Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napił się z teściem, później ciężarówką potrącił teściową

Utworzony przez zięć, 19 lipca 2011 r. o 10:42
klimcik napisał:
Pewnie zięć z teściem byli w zmowie...
Ludzie co wy piszecie za głupoty . Matka w stanie krytycznym, małe dzieci w domu zostały. Trochę współczucia. A tego co jechał za kierownicą już dawno powinni zamknąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo że jego bardzo dobrze znałem bardzo mu współczuje.. Każdemu mogło się to przetrawić.. Musiało tak być.. Współczuje dla małżonki tej sytuacji chociaż jej nie znałem nie zazdroszczę takiej sytuacji.. Mam nadzieje że Wszystko dobrze się poukłada.. Bo Co ta kobieta teraz musi przeżywać.. HORROR!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega napisał:
Ja mimo że jego bardzo dobrze znałem bardzo mu współczuje.. Każdemu mogło się to przetrawić.. Musiało tak być.. Współczuje dla małżonki tej sytuacji chociaż jej nie znałem nie zazdroszczę takiej sytuacji.. Mam nadzieje że Wszystko dobrze się poukłada.. Bo Co ta kobieta teraz musi przeżywać.. HORROR!!!!!!!
Ja może bym mu wspólczuła, ale gdyby był trzeźwy. Trzeźwemu może się zdarzyc a nie napitemu z 2,3 promila alkoholu we krwi Wspólczuc należy rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...