Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowiec z SGH: Biała Podlaska może zbankrutować

Utworzony przez Gość, 2 marca 2015 o 18:17
Zbankrutować ?. A kogo to obchodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zbankrutowało Detroit, zbankrutowała Grecja, bankrutują Hiszpania i Portugalia, a z Polski też została . . .  "kamieni kupa". Wszystko staje się własnością żydowskich bankierów, którzy mają monopol na produkcję pieniędzy i zaprowadzają swoje porządki na świecie. Teraz wzięli się za Putina, bo im bardzo przeszkadza.
0
Proponuję zwiększyć stan osobowy Straży Miejskiej.
0
Proponuję zwiększyć stan osobowy Straży Miejskiej.
0
...nie jestem żadnym ekonomistą, ale wiem, że budowanie ścieżek rowerowych, skwerków, parków i budynków sakralnych w żadne sposób nie zaowocuje w przyszłości wzrostem dochodów z podatków! Jeszcze jedno wiem na pewno. Obecne władze Białej nie otrzymają ode mnie ani jednej złotówki w postaci podatków tak samo, jak i państwo polskie. Przerejestrowałem firmę do Holandii, a naszym włodarzom pozostało modlić się i błagać o inwestycje Watykanu.... Traktujecie przedsiębiorców, jak przestępców, to niech teraz klechy okażą swoje morale i solidarnie dzielą się własnymi niemałymi dochodami. Ja zaś odpuszczam .. ...
0
...nie jestem żadnym ekonomistą, ale wiem, że budowanie ścieżek rowerowych, skwerków, parków i budynków sakralnych w żadne sposób nie zaowocuje w przyszłości wzrostem dochodów z podatków! Jeszcze jedno wiem na pewno. Obecne władze Białej nie otrzymają ode mnie ani jednej złotówki w postaci podatków tak samo, jak i państwo polskie. Przerejestrowałem firmę do Holandii, a naszym włodarzom pozostało modlić się i błagać o inwestycje Watykanu.... Traktujecie przedsiębiorców, jak przestępców, to niech teraz klechy okażą swoje morale i solidarnie dzielą się własnymi niemałymi dochodami. Ja zaś odpuszczam .. ...
I właśnie dlatego, że nie jesteś ekonomistą to nie wiesz,że dzięki inwestycjom ludzie mają zatrudnienie i mają z czego płacić podatki. W takich krajach jak Szwajcaria unikanie płacenia podatków jest piętnowane przez zwykłych ludzi. Tak, a u nas szara strefa się rozrasta to z czego kraj ma się bogacić? Sami oszuści i naciągacze.
0
Żeby wam ŚP Oleksy nie pomógł w latach 80-tych to już by was nie było.
0
Żeby wam ŚP O Oleksy nie pomógł w latach 80-tych to już by was nie było.
A gdzie był jak likwidowali województwo?
0
A gdzie był Stefaniuk,Bergier ,,Nikolski,Konarski? A gdzie był jak likwidowali województwo?
0
A gdzie był Stefaniuk,Bergier ,,Nikolski,Konarski? A gdzie był jak likwidowali województwo?
Wypinali na nas d..y Normalność nastała dopiero teraz ale wielu zaniechań nie da się naprawić
0

Biawena !!!.   Może jednak nie warto likwidować zakładów produkcyjnych by tworzyć markety.
0
Jak tam komuszki z białekj i PO?
0
a jak wygląda komuszek z  białekj-to musi być fascynujące!
0
Kolesie polikwidowali zakłady pracy ,kolesie je kupili i teraz uchodzą za powszechnie szanowanych biznesmenów. Przykład Jerzy J. ,który miał utrzymać miejsca pracy na Biawenie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: