Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy w Białej biją

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2009 r. o 08:46
Rudolf napisał:
Gratuluję wiedzy, choć bardzo trudno pojąć mi skąd ona pochodzi. Musisz Olo nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Bardzo chętnie poznam stowarzyszenie które dostało 1 100 000 i to które dostało 25 000.
Aaaa....... . Oczywista oczywistość (jak to mówił pewien klasyk), powinna być liczba mnoga drogi Rudolfie. Ale cyferki są prawidłowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis napisał:
Aaaa....... . Oczywista oczywistość (jak to mówił pewien klasyk), powinna być liczba mnoga drogi Rudolfie. Ale cyferki są prawidłowe.
Jakie stowarzyszenia pytałem? Z tekstu wynika/ a może w podtekście/, że sport dostał bańkę a kultura jedynie 25 tys. Po co pisać takie bzdury, komu i do czego jest to potrzebne. Chyba, że chodzi o skłócenie środowisk to już taka klasyka w wykonaniu pracowników prezia. Nie podpisuj się kolo pis bo nie masz z nimi nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudolf napisał:
Jakie stowarzyszenia pytałem? Z tekstu wynika/ a może w podtekście/, że sport dostał bańkę a kultura jedynie 25 tys. Po co pisać takie bzdury, komu i do czego jest to potrzebne. Chyba, że chodzi o skłócenie środowisk to już taka klasyka w wykonaniu pracowników prezia. Nie podpisuj się kolo pis bo nie masz z nimi nic wspólnego.
Problemem jest to, kto w Białej finansuje legion kiboli nazistów czyli tzw. klub kibica azs ?. "Władcy Miasta" tak o sobie mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
Problemem jest to, kto w Białej finansuje legion kiboli nazistów czyli tzw. klub kibica azs ?. "Władcy Miasta" tak o sobie mówią.
A drugim problemem jest to, kto w Białej finansuje legion lewacki czyli tzw. skłotersów ? "Wyznawcy Che Guevary" tak o sobie mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Che napisał:
A drugim problemem jest to, kto w Białej finansuje legion lewacki czyli tzw. skłotersów ? "Wyznawcy Che Guevary" tak o sobie mówią.
To załóż inny wątek pod takim tytułem i pisz tam! Temat dotyczy nazidresow i twoje zbijanie dyskusji na inne tory nic nie wnosi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA deb***I KTÓRA SPUSZCZA SIĘ NAD LEGIA WARSZAW!!! TO NAJGORSZY KLUB Z NAJGORSZYMI KIBICAMI! CIEKAWE CZY TO NIE KŁÓCI SIĘ Z ICH POGLĄDAMI ZE W ICH ULUBIONYM KLUBIE GRA TYLU JAK ONI TO NAZYWAJĄ "BRUDASÓW" - ROGER, CHOTO, CHINYAMA. MAM NADZIEJE ZE NASTĄPI TAKI DZIEŃ ZE W AZSiE BĘDZIE GRAŁO PARU CZARNYCH CIEKAWE CO ZROBIĄ PSEUDOKIBICE AZSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XYZ~ napisał:
To załóż inny wątek pod takim tytułem i pisz tam! Temat dotyczy nazidresow i twoje zbijanie dyskusji na inne tory nic nie wnosi!
Ten wątek nazywa się "Narodowcy w Białej biją". Jeśli "narodowcy biją" to chyba należałoby wiedzieć KOGO biją ? i za co biją ? gdzie biją ? i czy ci "bici" stoją spokojnie jak baranki ? itd. Nie sądzisz ? Więc nie próbuj XYZ zwekslować dyskusji tylko na "nazidresów" bo ci się nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...