Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy Abramowicza na prezydenta!

Utworzony przez Obywatel, 25 października 2009 r. o 17:28
My obywatele Białej Podlaskiej chcemy wypowiedzieć się publicznie, że nie życzymy sobie Pana Adama Abramowicza na stanowisku Prezydenta Miasta. Jak donoszą media Pan Abramowicz planuje start w przyszłorocznych wyborach, dlatego też pragniemy wyrazić nasz protest! Narazie jest nas dwóch, ale poparcie dla nas rośnie z dnia na dzień! Wzywamy mieszkańców Białej Podlaskiej do opowiedzenia się po jedynie słusznej stronie, w tej walce o wolność i przyszłość naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
My obywatele Białej Podlaskiej chcemy wypowiedzieć się publicznie, że nie życzymy sobie Pana Adama Abramowicza na stanowisku Prezydenta Miasta. Jak donoszą media Pan Abramowicz planuje start w przyszłorocznych wyborach, dlatego też pragniemy wyrazić nasz protest! Narazie jest nas dwóch, ale poparcie dla nas rośnie z dnia na dzień! Wzywamy mieszkańców Białej Podlaskiej do opowiedzenia się po jedynie słusznej stronie, w tej walce o wolność i przyszłość naszego miasta.
A Czapskiego chcecie bo jak nie to ja mogę się przyłączyć. Chwilka ja nikogo nie chcę z tych zaproponowanych, więc jak będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A Czapskiego chcecie bo jak nie to ja mogę się przyłączyć. Chwilka ja nikogo nie chcę z tych zaproponowanych, więc jak będzie ?
No Pawlak dobrze, że żyjesz, ale kogo ty chcesz na prezydenta, mamy jakiegoś kandydata, może Olesijuka, albo Godlewskiego. Jak widzisz wybór nie wielki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
My obywatele Białej Podlaskiej chcemy wypowiedzieć się publicznie, że nie życzymy sobie Pana Adama Abramowicza na stanowisku Prezydenta Miasta. Jak donoszą media Pan Abramowicz planuje start w przyszłorocznych wyborach, dlatego też pragniemy wyrazić nasz protest! Narazie jest nas dwóch, ale poparcie dla nas rośnie z dnia na dzień! Wzywamy mieszkańców Białej Podlaskiej do opowiedzenia się po jedynie słusznej stronie, w tej walce o wolność i przyszłość naszego miasta.
a merytorycznie POpaprańcy coś napisać potraficie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a merytorycznie POpaprańcy coś napisać potraficie???
Merytorycznie ? Proszę bardzo : Czapski jest ładniejszy od Abramowicza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Merytorycznie ? Proszę bardzo : Czapski jest ładniejszy od Abramowicza !
od tyłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
No Pawlak dobrze, że żyjesz, ale kogo ty chcesz na prezydenta, mamy jakiegoś kandydata, może Olesijuka, albo Godlewskiego. Jak widzisz wybór nie wielki!m
Gamon jak to miło że się o mnie martwisz, pewnie że żyję, bo ja to jestem miejscowy, wyrosły na tej ubogiej ziemi żytnio-ziemniaczanej mnie nawet grypa omija po prostu hard core. Gamon, Olesiejuk (a na czym on się zna chyba tylko na reprezentowaniu) on jest niezdrowo zielonkawy więc nie, a proponując Godlewskiego to obrażasz. Proszę bardzo masz jakieś inne propozycje w końcu na 59000 mieszkańców to można kogoś wybrać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to może SACEWICZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gamon jak to miło że się o mnie martwisz, pewnie że żyję, bo ja to jestem miejscowy, wyrosły na tej ubogiej ziemi żytnio-ziemniaczanej mnie nawet grypa omija po prostu hard core. Gamon, Olesiejuk (a na czym on się zna chyba tylko na reprezentowaniu) on jest niezdrowo zielonkawy więc nie, a proponując Godlewskiego to obrażasz. Proszę bardzo masz jakieś inne propozycje w końcu na 59000 mieszkańców to można kogoś wybrać ?
Ja tam nie wiem, może Donaldowi zaproponujemy start, on taki fajny!? Kto tam nam jeszcze został? Myślę, myślę i dochodzę do wniosku, że popieram Abramowicza! Ojczyzna czy to duża czy mała najważniejsza! Gamon popiera Abramowicza!! Abramowicz na prezydenta Miasta Biała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no to może SACEWICZ?
Myżle, że sacewisz to tylko jedno powie: Ciotka pod lód, pod lód! http://www.youtube.com/watch?v=nqJsSjFhBOw http://www.youtube.com/watch?v=4ERxY7dCj74...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo? może Adamka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kogo? może Adamka?
Ja wole Gołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fik napisał:
Ja wole Gołotę
A ja wolę szlachte gołote z tucznej, bo dziadek walczył w powstaniu i stracił wszystko za wolność ojczyzny choć i tak nie wiadomo co miał? I co stracił?! Bo i co miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski przystojny, Czapski swój gość, na Czapskiego głosujmy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EAL napisał:
A ja wolę szlachte gołote z tucznej, bo dziadek walczył w powstaniu i stracił wszystko za wolność ojczyzny choć i tak nie wiadomo co miał? I co stracił?! Bo i co miał?
Ja daję głos na Dziadka Powstańca, to człowiek Honoru i walczył za wolność Ojczyzny. Dziadek na Prezydenta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gamon jak to miło że się o mnie martwisz, pewnie że żyję, bo ja to jestem miejscowy, wyrosły na tej ubogiej ziemi żytnio-ziemniaczanej mnie nawet grypa omija po prostu hard core. Gamon, Olesiejuk (a na czym on się zna chyba tylko na reprezentowaniu) on jest niezdrowo zielonkawy więc nie, a proponując Godlewskiego to obrażasz. Proszę bardzo masz jakieś inne propozycje w końcu na 59000 mieszkańców to można kogoś wybrać ?
Adam Olesiejuk to dobry kandydat na Prezydenta znam go osobiście i wiem że byłby najlepszym kandydatem na urząd Prezydenta Białej Podlaskiej. Jest osobą posiadającą wszelkie cechy do zostania wybranym na tę funkcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Prezydenta Białej Podlaskiej ani ważcie się wybierać dowolnego popaprańca, czy inszego zielonkawego arbuza. Czas na Prawo i Sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Adam Olesiejuk to dobry kandydat na Prezydenta znam go osobiście i wiem że byłby najlepszym kandydatem na urząd Prezydenta Białej Podlaskiej. Jest osobą posiadającą wszelkie cechy do zostania wybranym na tę funkcję.
Piepszyć konwenanse i wychowanie w końcu jestem frustratem i oszołomem i mówię prosto z mostu S I W Y na Prezydenta, ale W Y wiecie lepiej, wybierzecie Czapskiego lub Godlewskiego. Będę jak zawsze jadowity nie zasługujecie na lepszego Prezydenta. Koniec ulżyło mi, zmieszajcie mnie z błotem ja to lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Piepszyć konwenanse i wychowanie w końcu jestem frustratem i oszołomem i mówię prosto z mostu S I W Y na Prezydenta, ale W Y wiecie lepiej, wybierzecie Czapskiego lub Godlewskiego. Będę jak zawsze jadowity nie zasługujecie na lepszego Prezydenta. Koniec ulżyło mi, zmieszajcie mnie z błotem ja to lubię.
Siwy dokonał ascendecji i nie będzie się mieszał w sprawy malutkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Adam Olesiejuk to dobry kandydat na Prezydenta znam go osobiście i wiem że byłby najlepszym kandydatem na urząd Prezydenta Białej Podlaskiej. Jest osobą posiadającą wszelkie cechy do zostania wybranym na tę funkcję.
A kto to ten olesiuk, jakie on ma wykształcenie, kim on jest, co zrobił, co ma zamiar zrobić? Nic nie wiadomo o nim, co, że go znasz, występujesz anonimowo to nic nam nie mówi, że ty go znasz, ja znam Piłsudskiego i co z tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...