Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napił się z teściem, później ciężarówką potrącił teściową

Utworzony przez zięć, 19 lipca 2011 r. o 10:42
CZy to znaczy,że to było uzgodnione z teściem? Za potrącenie teściowej powinien otrzymać podwójną karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ewidentny przykład, że alkohol szkodzi. Tylko idioci go piją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bank byli w zmowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FARCIARZ !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście bardzo śmieszne i całkiem na bok zeszła informacja o pijanym kierowcy, który mało co nie zabił człowieka! Pisałem wiele razy o tych, których ciągnie do piachu (szybka jazda zwykle kończona na drzewie) ale do diabła Panie Tusk, czy my żyjemy w republice bananowej? Tylko radary! To powinno być kwalifikowane jako świadoma próba zabójstwa i tak rozpatrywane i kupa mnie obchodzi, czy delikwent jest jedynym żywicielem i ma stadko małych deb***ków na utrzymaniu. Do diabła panie kierowco z Drelowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz ja wam dam pijoki! na moja mamusie sie zmawiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harkie napisał:
Rzeczywiście bardzo śmieszne i całkiem na bok zeszła informacja o pijanym kierowcy, który mało co nie zabił człowieka! Pisałem wiele razy o tych, których ciągnie do piachu (szybka jazda zwykle kończona na drzewie) ale do diabła Panie Tusk, czy my żyjemy w republice bananowej? Tylko radary! To powinno być kwalifikowane jako świadoma próba zabójstwa i tak rozpatrywane i kupa mnie obchodzi, czy delikwent jest jedynym żywicielem i ma stadko małych deb***ków na utrzymaniu. Do diabła panie kierowco z Drelowa!
A co to Tusk siedział za kierownicą ??!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie żle im zalazła za skórę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....co prawda smutne ,ale ...od razu przypoina mi się stary kawał : Teściowa chciała sprawdzić, jak bardzo ją kochają zięciowie. Pojechała do pierwszego, wskoczyła do studni i krzyczy: "Zięciu ratuj, bo się topię!". Zięć ją uratował, a następnego dnia przed domem zastał nowego malucha z kartką, na której było napisane: "Zięciowi, wdzięczna teściowa". Pojechała teściowa do drugiego zięcia, wskoczyła do studni i krzyczy: "Zięciu ratuj, bo się topię!". Zięć machnął ręką i wrócił do roboty. Następnego dnia przed domem zastał nowe BMW, a w nim kartkę z napisem: "Zięciowi, wdzięczny teść".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
A co to Tusk siedział za kierownicą ??!!!!!!
Ten Rząd ma większość w sejmie, w senacie i ostatnio w Pałacu Prezydenckim. Ma realne możliwości tworzenia lub modyfikowania prawa. Nie jestem zwolennikiem PIS-u. Już także PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed minutką pisałam o polskiej patologii, rozpitych polakach, i następny artykuł który mnie tylko utwierdził że mam rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co ,przeżyła.Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla postronnych ludzi może wydać się to śmieszne,ale dla tych ludzi to prawdziwa tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najechał na tył rowerzystki - może do podstawówki, autor by powrócił. Może czego nie pojął, albo zdał za coś. Groza, nie gazeta wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zięć napisał:
CZy to znaczy,że to było uzgodnione z teściem? Za potrącenie teściowej powinien otrzymać podwójną karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
Jak nić musiał dostać zlecenie mokrej roboty od teścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zięć z teściem byli w zmowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat znam i jego i tą kobietę. i jedno powiem... Bardzo współczyję jego żonie. nie miała z nim łatwo przez całe małżeństwo. nie wiem, co bym zrobiła na jej miejscu, ale nie wybaczyłabym mu tego nigdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czacha nie lam sie wypadki sie zdarzaja i nie pij za kolkiem sasiedzi nieh sie zajma swoimi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą,gratuluję odwagi.Promil mniej i lepiej trafiłby a tak?Strach pomyśleć co sie z nimi stanie jak teściowa wróci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...