Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najstarszy kiszony ogórek w Polsce jest z Suchowoli. Ma już 78 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 o 21:19 Powrót do artykułu
Nasz region wreszcie ma powód do dumy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaki region taka sensacja,oj polaczki wschodnie polaczki
0
Jak zwykle krytyka. Może sami spróbujcie coś takiego zrobić, przynajmniej jakis pożytek będzie.
0
Do takiego ogórka na zagryche to i "ognista woda" ni może być byle jaka.Ja myślałem ze moje trzy letnie ogórki kiszone w piwnicy mogą być Stare jak Świat ale widząc tego ogórasa bardzo sie myliłem.
0
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-) Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)
0
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-)  Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)Tia samo chwała,śmiem twierdzić że w tym wieku sama zdolna ogrodniczka na takim ugorze nic nie zdziała i bez nawozu w postaci niebieskiej tabletki nic nie wskóra
0
Ten śmieć co piszę o Polaczkach powinien być zlokalizowany i pozbawiony obywatelstwa, jak śmieciu nie pasuje Polska i Polacy to wypad na Ukrainę
0
Gratulacje dla ogóra!
0
Ciekawe czy obecne OGÓRKI też rosną w butelkach.
0
Cud! Ogórek Santo Subito!
0
Pod wódke można zjeść.
0
a ja bym zakisił ogóra, ach jakbym zakisił
0
Adam napisał:
Mój ogór ma już 80 lat , i jest o 3 cm dłuższy od zakonserwowanego okazu :-)  Dla zachowania jego jędrności wystarczą pracowite dłonie ogrodniczki , w oczach rośnie :-)Tia samo chwała,śmiem twierdzić że w tym wieku sama zdolna ogrodniczka na takim ugorze nic nie zdziała i bez nawozu w postaci niebieskiej tabletki nic nie wskóra
 Adaśko - czyżbyś był wielbicielem niebieskiego koloru ?? :-)
0
znajac chinczykow wiele by dali zeby zjesc najstarszego ogorka na swiecie :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: