Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najstarszy kiszony ogórek w Polsce jest z Suchowoli. Ma już 78 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Nasz region wreszcie ma powód do dumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki region taka sensacja,oj polaczki wschodnie polaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle krytyka. Może sami spróbujcie coś takiego zrobić, przynajmniej jakis pożytek będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takiego ogórka na zagryche to i "ognista woda" ni może być byle jaka.Ja myślałem ze moje trzy letnie ogórki kiszone w piwnicy mogą być Stare jak Świat ale widząc tego ogórasa bardzo sie myliłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-) Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-)  Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)Tia samo chwała,śmiem twierdzić że w tym wieku sama zdolna ogrodniczka na takim ugorze nic nie zdziała i bez nawozu w postaci niebieskiej tabletki nic nie wskóra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten śmieć co piszę o Polaczkach powinien być zlokalizowany i pozbawiony obywatelstwa, jak śmieciu nie pasuje Polska i Polacy to wypad na Ukrainę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla ogóra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy obecne OGÓRKI też rosną w butelkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud! Ogórek Santo Subito!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod wódke można zjeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym zakisił ogóra, ach jakbym zakisił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-)  Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)Tia samo chwała,śmiem twierdzić że w tym wieku sama zdolna ogrodniczka na takim ugorze nic nie zdziała i bez nawozu w postaci niebieskiej tabletki nic nie wskóra
 Adaśko - czyżbyś był wielbicielem niebieskiego koloru ?? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac chinczykow wiele by dali zeby zjesc najstarszego ogorka na swiecie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA. I to jest nasz e-mail: iowalutheranhospital@gmail.com Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...