Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Może na tych 100 ha kościół wybuduje świątynie dla owieczek ?

Utworzony przez MondeoLKR, 30 września 2009 o 07:56
Może na tych 100 ha kościół wybuduje świątynie dla owieczek ? Kościół to jest najbardziej pazerna instytucja. Właśnie przez swoje postępowanie,zupełnie niezgodne z nauką religii, chodzi mi o to że dla księży liczy się tylko kasa a nie dusze, coraz więcej wierzących zaczyna przeglądać na oczy. Ja myśle że te 100ha zaraz szybko zostanie sprzedane bo po jakiego grzyba księdzu pastwiska ? Przecież nie do pasienia swoich owieczek ! Co innego pałac biskupow ( przpomina mi się powiedzenie "...bogatemu trudniej do nieba niż wielbłądowi przez ucho igielne ..." Zastanawiam sie czy kiedykolwiek kościół zapłaci odszkodowania za swoje zbrodnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No janowianie powinni sie złożyć po 200 zł od rodziny, na odnowienie ołtarzy w janowskiej kolegiacie bo z kolędy pieniądze przetracone więc po sprzedaży tych 100 ha pastwisk odzyskanych chyba, trzeci kościół pobudują bo dwa już są, z ty że jeden nieczynny , bo po co utrzymywać dwa ? a trzeci to dla chwały swojej za pażerność jako pomnik postawią !
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: