Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele z Janowa trzynastki już dostali, urzędnicy czekają

Utworzony przez bolo, 29 stycznia 2010 r. o 00:04
Dawno powinni zlikwidować trzynastki. Ile ludzi pracuje w prywatnych firmach, czasami z łaski jaki ręcznik ktoś rzuci. Przeważnie jest tak, że u prywaciarzy zasuwa się trzy razy więcej niż urzędnicy, bez placonych nadgodzin, zapieprza się by firma istniała i była jako tako dochodowa. A tu siedzą na du*** po 8 godzin, kawę parzą i jeszcze trzynastki. I to jeszcze jakie przyzwyczajenie do tych trzynastek. Ale byłby bulwers jakby te pieniądze zabrać i przeznaczyć np. na inwestycje. Ale ryba psuje się od głowy, na górze to samo. Polska to chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Dawno powinni zlikwidować trzynastki. Ile ludzi pracuje w prywatnych firmach, czasami z łaski jaki ręcznik ktoś rzuci. Przeważnie jest tak, że u prywaciarzy zasuwa się trzy razy więcej niż urzędnicy, bez placonych nadgodzin, zapieprza się by firma istniała i była jako tako dochodowa. A tu siedzą na du*** po 8 godzin, kawę parzą i jeszcze trzynastki. I to jeszcze jakie przyzwyczajenie do tych trzynastek. Ale byłby bulwers jakby te pieniądze zabrać i przeznaczyć np. na inwestycje. Ale ryba psuje się od głowy, na górze to samo. Polska to chory kraj.
Jak dba się o kondycję finansową zadłużonego miasta widać na podstawie wypowiedzi niejakiego pana Burdy, to nazwisko warto zapamiętać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jak za faraona, kasta uzędników zdziera skórę z podatników. Mieszkanćy miasta, nie dajmy się obdzierać ze skóry. To miasto nie ma pilniejszych potrzeb finansowych, tylko nabijanie kabzy urzędnikom. Dostają co miesiąc zapłatę za swoją pracę, i starczy. Jakieś przywileje rodem z PRL powinny już dawno być zniesione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać trzynastki i jeszcze pozabierać te pensje!To się w głowie nie mieści,żeby jakiś urzędas z 15-letnim stażem pracy brał taką kasę na łapę. Powinien zarabiać maksymalnie połowę tego co dostaje, czyli jakieś 700 zł, a tu jeszcze jakieś trzynastki za cały rok przyjmowania miłych i pachnących interesantów.WSYTD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, kiedy nastaną czasy, w których robotnicy w zakładach pracy będą też dostawać trzynastki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślusarz napisał:
Boże, kiedy nastaną czasy, w których robotnicy w zakładach pracy będą też dostawać trzynastki ?
Jak założą własne firmy i będą brać ile zarobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać trzynastki!!! Służbie Zdrowia, Nauczycielom, Policjantom i innym nierobom... W...ypieprzyć ich wszystkich do prywaciarzy niech zapieprz... z łopatą, a "wykształconych" od łopat na ich stanowiska!!! Popierajcie mój postulat!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty imbecylu weź się sam do roboty, a nie chcesz zeby ludzie popierali twoje postulaty! z zazdrości Cię skręca? to się wykształć i sam idź na państwowe buraczku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to trzynastkę dostali - dyrektor i nauczycielka z Janowa za to ze poparzone dziecko zamiast ratować natychmiast ciągali od Annasza do Kajfasza! A ujt też dostanie i to wcale nie małą no bo on przecież to wszystko koordynował a nadzór kosztuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Dawno powinni zlikwidować trzynastki. Ile ludzi pracuje w prywatnych firmach, czasami z łaski jaki ręcznik ktoś rzuci. Przeważnie jest tak, że u prywaciarzy zasuwa się trzy razy więcej niż urzędnicy, bez placonych nadgodzin, zapieprza się by firma istniała i była jako tako dochodowa. A tu siedzą na du*** po 8 godzin, kawę parzą i jeszcze trzynastki. I to jeszcze jakie przyzwyczajenie do tych trzynastek. Ale byłby bulwers jakby te pieniądze zabrać i przeznaczyć np. na inwestycje. Ale ryba psuje się od głowy, na górze to samo. Polska to chory kraj.
Popieram Cię kolego w całej rozciągłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won! napisał:
Zabrać trzynastki i jeszcze pozabierać te pensje!To się w głowie nie mieści,żeby jakiś urzędas z 15-letnim stażem pracy brał taką kasę na łapę. Powinien zarabiać maksymalnie połowę tego co dostaje, czyli jakieś 700 zł, a tu jeszcze jakieś trzynastki za cały rok przyjmowania miłych i pachnących interesantów.WSYTD!
A nie lepiej w ogóle zlikwidować urzędy i urzędników ? Albo nie urzędnicy pracują społecznie i za friko tylko dla własnej przyjemności użerają się z petentami... A jak już się nacieszą pracą urzędnika na na drugą zmianę do prywaciarza do łopaty, żeby zarobić na utrzymanie rodziny. Ale by się zrobiły oszczędności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkołach nie uczą aby dorabiać korkami! Odwalają te 18-20 godzin i wyciągają łapę po kasę podatników! ehhhh!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty napisał:
W szkołach nie uczą aby dorabiać korkami! Odwalają te 18-20 godzin i wyciągają łapę po kasę podatników! ehhhh!
Zwolnić powołe nauczycieli, niech ci co chcą pracować jako nauczyciel pracuje od 8 do 20. I zarobki jeszcze o połowę bo z pieniędzy podatników biorą. I zakazać nauczycielom udzielać korepetycji bo po co one, od nauki jest szkoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIELE MAJĄ TRZY MIESIĄCE WAKACJI Z CZEGO NIECO DO DYSPOZYCJI DYREKTORA SZKOŁY ALE I TAK SPĘDZAJĄ TEN CZAS POZA SZKOŁĄ I ZA TO OTRZYMUJĄ TRZYNASTĄ PENSJĘ BO TYLKO U NICH ROK MA 13MIESIĘCY( MAM NADZIEJĘ ,ŻE TAK NIE UCZĄ MOICH DZIECI) JESTEM PIELĘGNIARKĄ Z TYTUŁEM MAGISTRA I O TRZYNASTCE, KTÓRA JEST RELIKTEM PRZESZŁOŚCI JAKIM BYŁ KOMUNIZM ZAPOMNIAŁAM WIELE LAT TEMU . MOŻE JUŻ NADESZŁA PORA ABY NAUCZYCIELE I URZĘDNICY MIELI TAK JAK RESZTA SPOŁECZEŃSTWA 12 MIESIĘCZNY ROK NIE TYLKO PRACY ALE I ZAPŁATY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mało!
Prywaciarz napisał:
Ale za to trzynastkę dostali - dyrektor i nauczycielka z Janowa za to ze poparzone dziecko zamiast ratować natychmiast ciągali od Annasza do Kajfasza! A ujt też dostanie i to wcale nie małą no bo on przecież to wszystko koordynował a nadzór kosztuje!
CYTAT(Wybiorca @ 30.01.2010, C[b]zym się różni śnieg w gminie janowskiej od tego w gminie Rokitno? W Janowie jest prawie dwa razy droższy! W Rokitnie odśnieżanie kosztuje 90zł a w Janowie 153zł! za godzinę! I traktor brata z gminnym pługiem nie stygnie! A przecież gmina ma swój traktor którym można by odśnieżać! Ale przecież brat się podzieli nieprawdaż? W rodzinie nic nie zginie! Prokuratorzy do pracy! Przecież to jawna korupcja![/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NAUCZYCIELE MAJĄ TRZY MIESIĄCE WAKACJI Z CZEGO NIECO DO DYSPOZYCJI DYREKTORA SZKOŁY ALE I TAK SPĘDZAJĄ TEN CZAS POZA SZKOŁĄ I ZA TO OTRZYMUJĄ TRZYNASTĄ PENSJĘ BO TYLKO U NICH ROK MA 13MIESIĘCY( MAM NADZIEJĘ ,ŻE TAK NIE UCZĄ MOICH DZIECI) JESTEM PIELĘGNIARKĄ Z TYTUŁEM MAGISTRA I O TRZYNASTCE, KTÓRA JEST RELIKTEM PRZESZŁOŚCI JAKIM BYŁ KOMUNIZM ZAPOMNIAŁAM WIELE LAT TEMU . MOŻE JUŻ NADESZŁA PORA ABY NAUCZYCIELE I URZĘDNICY MIELI TAK JAK RESZTA SPOŁECZEŃSTWA 12 MIESIĘCZNY ROK NIE TYLKO PRACY ALE I ZAPŁATY...
Jakie 3 miesiące wakacji lipiec i sierpień to są trzy miesiące? Jak taką miarką mierzysz leki które podajesz to strach trafić na twój oddział. A czy szanowną pielęgniarkę ktoś uświadomił, że dla nauczyciela nie przysługuje coś takiego jak urlop wypoczynkowy - odbiera go właśnie w wakacje... Bo do końca czerwca i tak siedzi w szkole i pisze głupie papierki i zestawienia na koniec roku, ale szkoda tłumaczyć bo ludzie i tak uważają, że praca nauczyciela kończy się z chwilą wyjścia z budynku szkoły i nie widzą ile czasu siedzi w domu nocami przygotowuje się do lekcji, przygotowuje testy sprawdza je itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NAUCZYCIELE MAJĄ TRZY MIESIĄCE WAKACJI Z CZEGO NIECO DO DYSPOZYCJI DYREKTORA SZKOŁY ALE I TAK SPĘDZAJĄ TEN CZAS POZA SZKOŁĄ I ZA TO OTRZYMUJĄ TRZYNASTĄ PENSJĘ BO TYLKO U NICH ROK MA 13MIESIĘCY( MAM NADZIEJĘ ,ŻE TAK NIE UCZĄ MOICH DZIECI) JESTEM PIELĘGNIARKĄ Z TYTUŁEM MAGISTRA I O TRZYNASTCE, KTÓRA JEST RELIKTEM PRZESZŁOŚCI JAKIM BYŁ KOMUNIZM ZAPOMNIAŁAM WIELE LAT TEMU . MOŻE JUŻ NADESZŁA PORA ABY NAUCZYCIELE I URZĘDNICY MIELI TAK JAK RESZTA SPOŁECZEŃSTWA 12 MIESIĘCZNY ROK NIE TYLKO PRACY ALE I ZAPŁATY...
A od kiedy to nauczyciele mają tak dużo wakacji, chciałabym ja też mieć tyle, a pielęgniarka niech się weźmie do solidnej pracy w szpitalu i nie wypisuje głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Waszych wypowiedzi drodzy Forumowicze wynika, że macie ochotę być nauczycielami. Proszę zabrać się do nauki, skończyć kilka fakultetów, na bieżąco dokształcać się w formie kursów, konferencji itp. i wtedy zobaczycie jaki to lekki chleb. Najgorszą wadą człowieka jest ZAZDROŚĆ. Pozdrawiam NAUCZYCIELI. Życzę im dużo cierpliwości, dni bez stresu...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny Stefaniuk mówi:" Ja na miejscu prezydenta nie wziąłbym trzynastki ze względu na trudną sytuację finansową miasta". Szanowny Panie nic nie stoi na przeszkodzie by Pan i pozostali radni przekazali swoje wcale nie tak małe diety na cel społeczny. Tak na marginesie - łatwo sięgać do cudzej kieszeni - trudniej do swojej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele głowy do góry. Wasz zawód jest potrzebny, jednocześnie niewdzięczny. Złe opinie o Was mogą wypowiadać tylko laicy. Nie jestem jednak pewny czy zabierający głos na forum wiedzą co to słowo znaczy. Za wasz trud i ilość przepracowanych godzin / nie tylko przy tablicy/ powinniście zarabiać znacznie więcej niż obecnie. Tak jak w zdecydowanej większości państw. Zasługujecie na SZACUNEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...