Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najazd warczących maszyn na Międzyrzec Podlaski (galeria)

Utworzony przez czytałam, 4 lipca 2009 r. o 19:03
Panie redaktorze: Międzyrzec->do Międzyrzeca, nie: Międzyrzecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisy pod zdjęciami nie pochodzą od autora. To zasługa admina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Podpisy pod zdjęciami nie pochodzą od autora. To zasługa admina...
Na weekendowy zlot motocykliści zjechali do Komarówki Podlaskiej (pow. radzyński). Stamtąd w zwartym i efektownym szyku przybyli do Międzyrzeca. - a to kto pisał? Też admin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forumreader napisał:
Na weekendowy zlot motocykliści zjechali do Komarówki Podlaskiej (pow. radzyński). Stamtąd w zwartym i efektownym szyku przybyli do Międzyrzeca. - a to kto pisał? Też admin??
Wczoraj było Międzyrzecza, ktoś poprawił, nie zauważyłam. Wycofuję zastrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było głośno,ale bardzo pięknie.To prawda ,że motocykl to wolność.Kocham jazdę motocyklem i zazdroszczę tym co jeżdżą bo ja juz nie mogę.Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza super za rok przyjedziemy większą grupą, Przejechaliśmy w czterech/40 250 km w 1 stronę. Kuzyn z ,,PERUN ,,OSTROŁĘKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...