Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista uderzył w traktor, walczy o życie

Utworzony przez heyoka, 14 września 2010 r. o 13:11
Trzymaj sie motocyklisto , wysyłam Ci dużo uzdrawiającej mocy, dasz rade wydobrzeć!! Tyle ostatnio wyadków z udziałem motocyklistów. Prosze jeździjcie ostrożniej Pamietajcie o ograniczonym zaufaniu do innych uczesników ruchu, i do siebie i swojej maszyny również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jeden komentarz? Jakby było odwrotnie że powiedzmy pijany motocyklista potrącił traktorzyste np wysiadającego z maszyny to by dopiero było!! Zawiodłam sie na FORUMOWICZACH Z drugiej strony wlazła z Was hipokryzja, zlośliwość i pieniactwo.. POWOROTU DO ZDROWIA Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ MOTOCYKLIŚCIE a pijanemu kierowcy surowej kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja se myśle rze ten na motuże to jechałze 250 na godzine i rze to un je winny. A traktuzysta nawet jak był wypity troszku to dajta mu spokuj. Wieta jak cieżko się na tżeźwo trakturem jeździ? Motury zawsze so winne bo so. Jak by nie było moturów to by nie było wypadkuw z moturami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się kolego,i bądz silny dasz radę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiałabym nawet powiedzieć, że to traktor uderzył w motocykl. Jednak tytuł "motocyklista uderzył w traktor" działa na gapiów jak magnes. Gdyby nie promile traktÓrzysty, zgadnijcie kto byłby winny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklista też nie był święty,również miał promile:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm..bez oczu,bez kasku ale z wódą i do kogo pretensje no do kogo się pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Motocyklista też nie był święty,również miał promile:(
Na jakiej podstawie te pomówienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś, jak czuje się motocyklista??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu wiem że był pod wpływem alkoholu i to zdrowo na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się traktorzysto on gdyby był trzeźwy, to by zahamował. Ty byłeś wypity ale bez butelki a on był pijany i jeszcze miał flaszkę przy sobie żeby mu nie zbrakło. I musiał byś dobrze pijany skoro nie widział pługów na środku szosy. I teraz nikt o Ciebie się nie martwi tylko o winnego. Jesteśmy za tobą i życzymy Ci szczęścia bo teraz będzie ci potrzebne w dążeniu do sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufo napisał:
Po prostu wiem że był pod wpływem alkoholu i to zdrowo na 100%
Ja też wiem że był pod wpływem i to większym niż traktorzysta . Ten walczy o życie a ten walczy teraz o wolność. Zastanawiam się dlaczego wszędzie piszą ile promili miał traktorzysta a nie piszą nic o tym ile miał motocyklista. Niech ktoś mi odpowie jeżeli wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...