Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napił się z teściem, później ciężarówką potrącił teściową

Utworzony przez zięć, 19 lipca 2011 o 10:42
CZy to znaczy,że to było uzgodnione z teściem? Za potrącenie teściowej powinien otrzymać podwójną karę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To ewidentny przykład, że alkohol szkodzi. Tylko idioci go piją.
0
na bank byli w zmowie...
0
FARCIARZ !!!!!!
0
Rzeczywiście bardzo śmieszne i całkiem na bok zeszła informacja o pijanym kierowcy, który mało co nie zabił człowieka! Pisałem wiele razy o tych, których ciągnie do piachu (szybka jazda zwykle kończona na drzewie) ale do diabła Panie Tusk, czy my żyjemy w republice bananowej? Tylko radary! To powinno być kwalifikowane jako świadoma próba zabójstwa i tak rozpatrywane i kupa mnie obchodzi, czy delikwent jest jedynym żywicielem i ma stadko małych deb***ków na utrzymaniu. Do diabła panie kierowco z Drelowa!
0
juz ja wam dam pijoki! na moja mamusie sie zmawiać!
0
harkie napisał:
Rzeczywiście bardzo śmieszne i całkiem na bok zeszła informacja o pijanym kierowcy, który mało co nie zabił człowieka! Pisałem wiele razy o tych, których ciągnie do piachu (szybka jazda zwykle kończona na drzewie) ale do diabła Panie Tusk, czy my żyjemy w republice bananowej? Tylko radary! To powinno być kwalifikowane jako świadoma próba zabójstwa i tak rozpatrywane i kupa mnie obchodzi, czy delikwent jest jedynym żywicielem i ma stadko małych deb***ków na utrzymaniu. Do diabła panie kierowco z Drelowa!
A co to Tusk siedział za kierownicą ??!!!!!!
0
chyba nie żle im zalazła za skórę.
0
....co prawda smutne ,ale ...od razu przypoina mi się stary kawał : Teściowa chciała sprawdzić, jak bardzo ją kochają zięciowie. Pojechała do pierwszego, wskoczyła do studni i krzyczy: "Zięciu ratuj, bo się topię!". Zięć ją uratował, a następnego dnia przed domem zastał nowego malucha z kartką, na której było napisane: "Zięciowi, wdzięczna teściowa". Pojechała teściowa do drugiego zięcia, wskoczyła do studni i krzyczy: "Zięciu ratuj, bo się topię!". Zięć machnął ręką i wrócił do roboty. Następnego dnia przed domem zastał nowe BMW, a w nim kartkę z napisem: "Zięciowi, wdzięczny teść".
0
jan napisał:
A co to Tusk siedział za kierownicą ??!!!!!!
Ten Rząd ma większość w sejmie, w senacie i ostatnio w Pałacu Prezydenckim. Ma realne możliwości tworzenia lub modyfikowania prawa. Nie jestem zwolennikiem PIS-u. Już także PO.
0
Przed minutką pisałam o polskiej patologii, rozpitych polakach, i następny artykuł który mnie tylko utwierdził że mam rację!
0
i co ,przeżyła.Szkoda
0
Dla postronnych ludzi może wydać się to śmieszne,ale dla tych ludzi to prawdziwa tragedia.
0
Najechał na tył rowerzystki - może do podstawówki, autor by powrócił. Może czego nie pojął, albo zdał za coś. Groza, nie gazeta wyborcza
0
zięć napisał:
CZy to znaczy,że to było uzgodnione z teściem? Za potrącenie teściowej powinien otrzymać podwójną karę
0
VAREA napisał:
Jak nić musiał dostać zlecenie mokrej roboty od teścia
0
Pewnie zięć z teściem byli w zmowie...
0
Akurat znam i jego i tą kobietę. i jedno powiem... Bardzo współczyję jego żonie. nie miała z nim łatwo przez całe małżeństwo. nie wiem, co bym zrobiła na jej miejscu, ale nie wybaczyłabym mu tego nigdy...
0
czacha nie lam sie wypadki sie zdarzaja i nie pij za kolkiem sasiedzi nieh sie zajma swoimi sprawami
0
Swoją drogą,gratuluję odwagi.Promil mniej i lepiej trafiłby a tak?Strach pomyśleć co sie z nimi stanie jak teściowa wróci...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: