Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myslovitz w Międzyrzecu

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 22:19
Gość napisał:
Już w mieście się mówi, że po zmianie burmistrza to Mański zostanie dyrektorem Domu Kultury? Czy tak będzie to zobaczymy, ale jest to prawdopodobne, bo do wyborów tylko już rok. Grzyb ma mizerne notowanie wśród ludzi i te wybory zapewne przegra, a wraz z nim kilka innych osób.
no tak, trzy lata temu agitował za grzybem, a teraz będzie agitował za lesiukiem. jak to mówią: tylko krowa nie zmienia poglądów. ciekawe jak się zachowa drugi bohater, co to plakaciki grzyba wieszał? będzie teraz kleił po słupach lesiuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GA-GA będzie teraz Lesiuka chwalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no tak, trzy lata temu agitował za grzybem, a teraz będzie agitował za lesiukiem. jak to mówią: tylko krowa nie zmienia poglądów. ciekawe jak się zachowa drugi bohater, co to plakaciki grzyba wieszał? będzie teraz kleił po słupach lesiuka?
jak to wołają teraz żwirowniani żeglarze: "wszystkie ręce na pokład" trzeba pogonić zielenine z południowego podlasia... widać, że Platforma nie zatonęła trzy lata temu, tylko zrobiła przyczajkę... coraz ciekawiej się robi! a mański, to gwoli ścisłości, agitował za szwagrem, a nie za grzybem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak to wołają teraz żwirowniani żeglarze: "wszystkie ręce na pokład" trzeba pogonić zielenine z południowego podlasia... widać, że Platforma nie zatonęła trzy lata temu, tylko zrobiła przyczajkę... coraz ciekawiej się robi! a mański, to gwoli ścisłości, agitował za szwagrem, a nie za grzybem!
najpierw za szwagrem, potem za grzybem. dwie tury głosowania były, zapomniałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dupy taka przyczajka platformy. cieniasy są i tyle. przegrali ostatnio w mieście głosowanie z pisem. w mieście w którym posła mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj Stanisław żebyś na skale budował a nie na piasku, bo się skończy jak trzy lata temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najpierw za szwagrem, potem za grzybem. dwie tury głosowania były, zapomniałeś?
ja znam mańskiego dobrze i on nigdy za grzybem nie agitował, wprost przeciwnie... za grzybem to agitował jego szwagier, zreszta okazało się że bezinteresownie (czyt: niepotrzebnie)... to teraz obaj moga agitowac za lesiukiem, co im przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pamiętaj Stanisław żebyś na skale budował a nie na piasku, bo się skończy jak trzy lata temu!
kto jest tym piaskiem, rozwiń swoja myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto jest tym piaskiem, rozwiń swoja myśl
a ty nie wiesz jak to z piaskiem jest? zapier***a tam gdzie wiatr powieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Jestem pierwszy raz na tym forum,bo chciałem pogratulować organizatorom i podzielić się wrazeniami z pikniku-koncertu.Ale to co tutaj przeczytałem to jest szok.Ludzie czy Wy myślicie,że wszystko to polityka???,że nie można niczego zrobić bez wsparcia Władzy???.I te małomiasteczkowe szczekanie........... jakby to miało jakieś znaczenie.Wznieście się ponad to i bądzcie dumni ,że w waszym mieście odbyło się tak wspaniała IMPREZA. pozdrawiam Międzyrzeczanin z urodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam.Jestem pierwszy raz na tym forum,bo chciałem pogratulować organizatorom i podzielić się wrazeniami z pikniku-koncertu.Ale to co tutaj przeczytałem to jest szok.Ludzie czy Wy myślicie,że wszystko to polityka???,że nie można niczego zrobić bez wsparcia Władzy???.I te małomiasteczkowe szczekanie........... jakby to miało jakieś znaczenie.Wznieście się ponad to i bądzcie dumni ,że w waszym mieście odbyło się tak wspaniała IMPREZA. pozdrawiam Międzyrzeczanin z urodzenia.
weźcie się chopaki takimi wpisami nie ośmieszajcie... Oj gaga gaga co z ciebie wyrośnie gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz Waszczuk przeprasza Krzysztofa Domańskiego za treść wpisu która ukazała się na Forum Internetowym Dziennika Wschodniego w dniu 29 czerwca 2009 r. o godzinie 00:37:11 podając, że jego intencją nie było naruszenie dóbr osobistych Krzysztofa Domańskiego jest osobą rzetelną i nie zasługującą na tego rodzaju określenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...