Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mundur i alkohol

Utworzony przez Gość, 29 października 2009 o 14:09
Mam pytanie: Czy osoba pracująca w straży granicznej, policji może pić alkohol w miejscu publicznym, bądź być pod wpływem alkoholu w miejscu publicznym mając na sobie mundur?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Mam pytanie: Czy osoba pracująca w straży granicznej, policji może pić alkohol w miejscu publicznym, bądź być pod wpływem alkoholu w miejscu publicznym mając na sobie mundur?
to zależy o kogo chodzi? ale wydaje mi się że może oby nie strzelał do innych
0
dla mnie się zawsze wydawało że człowiek pracujący w służbach mundurowych może zakupić alkohol i wypić w domu, ale rzuca sie w oczy człowiek w mundurze idąc chwiejnym krokiem, trochę to nie wygląda za dobrze, bo nie wiadomo czy ta osoba jest po służbie czy w trakcie pracy.
0
Gość napisał:
dla mnie się zawsze wydawało że człowiek pracujący w służbach mundurowych może zakupić alkohol i wypić w domu, ale rzuca sie w oczy człowiek w mundurze idąc chwiejnym krokiem, trochę to nie wygląda za dobrze, bo nie wiadomo czy ta osoba jest po służbie czy w trakcie pracy.
To co mają zrobić członkowie OSP po imprezie w remizie jak wracają na czworaka do chałupy.
0
A gdzie i jaka to była osoba, która piła? czy to tylko teoria do pracy licencjackiej, czy praktyka? Do kogo i czego Gościu pijesz?
0
"PIJE KUBA DO JAKUBA " JAKÓB JEST W JANOWIE !!!!!!!!!!!!!! CZYTAJ NA DRZEWIE ZIELONY ????????????????????
0
Gość napisał:
A gdzie i jaka to była osoba, która piła? czy to tylko teoria do pracy licencjackiej, czy praktyka? Do kogo i czego Gościu pijesz?
powszechna praktyka przy wszystkich uroczystościach strażacy ubrani w mundury mają z tym problem.
0
Szacunek do munduru - nie powinno się go bezcześcić. Na mundurze są elementy oznak państwa.
0
Mundur to państwo
0
Gość napisał:
Mundur to państwo
Chyba pan albo pani, trudno tak w jednym mundurze. Kto zresztą widział żołnierza który nie pije.
0
Gość napisał:
Mundur to państwo
A państwo to ze WSI??????????????????????
0
A ja tak lubię.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: