Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Must Be The Music: Natalka Zozula urzekła jury anielskim głosem

Utworzony przez kaka, 17 października 2011 r. o 06:50
Dziewczyna wygra ten program !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Natalia tak trzymaj,bo jak Ty śpiewasz to Ciebie słuchają,ba ja jak zaśpiewam to wszyscy uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo Natalia. Masz naprawde nieziemski glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady ,może i jest zdolna ale nie jest jeszcze profesjonalistką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcialem tylko powiedziec, ze oprocz Natalii jest jeszcze Piotrek z naszych okolic z zespolu Eris is my homegirl i ja trzymam kciuki za niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraziła mnie wypowiedź Kory. Ta dziewczynka rzekomo miała fałszować?! Jestem zawodowym skrzypkiem z absolutnym słuchem muzycznym i nie usłyszałem fałszu! Owszem, nie ma techniki wokalnej,ale przecież nie można jej tego zarzucać: od szlifowania diamentów są fachowcy! Natomiast zdumiewającym dysonansem do czystej,naturalnej sylwetki tej bardzo utalentowanej dziewczynki była dla mnie cała wizualna kreacja Kory: wyglądała bardzo sztucznie i tak samo sztucznie mówiła. I z premedytacja szukała dziury w całym. Aż strach pomyśleć,co spotka to autentyczne stworzenie o głosie anioła niebieskiego,jeśli zdecyduje się wstąpić na drogę zawodowej kariery wokalnej. Może, coś przykrego już doświadczyła i dla tego ma takie smutne oczy... Strzeż się,dziecko drogie! Na tej ścieżce są... kory. Dla nich czystość jest fałszem i trucizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...