Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabici w SMS-owe konkursy próbują odzyskać pieniądze

Utworzony przez SM, 8 marca 2011 r. o 20:48
Na początku DW promuje bezdomnego i zaręcza za uczciwość tego typu firm w całym internecie, a teraz diametralna zmiana punktu widzenia. Co za bezczelność i robienie z czytelników idiotów. Redaktor tego pisma robi zdjęcia strażnika miejskiego co pali pety pod siedzibą DW na Staszica i pisze, że wysłał internauta. Czego można spodziewać się po takim człowieku. Albo inny przykład przychodzi młodzieniec z Czubów na dworzec wiadomo po co i dzwoni na policję, że wstydzi się odlać bo bezdomni patrzą Dobry temat warty poświęcenia Lol xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w gazecie i na portalu jest pokazywana złożona rzeczywistość, a nie tylko na jedno kopyto prowadzona kampania przeciwko jakiejś jednej patologii, osobie lub zjawisku. Ale niektórzy odbiorcy doszukują się wielkiej reżyserii i większej kombinacji. Przecież jak zielone to powinno ciągle być zielone, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że idiotów nie trzeba robić. Wystarczy samoobsługa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie! ciekawe kto robił zdjęcia strażnikowi miejskiemu jak pali papierosy pod przychodnią z budynku DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena napisał:
Właśnie! ciekawe kto robił zdjęcia strażnikowi miejskiemu jak pali papierosy pod przychodnią z budynku DW?
Ludzie gadają, że to Dominik ma z nimi na pieńku. Chodzi o jakiś mandat z dawnych lat i do dziś nie może odpuścić. Cały czas jakieś afery kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być bardzo bardzo naiwnym (mówiąc delikatnie) żeby brać udział w tych smsowych loteriach. Ja zawsze kasuję natychmiast po otrzymaniu smsy typu: dziwimy się dlaczego nie odpisujesz, przecież możesz wygrać np. 50.000. Gdybym wierzył w te smsy to w musiałbym kupić już kilkanaście garaży na samochody, które niby wygrałem;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robię to samo i dlatego nigdy nie wygramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze...pracuje w tej firmie i mam prywatny nr nigdy nie odesłałam odpowiedzi na te loterie i nigdy przez to nie pobrali mnie żadnych środków pomimo spamowania mnie smsami o dodatkowych ilościach glosow.Dopoki się nie odpisze nic sie nie płaci odpisując tym samym akceptuje sie regulamin a informacja o platnych smsach przychodzacych ukazana jest chyba nawet podczas emisji reklamy...tylko tym małym drukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE REGULAMINY....CHODZI O TO ABY JAK NAJWIĘCEJ ŚCIĄGNNAC Z KONTA KLIENTA !!!NAJPIERW GRA O ...AUDI...POTEM KLUB...I KASA LECI !!! ORANGE TO SPRYTNIE WYMYŚLIŁ !!! NIE TRZEBA CZYTAC WIADOMOŚCI...I KASOWANIE ICH NIC NIE DA...I TAK ZKONTA POBIERANE SĄ PIENIĄDZE !!! MONOPOL NA RYNKU SIE "KURCZY" WIEC TRZEBA "OGŁUPIĆ" KLIENTA !!! PRZECIEŻ...."KOSZMARY" REKLAMOWE, RACZEJ GO ODSTRASZĄ NIŻ PRZYCIĄGNĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo artykuł jest niekompletny, albo Pani Rzecznik Praw Konsumenta nie wie, że zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1)(Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Spełnienie świadczenia niezamówionego przez konsumenta następuje na ryzyko przedsiębiorcy i nie nakłada na konsumenta żadnych zobowiązań..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacić za każdy odebrany SMS po 4,92 zł. W ten sposób te firmy zarabiały miliony i stać ich było na to, żeby dać bezdomnemu z Lublina 500 tys. PLN nagrody na koniec tej loterii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty lud jak to lud-liczy na szybkie i łatwe pieniądze,których nie ma.W ile bzdurnych obietnic ten biedny lud już wierzył.....?!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komórki nie są dla biedoty i dla niemyślących.Tylko jednemu bezdomnemu z Lublina udało się zgarnąć trochę kasy (fajna reklama dla sms-owania). Wystarczy pomyśleć,kto tak bezinteresownie pozwala wygrać motłochowi?Kto jest aż takim "idealistą".Nikt nikogo nie zmuszał do wysyłania sms-ów,więc pretensje mogą mieć tylko do samego siebie (za chciwość i naiwność).A chciwość i naiwność kosztuje. I jeszcze taka moja uwaga do tego bezdomnego,który wygrał w konkursie smsowym.Nie zazdroszczę mu,ale tyle mówi się o bezdomnych że należy im pomóc bo biedni,bo nie mają na zupę czy gorącą herbatę....Ale na utrzymanie telefonu komórkowego gotówkę mają.Przypuszczam,ze ten bezdomny wysłał niejednego smsa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzeba postępować z takimi organizatorami: http://www.youtube.com/watch?v=UZx1QNuUetE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojowa Baśka Ta metoda nie wszystkim odpowiada. Wolę rezygnować z udziału w głupich grach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
JAKIE REGULAMINY....CHODZI O TO ABY JAK NAJWIĘCEJ ŚCIĄGNNAC Z KONTA KLIENTA !!!NAJPIERW GRA O ...AUDI...POTEM KLUB...I KASA LECI !!! ORANGE TO SPRYTNIE WYMYŚLIŁ !!! NIE TRZEBA CZYTAC WIADOMOŚCI...I KASOWANIE ICH NIC NIE DA...I TAK ZKONTA POBIERANE SĄ PIENIĄDZE !!! MONOPOL NA RYNKU SIE "KURCZY" WIEC TRZEBA "OGŁUPIĆ" KLIENTA !!! PRZECIEŻ...."KOSZMARY" REKLAMOWE, RACZEJ GO ODSTRASZĄ NIŻ PRZYCIĄGNĄ!!!
No, widzisz w regulaminie masz napisane jak z takiego czegos zrezygnowac i co sie dzieje op wyslaniu konkretnego smsa. Zreszta przeciez to nie Orange te smsy wysyla, tylko organizator loterii, ale o tym takze jest w regulaminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma kokosy zarbia, a ludzie ornage beda obwiniac
Ostatnio edytowany 9 marca 2011 r. o 19:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A baska, to gra nieczysto, bo probuje sie wypromowac na takim czyms. Orange zawsze mialo te loterie najlepiej przygotowana, a akurat im sie oberwalo. Wojciech: no niestety. CIekawe jak operatorzy teraz InternetQ potraktuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Tak trzeba postępować z takimi organizatorami: http://www.youtube.com/watch?v=UZx1QNuUetE
Brawo Baśka każdy oszukany takpowinien robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to morał z tego taki, że jeżeli bierzemy udział w takich grach to musimy uważnie czytać regulaminy. Wtedy unikniemy naciągania, będziemy wiedzieć jak zrezygnować z dalszego udziału w grze...Poza tym z tego co wiem, to Pusty Sms dostał zezwolenie od Izby Celnej, więc z loteria była wiarygodna i ok. Czytajmy regulaminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...