Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Można rozpocząć budowę Galerii Bialskiej

Utworzony przez majka, 24 sierpnia 2012 o 20:13
Te teksty piszą ludzie bez pojęcia o mieście. Większość zawiera błędne nazwy ulic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba Witorowskiej ;D
0
w tekście jest prawidłowo podana nazwa ulicy : Witoroska, Witoroskiej
0
123 napisał:
w tekście jest prawidłowo podana nazwa ulicy : Witoroska, Witoroskiej
Prawidłowo to Ty napisałeś. Pismak z DW nie! No cóż, nie ma PIM-a i zauważalny jest spadek poziomu artykułów - szczególnie dotyczących Białej Podlaskiej.
0
faktycznie na początku był błąd, ale już poprawiliśmy. Jako pismak z DW mogę się wytłumaczyć tylko niezrozumiałym działaniem programu Word, który postanowił zmienić nazwę ulicy, w dodatku bez mojej wiedzy
0
A czy tego kina nie można nazwać po polsku.
0
Łukasz Minkiewicz napisał:
faktycznie na początku był błąd, ale już poprawiliśmy. Jako pismak z DW mogę się wytłumaczyć tylko niezrozumiałym działaniem programu Word, który postanowił zmienić nazwę ulicy, w dodatku bez mojej wiedzy
Żenujące wytłumaczenie. Redaktor Wiejak powinien to ocenić
0
Haniu, nie naprężaj się tak - bo Ci żyłka pęknie - jak to pięknie niegdyś ujął Marek Konrad. Czytając wpisy, co niektórych internautów, odnoszę nieustanne wrażenie, że lepiej poprowadziliby gazetę od tych jak to powiedziałaś "redaktorów" - z Bożej łaski. No cóż - nie na PIM-a.
0
ni ma PIM-a napisał:
Haniu, nie naprężaj się tak - bo Ci żyłka pęknie - jak to pięknie niegdyś ujął Marek Konrad. Czytając wpisy, co niektórych internautów, odnoszę nieustanne wrażenie, że lepiej poprowadziliby gazetę od tych jak to powiedziałaś "redaktorów" - z Bożej łaski. No cóż - nie na PIM-a.
A kto , kto na ten przykład, podaj jakiś przykład. Ciekawa jestem bo może piszesz tylko tak aby pisać.
0
PIm jest. Pozdrawiam i dziękuję za pamięć. Pan Łukasz ma rację. Pan Word niekiedy, już po napisaniu tekstu przez autora, potrafi jeszcze zmienić literki na najczęściej stosowaną (?) formę. Takie elekroniczne widzimisię. Pim = www.e-wspolnota.com/Biala_Podlaska/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: