Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrodzony "Za Ofiarność i Odwagę"

Utworzony przez rooki, 31 lipca 2008 o 10:13
Gratuluje Piotrek, wzorowa postawa:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest Pan bohaterem, bo uratował życie dziecku. Brawo!
0
KOPNĄŁ PSA przecież nad nim się znęcał. Ukarać go za to!!!!!
0
obrońca zwierząt napisał:
A ty sie kopnij w .... Nie prowokuj zbĘdnej dyskusji.
0
Właśnie, gdzie wtedy byli obrońcy zwierząt? którzy pozwolili, żeby nieszczepiony pies biegał po ulicy.
0
wazniejsze zycie dziecka niz jakis wsciekly pchlarz, zal mi ludzi dla ktorych pchlarze maja wieksza wartosc niz ludzie :/
0
Panie Marku pierwszy wyraz i już błąd... SŁAWATYCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja napisałem Sławatycze. Bo byłem. I wiem.
0
Gość napisał:
wazniejsze zycie dziecka niz jakis wsciekly pchlarz, zal mi ludzi dla ktorych pchlarze maja wieksza wartosc niz ludzie :/
Człowieku mylisz pojęcia.Nikt tutaj nie pisze ,że życie ludzkie (w tym przypadku dziecka) ma mniejszą wartość od życia zwierząt (konkretnie chodzi o psa ,a nie pchlarza ,jak to napisałeś). Ten pies zapewne nie zaatakował bez przyczyny.Najprawdopodobniej ,albo został sprowokowany ,albo nauczony agresji przez właściciela lub innych ludzi . Faktem jest ,że niektóre zwierzęta mają większą wartość niż tak zwani ,,ludzie"(np. Ci ,co się znęcają nad zwierzętami ). Ty , jak śmiem przypuszczać zaliczasz się właśnie do tej grupy (widać to po Twojej wypowiedzi ). Tak na marginesie ,nie wszystkie zwierzęta ,to pchlarze-tak jak nie wszyscy ludzie to wszarze. Dobry właściciel dba o higienę swoją i zwierząt, którymi się opiekuje. Wszarz -zawsze zostanie wszarzem.
0
obrońca zwierząt napisał:
W takiej sytuacji różnie się reaguje. Chodziło przecież o życie dziecka...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: