Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrodzony "Za Ofiarność i Odwagę"

Utworzony przez rooki, 31 lipca 2008 r. o 10:13
Gratuluje Piotrek, wzorowa postawa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan bohaterem, bo uratował życie dziecku. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOPNĄŁ PSA przecież nad nim się znęcał. Ukarać go za to!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrońca zwierząt napisał:
KOPNĄŁ PSA przecież nad nim się znęcał. Ukarać go za to!!!!!
A ty sie kopnij w .... Nie prowokuj zbĘdnej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, gdzie wtedy byli obrońcy zwierząt? którzy pozwolili, żeby nieszczepiony pies biegał po ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazniejsze zycie dziecka niz jakis wsciekly pchlarz, zal mi ludzi dla ktorych pchlarze maja wieksza wartosc niz ludzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku pierwszy wyraz i już błąd... SŁAWATYCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem Sławatycze. Bo byłem. I wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wazniejsze zycie dziecka niz jakis wsciekly pchlarz, zal mi ludzi dla ktorych pchlarze maja wieksza wartosc niz ludzie :/
Człowieku mylisz pojęcia.Nikt tutaj nie pisze ,że życie ludzkie (w tym przypadku dziecka) ma mniejszą wartość od życia zwierząt (konkretnie chodzi o psa ,a nie pchlarza ,jak to napisałeś). Ten pies zapewne nie zaatakował bez przyczyny.Najprawdopodobniej ,albo został sprowokowany ,albo nauczony agresji przez właściciela lub innych ludzi . Faktem jest ,że niektóre zwierzęta mają większą wartość niż tak zwani ,,ludzie"(np. Ci ,co się znęcają nad zwierzętami ). Ty , jak śmiem przypuszczać zaliczasz się właśnie do tej grupy (widać to po Twojej wypowiedzi ). Tak na marginesie ,nie wszystkie zwierzęta ,to pchlarze-tak jak nie wszyscy ludzie to wszarze. Dobry właściciel dba o higienę swoją i zwierząt, którymi się opiekuje. Wszarz -zawsze zostanie wszarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrońca zwierząt napisał:
KOPNĄŁ PSA przecież nad nim się znęcał. Ukarać go za to!!!!!
W takiej sytuacji różnie się reaguje. Chodziło przecież o życie dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazaj co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...