Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielka nadal bez pracy, a dyrektor bez kary

Utworzony przez matijas77, 19 czerwca 2014 r. o 15:10
Jak czytam to nie wierzę!Buc dyrektorzyna zwalnia polonistkę bo ta interweniowała w sprawie nagannego zachowania ucznia!Jak bym był ojcem tej dziewczynki napastowanej przez wyrostka to pan dyrektor dostałby ode mnie w pysk.Wiem,że dzieci są coraz podlejsze ale na  nas dorosłych spoczywa obowiązek wychwoania dzieci i bezwzględnego reagowania na takie czy inne zachowania.Pani nauczycielka powinna dostać pochwałę do akt a nie walczyć w Sądzie o prawo do pracy.Niech się Pani trzyma,wielki szacunek a tego buca powinien wójt zwolnić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzic szkoly i dyrektorow w woj bo to jest wszedzie tylko ludzie siedza cicho bo o prace sie boja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić dyrektora na zbity pysk. Z wilczym biletem, niech frajer zatrudni się przy pieczarkach, niech rozdaje ulotki lub zamiata ulice jak cieć nie umie kierować placówką oświaty. Ta Pani powinna tego dyrektorka podać do sądu i żądać odszkodowania i przeprosin na kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy wykonują zawód nauczyciela z przypadku. I to jest przypadkowy dyrektor. Na miano nauczyciela nie wszyscy zasługują. Nauczycielem trzeba się urodzić. To jest wielkie powołanie i wielka odpowiedzialność za powierzone dzieci. Nauczyciel nie tylko uczy, ale i wychowuje. Powinien być wzorem na lekcjach i w środowisku, w którym pracuje. Nauczyciel to człowiek, co nie potrafi skrzywdzić nikogo! A w znanym nam przypadku, nie tylko zostali skrzywdzeni uczniowie pozostawieni bez opieki, ale i niewinna nauczycielka [ koleżanka z pracy ]. Nie wyobrażam sobie pracy w takiej szkole pod rządami takiego dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego osła dyrektora rodzice i nauczyciele powinni wsadzić na furmankę gnoju i wywieść w piz du jak najdalej od ludzi. Gdybym miał w tej szkole dzieci natychmiast przeniósł bym je do innej szkoły aby moje dzieci nie przebywały pod jednym dachem z tym cymbałem. No ale to niestety Polska i byle pół-mózg może być dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego osła dyrektora rodzice i nauczyciele powinni wsadzić na furmankę gnoju i wywieść w piz du jak najdalej od ludzi. Gdybym miał w tej szkole dzieci natychmiast przeniósł bym je do innej szkoły aby moje dzieci nie przebywały pod jednym dachem z tym cymbałem. No ale to niestety Polska i byle pół-mózg może być dyrektorem.
Jaka sitwa polityczna stoi za dyrektorem  ?. Jeżeli to powiat bialski to pewnie psl. I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzic szkoly i dyrektorow w woj bo to jest wszedzie tylko ludzie siedza cicho bo o prace sie boja.
 
sprawdzic szkoly i dyrektorow w woj bo to jest wszedzie tylko ludzie siedza cicho bo o prace sie boja.
Tak jest, zgadzam się z tym, szkoda naszych dzieci. 70% nauczycieli nie nadaje się do pracy w tym zawodzie ale zostają zatrudnieni po znajomości i pracują a ludzi, którzy się nadają i maja powołanie ( tak jak p. Agnieszka) zwalnia się. Do kitu z taka oświatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tak jest, zgadzam się z tym, szkoda naszych dzieci. 70% nauczycieli nie nadaje się do pracy w tym zawodzie ale zostają zatrudnieni po znajomości i pracują a ludzi, którzy się nadają i maja powołanie ( tak jak p. Agnieszka) zwalnia się. Do kitu z taka oświatą  
Nie do kitu z oświatą, tylko di kitu  z takim i dyrektorami, bo to oni  zatrudniają  nauczycieli i  ich  oceniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...