Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Największe "żerowiska” PiS, PSL , LiD i PO

Utworzony przez (Anonimowy), 23 października 2007 r. o 20:02
To, że pensjonariusze zakładów karnych głosują na PO dziwić nie powinno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Roman Wierzejski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku, co się stało, że po tak długim milczeniu wreszcie Pan przemówił. Przez ostatnie kilka tygodni Pana artykuły były jakby z innego świata. Pisał Pan o rzeczach zapewne ważnych, lecz całkowicie nie dostrzegał Pan spraw najważniejszych, którymi żyła cała Polska. Czy dzisiejszy tekst to przełom i zarazem koniec zniewolenia niezależnego dziennikarza. Wierzę, że tak będzie. Pańskie odważne teksty potrafiły poruszyć wielu czytelników. Natomiast w okresie wyborczym zaczął Pan pisać w nie swoim stylu. Czyżby było to za sprawą oddziaływania jedynie słusznej opcji, rządzącej od wielu lat w powiecie i regionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat bliźniak Wojciecha Giertycha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukullus, zrozum, pan Marek już tyle batów zebrał od internautów w przeszłości za każdym razem ilekroć wychylił się ze swoimi antypisowskimi poglądami że zapewne ma dość. A poza tym przecież to nie ON pisze lecz to NIM piszą właściciele Dz. Wsch. On ma tu tyle do gadania co Żyd za okupacji. Właściciele Dz. Wsch. zaś sami do końca nie wiedzieli kto ostatecznie wygra więc nic dziwnego że zamilkli. Teraz już wiadomo , można. Czekamy, panie Marku, na "odważne" teksty w starym dobrym stylu. Dawaj ! Ps.Wyniki wyborów w Zakładach Karnych : PO - 76,2 %, LiD - 7,6 %, PiS - 2,8 %. O czym to świadczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz tak... teraz już można... czekamy na jakąś "ciekawą promocję" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos : co tam słychać u M. Puszka, panie Marku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "nie powinno" dziwić że przestępcy głosowali na peło ? Czyżby peło też należało do Frontu Obrony Przestępców ? Nie wierzę, przecież to partia ludzi przyzwoitych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie przyszło ci do głowy że nawet przestępcy chcą żyć w normalnym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem przyszło mi do głowy coś takiego : z mordercami , złodziejami, gwałcicielami itp. uczciwi ludzie różnią się co do pojecia "normalny kraj". Dla nich normalny kraj to taki w którym oni są bezkarni i mogą bez przeszkód kraść, gwałcić, rabować. Dla ludzi uczciwych normalny kraj to taki w którym miejsce przestępców jest w więzieniu. I dlatego oni głosowali na peło a np. ja na pis. Koniec, kropka. Gdybym był bandytą - też głosowałbym na peło, to logiczne. Pozdrawiam przedstawiciela Frontu Obrony Przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste, że głosuje się na tych, od których można spodziewać sie na wyrozumiałości. A od kogo można się spodziewać wyrozumiałości? Od takich co sami mają coś na sumieniu, to po pierwsze. Po drugie ci co mają na sumieniu i idą do parlamentu mają możliwość uchwalania prawa, prawa takiego, które im krzywdy nie zrobi. To logiczne i z punktu widzenia przestępców racjonalne. Swój swojego zawsze znajdzie, tylko czy chodzi o taką "normalność"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorn ich nie przekonał jak im jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, nam chodzi o normalność i im chodzi o normalność. W tym problem że ich normalność jest wg nas patologią a nasza normalność jest patologią dla nich. Na razie wygrali oni. Za 4 lata następne starcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalność ,więcej dwukrotnie skazanych jak miejsc.Chore prawo ,chory rząd ,chory pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, jakoś mnie nie smuci że przestępcy w celach mają ciasno. Bardziej mnie smuci ciasnota w np. Domach Dziecka, szpitalach, los wielodzietnych rodzin gnieżdżących się na paru metrach, los bezdomnych, los ofiar przestępstw itp. I jedna istotna różnica : do więzienia bandyta idzie sam z własnej woli, nikt go nie zmuszał do popełnienia przestępstwa. Tak ? Rozumiem że się różnimy, dlatego ty należysz do Frontu Obrony Przestępców a ja do Frontu Obrony Przed Przestępcami. Po prostu mamy demokrację !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiemy się,potrzeba jest zmiana KK,zamykanie ludzi w więzieniach pijanych rowerzystów,za alimenty itd i itp jest rozwiązaniem nie na czasy obecne.Czy nie lepiej byłoby aby ci przestępcy-skazani musieli to odpracować w robotach publicznych a nie dokładać do nich.Niepojęty jest dla mnie list Marszałka do przestępców przed wyborami.Czy nie jest efektem tego listu wynik głosowania w więzieniach? Nie życzę sobie wpisywania mnie do takich czy innych frontów.A wynik wyborów przyjmuję do wiadomości,a czy jestem z niego zadowolony to już inny temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wpływu listu Dorna na głosowanie w więzieniach : czy ja się mylę że w 2005 (bez listu Dorna) przestępcy TEŻ w większości zagłosowali na peło ? Sprawa jest prosta jak drut - oni dobrze wiedzą na kogo opłaca im się głosować. Zgoda : nie za wszystkie przestępstwa należy od razu wsadzać za kraty. Pijany rowerzysta, alimenciarz itd. powinien pozostać na wolności i niech odpracowuje w np. robotach publicznych a pieniądze powinny być przekazywane na rzecz jego ofiary. Gdyby to ode mnie zależało to ja bym kazał pracować KAŻDEMU przestępcy - niech zapracuje na swoje utrzymanie w więzieniu a ponadto pozostałe zarobione pieniądze niech przekazuje na rzech tych których skrzywdził. Była wina - powinna być kara i zadośćuczynienie. Tak było jak świat światem, dzisiaj niestety jest inaczej. Dzisiaj wszyscy rozczulają się nad losem biednego bandyty a nikt nie myśli o losie ofiary. I takie właśnie myślenie jest powszechne zwłaszcza wśród sędziów, adwokatów, prokuratorów, obrońców praw człowieka, tzw. ałtorytetów itp. To właśnie jest Front Obrony Przestępców. To właśnie próbował zmienić Ziobro, niestety nie zdążył, Front wygrał. Mam nadzieję że tylko bitwę a nie wojnę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że poglądy mamy zbieżne w sprawie konieczności zmian w kodeksie karnym, myślę, że nowy rząd przeprowadzi tą reformę. Za to i inne obiecane reformy będzie rozliczony ale daje jemu na to dwa lata jak obecnemu.Nie wiem jaki był wynik głosowania w 2005 roku w więzieniach,myślę piszesz prawdę.List Marszałka jest dla mnie absurdem, jestem przekonany o jego odwrotnym skutku.Wybory były plebiscytem pomiędzy PiS i PO i szanuję ich wynik ze względu na frekfencje, pozdrawiam mam nadzieje na dyskusję na inne tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja też jestem zainteresowany co słychać u pana radnego... na dzisiejszym zdjęciu sesyjnym (30.10.) za to pan przewodniczący, trochę na boczku, ale jednak... to chyba fotograficzny debiut pana przewodniczacego na tych łamach?... a ten "boczek" to na coś wskazuje, jakiś podtekst? może odstawka? panie marku nie daj się pan prosić... napisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...