Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawałnica spustoszyła Gołowierzchy w Lubelskiem

Utworzony przez żuk, 15 lipca 2011 r. o 17:15
LUBLIN TO ZADUPIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tu nie chodzi o Lublin tylko o Gołowierzchy w pow. łukowskim. W Lublinie nie było burzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam! (...) A co do ubezpieczenia to do cholery rolnik nie ma obowiązku ubezpieczenia budynków??? Ja będąc rolnikiem mam ubezpieczone i wcale nie jestem kułakiem mam zaledwie średnią powierzchnię w województwie i to słabej ziemi a ubezpieczenie płace! A taki radny za diety nie może sobie ubezpieczenia kupić??? To dlaczego z moich podatków ma mieś dane odszkodowanie??? Co to ku.wa jest komuna. socjalizm czy co??? Nie płacił nie ma odszkodowania!!! Państwo socjalne chole.a jasna! Czy w tym kraju w końcu będzie normalnie??? Głosuję jesienią na PiS bo te POpaprańce i PSLarbuzy doprowadzą ten kraj do upadku! Nawet Bóg się od nich odwrócił i same nieszczęścia zsyła!
Ostatnio edytowany 15 lipca 2011 r. o 21:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie nad Lublin z kierunku Południowego zmierza burza jest dość aktywna elektrycznie.http://www.lowcyburz.pl/skypredict/warns/issue/view.php aktualne ostrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
LUBLIN TO ZADUPIE
1) pochwal się żuczku z jakiej miejscowości pohodzisz. 2) czytając żuczku twoje wpisy mniemam, że nie posiadasz nawet 1/4 mózgu i inteligencji małego chrząszcza, 3) więc jak nie masz nic do powiedzenia to domknij zgryz bo ci rozum przecieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
LUBLIN TO ZADUPIE
TY WYSRANY PRZEZ MATKE GRZMOCIE PEWNIE JESTES TYM Sku***S....M Z KRASNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
LUBLIN TO ZADUPIE
a Ty skad jestes? z Koziej Wólki?;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, ten "chłop z siedleckiego", to znowu chyba wściekły ryś, a nie żaden siedlecki, to poznasz po stylistyce? Zażądaj numeru IP i zawlecz go tam, gdzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat PIM-a to znam osobiście i wiem co mówię i powiem to przed każdym - sądem nawet ostatecznym! PIM to mierny redaktorzyna najchętniej kopiuje teksty ze stron Policji i potem mu internauci poprawiają błędy! A widzę że mój wpis już usunął - prawda w oczy kłuje??? A rysie to też dzikie zwierzęta i są pod ochroną! A do obrońcy pima: Obrońca uciśnionych redaktorów = cenzor? Może i ciebie znam "panie kontrolerze" z minionej epoki? Chyba przestanę was czytać szkoda oczu i czasu lepiej NIEZALEŻNĄ albo GAZETĘ POLSKĄ albo NASZ DZIENNIK Tam przynajmniej prawdę piszą a nie jak tu jedynie poprawnie politycznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak Marek, potwierdza się, że agresywny jest z jakiejś konkurencji zainteresowanej dezawuowaniem urojonego przeciwnika; coś lub ktoś go w oczy kole. On musi Was czytać, on u Was szuka inspiracji. Biedak tego nie może przeżyć, bo ma pewnie świadomość wtórności.Przyczyna agresji jest jasna. no nie. A styl go demaskuje, facet z marnej branży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina napisał:
1) pochwal się żuczku z jakiej miejscowości pohodzisz. 2) czytając żuczku twoje wpisy mniemam, że nie posiadasz nawet 1/4 mózgu i inteligencji małego chrząszcza, 3) więc jak nie masz nic do powiedzenia to domknij zgryz bo ci rozum przecieka.
a Ty żuczku pewnie masz go jeszcze mniej... pisze się >pochodzisz<, wiesz? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie była to trąbą tylko wiatr prostoliniowy tzw downburst.Burza widać opuszczają Polskę , A IMGW dopiero późnym wieczorem włączyło radar cóż to za odpowiedzialność. http://www.lowcyburz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Slowie to są redaktorzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wojciecha Sumlińskiego to nawet żeby się razem w kupie zabrali z obu redakcji to i tak do pięt mu nie sięgną! Taka klasa prawie magisterium. A ja nie jestem z żadnej konkurencji, ot pada teraz i nie mam co robić więc czytam. Jam chłop prosty i basta - ale rozum swój mam. A i ocyganić się nie dam. Gołowierzchy są w siedleckim nie w lubelskim. A swoją drogą dlaczego to DW nie ma tam w Łukowie redaktora skoro twierdzą że to lubelskie? Bo tam TS czytają nie DW. Tam nawet numery kierunkowe są na 25 nie na 83 czy 82 czy 81!!! Błazny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na darmo przed wiekami ktoś nazwał tę miejscowość gołowierzchy, może właśnie od gołych powierzchni wyczyszczonych z nasadzeń, budynków przez wiatry i trąby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop z siedleckiego napisał:
Akurat PIM-a to znam osobiście i wiem co mówię i powiem to przed każdym - sądem nawet ostatecznym! PIM to mierny redaktorzyna najchętniej kopiuje teksty ze stron Policji i potem mu internauci poprawiają błędy! A widzę że mój wpis już usunął - prawda w oczy kłuje??? A rysie to też dzikie zwierzęta i są pod ochroną! A do obrońcy pima: Obrońca uciśnionych redaktorów = cenzor? Może i ciebie znam "panie kontrolerze" z minionej epoki? Chyba przestanę was czytać szkoda oczu i czasu lepiej NIEZALEŻNĄ albo GAZETĘ POLSKĄ albo NASZ DZIENNIK Tam przynajmniej prawdę piszą a nie jak tu jedynie poprawnie politycznie!
To nie czytaj zostan przy gazetach dla talibów. Wszystkie bezzebne hordy Rydza to czytaja. Niech jeszcze napisza co sie stalo z pieniedzmi ze zbiorki na ratowanie Stoczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dam dobrą radę tym, co mają ubezpieczenie. mieszkam w Dębowym Lesie w gmi nie Wilków. Po powodzi w tamtym roku, sami wystąpiliśmy do ubezpieczyciela, bez pełnomocnika. Dostaliśmy śmieszne pieniądze. Na wiosnę, jak wylazły wszystkie zniszczenia, podpisaliśmy unow ę z OCO w Lublinie. Naprawdę wysiągneli dobre pieniądze! Polecam! Tel do nich 4435065, kier 81. Bez pełnomocnika, ubezpieczyciel wypłaci ochłap.A oni są naprawdę dobrzy i nie chcieli żadnych pieniędzy zaliczkowo. I wszystko załatwili szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robo napisał:
To nie czytaj zostan przy gazetach dla talibów. Wszystkie bezzebne hordy Rydza to czytaja. Niech jeszcze napisza co sie stalo z pieniedzmi ze zbiorki na ratowanie Stoczni.
Ja się pytam co się dzieje z pieniędzmi z polskiego budżetu? Gdzie podziały się oszczędności z budowy dróg? Gdy żył poprzedni prezes NBP mieliśmy rezerwy walutowe a po jego śmierci one nagle zniknęły? I nagle dług rośnie w tempie galopującym zaraz przegonimy Grecję i staniemy się naprawdę "zieloną wsypą" Kto je ukradł? Może jakieś matołki? Bo chyba nie zrobiły tego "bezzebne hordy Rydza"? Rydzyk przynajmniej coś buduje a matołki tylko oddają swoim poniżej kosztów remontów i modernizacji!!! Czujesz to czy już tak ci się POpaprało w główce że nie czujesz? Albo możeś ty arbuz przy korycie z nadania ZSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...