Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista spieszył się na ognisko. Zarobił 24 punkty karne (wideo)

Utworzony przez gada, 4 maja 2012 r. o 13:56
CWKS napisał:
Tego jołopa bez kresomózgowia trzeba odizolować od społeczeństwa,zanim kogoś zabije lub już za życia pobrać organy od dawcy.Tylko nie należy brać na przeszczepy jego mózgu bo zgniły.
JEŁOP-zgadzam się z tobą,jełop ale tylko dlatego że dał się złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Dzień dobry, starszy aspirant Jxxxxx Pxxx. Czy wie pan co jest przyczyną zatrzymania? - Tak, wiem - nieudolność naszego rządu i dziura budżetowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
órsóz silny żymianin napisał:
Nie ma czegoś takiego jak K2, ignorancie. Jest albo E30 albo "droga krajowa nr 2"! óóóóójjj!
K2 to jest szczyt w Himalajach, więc nie twierdź że czegoś takiego nie ma. Poza tym nie odwracaj uwagi od tego że tajny samochód drogówki bez włączonych świateł obowiązują takie same przepisy jak i innych użytkowników drogi, no chyba że ja czegoś nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...