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i ten gostek lubi "zapier***ać" ale czy na pewno milicja zwana policją "skarbową" bez włączonych świateł zwanych kogutami , nie złamała przepisów ruchu drogowego , z filmu wynikało że przekroczyli , nie jednokrotnie linię ciągłą a przed skrzyżowaniem narazili życie i zdrowie innych użytkowników ruchu drogowego. W takim razie , motocyklista 24 pt karne , a policjanci , wydalenie ze służby natychmiastowe. troszkę luzu dla wszystkich , nie dajmy się zwarjować
[/quote]http://www.youtube.com/watch?v=jRReqWPaVA8[quote]
Ostatnio edytowany 4 maja 2012 r. o 21:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
... na trasie K2...
Nie ma czegoś takiego jak K2, ignorancie. Jest albo E30 albo "droga krajowa nr 2"! óóóóójjj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...