Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy w Białej biją

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2009 r. o 08:46
W marcu zadymiarze z odradzającego się bialskiego ruchu narodowców pod hasłem "To miasto jest nasze" napadli w kilkadziesiąt osób na tzw. sqot "zakaźny". Nieudolnie opisało to "Słowo Podlasia" piórem red. Fidyka. Co właściwie dzieje się w Białej ?. Co ta za grupa ci narodowcy-azetesowcy ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nazwałbym ich nazi-dresy:) ale faktycznie coś złego dzieje się w naszym mieście co raz więcej krzyży celtyckich na ścianach i tak jakoś dziwnie obok napisów AZS! Wielcy mi kibice... banda gnojków którzy mają nierówno pod sufitem bo ojciec pil i napierd#$& matkę więc skąd jeden z drugim może mieć inne wzorce!! Do tego mieszają w to jakąś ideologie pajace!!! A propo pajaców to Fedyk też należy do nich więc nie dziw się że ich broni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
Ja nazwałbym ich nazi-dresy:) ale faktycznie coś złego dzieje się w naszym mieście co raz więcej krzyży celtyckich na ścianach i tak jakoś dziwnie obok napisów AZS! Wielcy mi kibice... banda gnojków którzy mają nierówno pod sufitem bo ojciec pil i napierd#$& matkę więc skąd jeden z drugim może mieć inne wzorce!! Do tego mieszają w to jakąś ideologie pajace!!! A propo pajaców to Fedyk też należy do nich więc nie dziw się że ich broni!!!!
Ciekawe kto w Białej jest ich ideologiem, na rynnach ponaklejali sporo naklejek czy to jakaś legalna struktura ?. Kasę na propagandę widać mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skłoters napisał:
Ciekawe kto w Białej jest ich ideologiem, na rynnach ponaklejali sporo naklejek czy to jakaś legalna struktura ?. Kasę na propagandę widać mają.
W 2009 r.na stowarzyszenie sportowe Czpski dał 1 100 000 zł, a na stowarzyszenie kulturalne 25 000 zł. (tj. ok. 2% z tego co na sport). Czy jest drugie takie miasto w Polsce ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta grupa nazi-dresów zachwyca się ROMANEM DMOWSKIM. Oto kilka cytatów ich idola: • „Nie można wypowiadać walki ani państwu rosyjskiemu, ani narodowi rosyjskiemu, nie można dążyć do obniżenia potęgi zewnętrznej Rosji”. • „Rasa »pół-Polaków« musi zginąć”. • „Kto ma być wytępiony? Żydzi. (…) sam fakt ich istnienia wśród nas i ich bliskiego udziału w naszym życiu jest dla społeczeństwa naszego zabójczy”. R. Dmowski, Żydzi w XX wieku, maj 1933. • „Wierzę w Polskę dopóty, dopóki są w niej analfabeci”. • „Faszyzm jest wielkim ruchem twórczym (…). Mussolini i Hitler pokazali, że można rządzić inaczej i to wcale skuteczniej”. • „Wcale mi nie jest wstrętna idea dyktatury. Jestem przekonany, że dyktatura Mussoliniego jest wielkim szczęściem dla jego ojczyzny. (…) Gdybyśmy mieli człowieka, posiadającego wartość choć połowy Mussoliniego, gdybyśmy umieli wytworzyć choć połowę organizacji w rodzaju faszystowskiej (…), chętnie bym się zgodził na dyktaturę w Polsce”. R. Dmowski, Pisma, t. X, 1925, s. 169-170. • „Włoski faszyzm odbił się silniejszym lub słabszym echem w różnych krajach. Najsilniejsze w swym wyrazie echo znalazł w Niemczech”. R. Dmowski, Przewrót, Warszawa 1934, s. 238-239. • „Rząd Hitlera zaczął energicznie oczyszczać Niemcy od żydostwa, odcinając się jednocześnie od masonerii”. • „Jestem pewien, że mój kraj będzie jednym z pierwszych, które w swojej organizacji wewnętrznej podążą za waszym przykładem. (…) Masoneria zostanie zastąpiona przez organizację narodową typu faszystowskiego”. List R. Dmowskiego do E. Corradiniego (1865-1931), senatora, a od 1926 r. ministra stanu Włoch, datowany na 16 lipca 1926 r. List ten, trafił na biurko Benito Mussoliniego. • „Hitlerowcy rozumieją, że chcąc zorganizować Niemcy na podstawach narodowych, muszą zniszczyć pozycję Żydów i ich wpływ na społeczeństwo niemieckie”. R. Dmowski, Hitleryzm jako ruch narodowy, 1932. NORMALNIE KWIAT BIALSKIEJ MŁODZIEŻY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 X 1945 sowiecki doradca przy "polskim" Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego płk Nikołaj Sieliwanowski pisze w raporcie do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ł. Berii : "W MBP pracuje 18,7 % Żydów, 50 % stanowisk kierowniczych zajmują Żydzi. W I Departamencie tego ministerstwa pracuje 27 % Żydów. Zajmują oni WSZYSTKIE stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym - 23 % Żydów,na stanowiskach kierowniczych - 7 osób. W Wydz. d/s Funkcjonariuszy - 33,5 % Żydów, WSZYSCY zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydz. Sanitarnym MBP - 49,1 % Żydów, w Wydz. Finansowym - 29,9 % Żydów..." W 1949 r. "...w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów nie ma ANI JEDNEGO Żyda..." Jeszcze ciekawostka : WSZYSCY sędziowie którzy skazali na śmierć generała "NILA" byli Żydami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
Ja nazwałbym ich nazi-dresy:) ale faktycznie coś złego dzieje się w naszym mieście co raz więcej krzyży celtyckich na ścianach i tak jakoś dziwnie obok napisów AZS! Wielcy mi kibice... banda gnojków którzy mają nierówno pod sufitem bo ojciec pil i napierd#$& matkę więc skąd jeden z drugim może mieć inne wzorce!! Do tego mieszają w to jakąś ideologie pajace!!! A propo pajaców to Fedyk też należy do nich więc nie dziw się że ich broni!!!!
W Słowie pracują dresiarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1949 r. "...w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów nie ma ANI JEDNEGO Żyda..." Korekta : "... nie ma ani jednego nie-Żyda"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
20 X 1945 sowiecki doradca przy "polskim" Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego płk Nikołaj Sieliwanowski pisze w raporcie do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ł. Berii : "W MBP pracuje 18,7 % Żydów, 50 % stanowisk kierowniczych zajmują Żydzi. W I Departamencie tego ministerstwa pracuje 27 % Żydów. Zajmują oni WSZYSTKIE stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym - 23 % Żydów,na stanowiskach kierowniczych - 7 osób. W Wydz. d/s Funkcjonariuszy - 33,5 % Żydów, WSZYSCY zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydz. Sanitarnym MBP - 49,1 % Żydów, w Wydz. Finansowym - 29,9 % Żydów..." W 1949 r. "...w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów nie ma ANI JEDNEGO NIe-Żyda..." Jeszcze ciekawostka : WSZYSCY sędziowie którzy skazali na śmierć generała "NILA" byli Żydami !
Nie rozumiem do czego te Twoje cytaty. Nie żyjemy 45 roku a sprawa nazi-dresów jest tu i teraz w naszym mieście! Nie sądzę by w naszym mieście wysokie stanowiska piastowali Żydzi i mówiąc szczerze nie obchodzi mnie to nawet. Polowa z tych oszołomów nie widziało żyda czy murzyna nawet na oczy!! Poza tym ta banda idiotów szerzy nienawiść i brak tolerancji a do tego dopuścić nie można!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Słowie pracują dresiarze?
Nie dresiarze i nie wszyscy a dokładniej chodzi mi tu o fedyka akurat. W tym swoim nieudolnym tekście bronił swoich kolegów pseudokibiców ponieważ ma takie same poglądy jak oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
Nie rozumiem do czego te Twoje cytaty. Nie żyjemy 45 roku a sprawa nazi-dresów jest tu i teraz w naszym mieście! Nie sądzę by w naszym mieście wysokie stanowiska piastowali Żydzi i mówiąc szczerze nie obchodzi mnie to nawet. Polowa z tych oszołomów nie widziało żyda czy murzyna nawet na oczy!! Poza tym ta banda idiotów szerzy nienawiść i brak tolerancji a do tego dopuścić nie można!!!!
A ja nie rozumiem do czego były TWOJE cytaty z Dmowskiego z lat 20-tych i 30-tych XX w. kiedy jeszcze nikomu się nie śniło do jakich zbrodni doprowadzić może niemiecki narodowy socjalizm. Dałeś ty, dałem więc i ja. Jeśli chcesz to możemy z cytatami lecieć dalej. Np. Maria Dąbrowska w swoich Dziennikach 17 VI 1947 r. napisała : "UB,sądownictwo są całkowicie w rękach Żydów. W ciągu tych przeszło 2 lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osadzają i na każń wydają Polaków..." Ciebie może nie obchodzić czy w naszym mieście wysokie stanowiska piastują Żydzi, Eskimosi czy Murzyni ale mnie np. obchodzić może. A wiesz coś o tym ? Jeśli ktoś wyraża INNE zdanie to od razu wg ciebie "szerzy nienawiść i brak tolerancji" ? A może to TY szerzysz nienawiść i nietolerancję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
A ja nie rozumiem do czego były TWOJE cytaty z Dmowskiego z lat 20-tych i 30-tych XX w. kiedy jeszcze nikomu się nie śniło do jakich zbrodni doprowadzić może niemiecki narodowy socjalizm. Dałeś ty, dałem więc i ja. Jeśli chcesz to możemy z cytatami lecieć dalej. Np. Maria Dąbrowska w swoich Dziennikach 17 VI 1947 r. napisała : "UB,sądownictwo są całkowicie w rękach Żydów. W ciągu tych przeszło 2 lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osadzają i na każń wydają Polaków..." Ciebie może nie obchodzić czy w naszym mieście wysokie stanowiska piastują Żydzi, Eskimosi czy Murzyni ale mnie np. obchodzić może. A wiesz coś o tym ? Jeśli ktoś wyraża INNE zdanie to od razu wg ciebie "szerzy nienawiść i brak tolerancji" ? A może to TY szerzysz nienawiść i nietolerancję ?
duży vel mały vel nil-nie rozumiesz , bo to nie na twoją główkę sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
duży vel mały vel nil-nie rozumiesz , bo to nie na twoją główkę sprawy.
Ale zobacz jak się staram ! Więc nie jest tak że wszystkiemu winni Żydzi ? Mój cel jest zawsze ten sam : każdą dyskusję sprowadzić na temat Żydów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
A ja nie rozumiem do czego były TWOJE cytaty z Dmowskiego z lat 20-tych i 30-tych XX w. kiedy jeszcze nikomu się nie śniło do jakich zbrodni doprowadzić może niemiecki narodowy socjalizm. Dałeś ty, dałem więc i ja. Jeśli chcesz to możemy z cytatami lecieć dalej. Np. Maria Dąbrowska w swoich Dziennikach 17 VI 1947 r. napisała : "UB,sądownictwo są całkowicie w rękach Żydów. W ciągu tych przeszło 2 lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osadzają i na każń wydają Polaków..." Ciebie może nie obchodzić czy w naszym mieście wysokie stanowiska piastują Żydzi, Eskimosi czy Murzyni ale mnie np. obchodzić może. A wiesz coś o tym ? Jeśli ktoś wyraża INNE zdanie to od razu wg ciebie "szerzy nienawiść i brak tolerancji" ? A może to TY szerzysz nienawiść i nietolerancję ?
Jak się nie śniło skoro widać w nich nienawiść. Do czego innego mogły twoim zdaniem doprowadzić takie poglądy? na pewno nie do pokojowego współżycia. W przeciwieństwie do twoich cytatów moje miały pokazać na kim wzorują się ci ludzie i że nie jest to wzór do naśladowania. Twoje cytaty z kolei mówią tylko tyle że żydzi są źli i trzeba ich się pozbyć. Tak sobie myślę... Dobrze że są żydzi przynajmniej macie na kogo zrzucić swoją nieudolność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
Jak się nie śniło skoro widać w nich nienawiść. Do czego innego mogły twoim zdaniem doprowadzić takie poglądy? na pewno nie do pokojowego współżycia. W przeciwieństwie do twoich cytatów moje miały pokazać na kim wzorują się ci ludzie i że nie jest to wzór do naśladowania. Twoje cytaty z kolei mówią tylko tyle że żydzi są źli i trzeba ich się pozbyć. Tak sobie myślę... Dobrze że są żydzi przynajmniej macie na kogo zrzucić swoją nieudolność!
Ja tylko uważam XYZ że wszystkich trzeba mierzyć tą samą miarą. Jeśli już potępiać POGLĄDY Dmowskiegona temat Żydów, nazizmu, faszyzmu to też potępiaj POGLĄDY innych, np Żydów (czy po 1944 to nie Żydzi kierowali zbrodniczym UB mordujących polskich bohaterów ?) lub komunistów (czy czerwona hołota nie wykończyła więcej ludzi niż Adolf ?). Dla mnie takim samym de.bilem jest długowłosy w koszulce z napisem "CCCP" lub portretem Che jak i łysy z hakenkrojcem. Taką samą obrzydliwą szmatą jest dla mnie Wybitny Przywódca Socjalistyczny Adolf , Wybitny Przywódca Komunistyczny Stalin, Pupilek Paryskiej Sorbony Czerwony Rzeżnik Pol Pot itp. itd. Czy zbrodni dokonują bandyci spod znaku sierpa i młota, swastyki, gwiazdy Dawida - jaka to różnica ? Dlaczego potępiasz TYLKO Adolfa ? Te wasze zasr.ne bitwy w Białej to są potyczki między pomiotami Hitlera i Stalina. Jedni deb.le warci drugich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nil napisał:
Ja tylko uważam XYZ że wszystkich trzeba mierzyć tą samą miarą. Jeśli już potępiać POGLĄDY Dmowskiegona temat Żydów, nazizmu, faszyzmu to też potępiaj POGLĄDY innych, np Żydów (czy po 1944 to nie Żydzi kierowali zbrodniczym UB mordujących polskich bohaterów ?) lub komunistów (czy czerwona hołota nie wykończyła więcej ludzi niż Adolf ?). Dla mnie takim samym de.bilem jest długowłosy w koszulce z napisem "CCCP" lub portretem Che jak i łysy z hakenkrojcem. Taką samą obrzydliwą szmatą jest dla mnie Wybitny Przywódca Socjalistyczny Adolf , Wybitny Przywódca Komunistyczny Stalin, Pupilek Paryskiej Sorbony Czerwony Rzeżnik Pol Pot itp. itd. Czy zbrodni dokonują bandyci spod znaku sierpa i młota, swastyki, gwiazdy Dawida - jaka to różnica ? Dlaczego potępiasz TYLKO Adolfa ? Te wasze zasr.ne bitwy w Białej to są potyczki między pomiotami Hitlera i Stalina. Jedni deb.le warci drugich !
I tu się myślisz ja mówiąc szczerze mam w du*** jednych i drugich. Wyznaję zasadę żyj i daj żyć innym i jeśli ktoś zabrania zabrania komuś mieszkać w naszym mieście czy kraju to nie będę się temu przyglądał bezczynnie. Ludzie ze skłotu coś robią organizują koncerty i nikomu nie wchodzą w drogę mają swoje miejsce i nikomu nie wadzą natomiast pseudonazikibice uważają że to miasto jest ich i to oni chcą niszczyć każdego kto myśli inaczej. Jakby ktoś podejrzewał ze sam odwiedzam skłot to powiem że nigdy tam nie byłem i nie mam z nimi nic wspólnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
I tu się mylisz ja mówiąc szczerze mam w du*** jednych i drugich. NO TO TAK JAK JA ! Wyznaję zasadę żyj i daj żyć innym ... NIE ! CZUBKóW WYZNAJąCYCH ZBRODNICZE IDEOLOGIE TRZEBA ZWALCZAć NA KAżDYM KROKU ! ...i jeśli ktoś zabrania zabrania komuś mieszkać w naszym mieście czy kraju to nie będę się temu przyglądał bezczynnie. A KTO CI ZABRANIA MIESZKAć W NASZYM MIEśCIE CZY KRAJU ? NIE PANIKUJ ! Ludzie ze skłotu coś robią organizują koncerty i nikomu nie wchodzą w drogę mają swoje miejsce i nikomu nie wadzą ... "LUDZIE ZE SKłOTU" TO LEWACKIE LEMINGI KTóRYCH IDOLEM JEST MORDERCA "CHE", SAM WIDZIAłEM JEDNEGO Z NICH W KOSZULCE Z PODOBIZNą TEGO BANDYTY A INNEGO DUMNIE CHODZąCEGO PO MIEśCIE Z NAPISEM "CCCP". TO JEST PROPAGOWANIE ZBRODNICZEJ IDEOLOGII. CO MUSI MYśLEć np. AK-OWIEC KTóRY SPęDZIł MłODE LATA W UB-CKICH KAZAMATACH WIDZąC TAKIEGO DE.BILA ? ... natomiast pseudonazikibice uważają że to miasto jest ich ... TEN GłUPEK Z "CCCP" TEż UWAżA żE TO MIASTO JEST JEGO. CZYż NIE ? ZA TAKą DEMONSTRACJę POWINIEN NATYCHMIAST DOSTAć PO RYJU I SPOKóJ ! ... i to oni chcą niszczyć każdego kto myśli inaczej. NIE CHODZI O "MYśLENIE" LECZ O PROPAGOWANIE CZERWONEJ ZBRODNICZEJ IDEOLOGII ! Jakby ktoś podejrzewał ze sam odwiedzam skłot to powiem że nigdy tam nie byłem i nie mam z nimi nic wspólnego... I BARDZO DOBRZE ! OMIJAJMY TE GNIAZDA ZBOKóW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki " Legionowi Kiboli Narodowców" Biała ponownie znajdzie się na czołówkach gazet całej Polski jako gniazdo ruchów faszystowskich, podobnie jak było prrzy pewnej wystawie o wermachcie, czy też przypadkach -promowanego ostatnio przez słowo-bialskiego apologety ruchów narodowych. Ale tak to jest, gdy Białą władają aroganci a często również ignoranci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzięki " Legionowi Kiboli Narodowców" Biała ponownie znajdzie się na czołówkach gazet całej Polski jako gniazdo ruchów faszystowskich, podobnie jak było prrzy pewnej wystawie o wermachcie, czy też przypadkach -promowanego ostatnio przez słowo-bialskiego apologety ruchów narodowych. Ale tak to jest, gdy Białą władają aroganci a często również ignoranci.
Czyli twierdzisz że konkretny bialski historyk M.B. propaguje faszyzm ? Mógłbyś rozwinąć tę myśl ? Śmiało ! I nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży vel mały vel nil, nie zapożyczaj- na miano "zboka" to ty ciężko zapracowałeś na forum Dziennika. Módl się. P.S. podobno twórczość (sic) tego historyka badała prokuratura i po "wnikliwej" egzegezie tekstów nie postawiła zarzutów, ale smród pozostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...