Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy być z miastem Terespol

Utworzony przez jojo, 20 października 2010 r. o 22:49
Jak to zawsze przed wyborami pojawia się dużo zbawicieli i bełkotu ze strony zainteresowanych ludzi którzy świadomie bądź nie są chcą zaszkodzić w GMINIE TERESPOL by znów ją przyłączyć do miasta. Nie mogą zdzierżyć aby na wsi było lepiej jak w mieście.Są zaślepieni nienawiścią do wójta ,radnych, sołtysów, którym tu się udało to czego czekaliśmy stulecia. Dlatego bolkają ,jankają,piszą że tu jest tak samo jak wszędzie indziej. Nie dajmy się zwariować, naprawdę mamy ludzi sukcesu , którzy zasługują na reelekcję w pełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiste, bo nam zazdroszczą wszystkiego, ale niech im się wydaje , że my tacy frajerzy. Precz z ocymi, niczego nam nie brakuje, brawo gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tubylec napisał:
To oczywiste, bo nam zazdroszczą wszystkiego, ale niech im się wydaje , że my tacy frajerzy. Precz z ocymi, niczego nam nie brakuje, brawo gmina.
wypowiadaj się prosze za siebie -ok? bo mi brakuje wiele i potrzebuję zmian-nie bede ci ani ublizał ani wysmiewał,ale mam inne zdanie niz ty. Powinieneś mnie przekonac do tych sukcesów tylko nie pisz o drogach bo drog sa wszędzie i to całkiem niezłe i nikt na miotłach nie lata w innych gminach. A infrastruktura naturalna ,czyli połozenie jest niewatpliwie unikatowe nie tylko na skalę województwa i nie jest wykorzystane nawt w połowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego nie koło mnie, po tej kanalizacji istne fale Dunaju, i ty to nazywasz drogą, to substytut zastępczy z tamtego stulecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozek napisał:
Tylko dlaczego nie koło mnie, po tej kanalizacji istne fale Dunaju, i ty to nazywasz drogą, to substytut zastępczy z tamtego stulecia?
Niestety koło mnie trelinka też pamięta czasy chyba Gomułki, któż to taki twierdzi ,że drogi są wszędzie? Są ,tylko jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie chcemy, nie chcemy i nie potrzebujemy zmian w gminie, to byłoby zbyt duąe ryzyko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie chcemy tu obcych zbawicieli, umiemy się cieszyć z tego co już po 20 latach samorządności mamy. A mamy wszystko co nam potrzeba i nie potrzebujemy przyłączać żadnej sąsiedniej gminy !Wystarczy nam to co dzisiaj nasze i wara nieudacznikom nieszczęśliwym z życia, mogą se iść do miasta , droga wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciotka napisał:
I nie chcemy tu obcych zbawicieli, umiemy się cieszyć z tego co już po 20 latach samorządności mamy. A mamy wszystko co nam potrzeba i nie potrzebujemy przyłączać żadnej sąsiedniej gminy !Wystarczy nam to co dzisiaj nasze i wara nieudacznikom nieszczęśliwym z życia, mogą se iść do miasta , droga wolna.
oj ciotka !!bredzisz!! i pisz tylko wyłącznie we własnym imieniu.Mi baaardzo duzo brakuje -za drogi dzięki ale dalej nie ma nic !!! ale drogi kazdy zrobi -nawet nieudacznik dysponujac takim budżetem i palm moze więcej by zakupił chociaz co w 2-giej wsi by ustawił taką jedną dorodną,a to tylko w kobylanach i usycha tam z ...tęsknoty http://www.wpolityce.pl/view/3090/Skandalu_wokol_odznaczen_Orderem_Odrodzenia_Polski_ciag_dalszy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak widać to ci palma już odbiła, niebawem wyrośnie większa. Dusisz się na wsi wiej do Londynu, tam się więcej dzieje.W mnieście centralnym świata na T tyle samo tyż co w każdej wiosce, nie pasujesz do tych stron i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak napisał:
Przecież jak widać to ci palma już odbiła, niebawem wyrośnie większa. Dusisz się na wsi wiej do Londynu, tam się więcej dzieje.W mnieście centralnym świata na T tyle samo tyż co w każdej wiosce, nie pasujesz do tych stron i tyle.
To prawda tam można gary zmywać całą dobę u chińczyka i to po to by jako tako przeżyć ,jak prawdziwy biały murzyn,ale coś się dzieje całą dobę. Sflustrowanym proponuję wyjazd przynajmniej na 2 miesiące, może coś zrozumieją i docenią tu swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie chcemy na pewno być znowu z miastem! Gmina jest zagrożona , Iwaniuk gwarancją stabilnosci. Bądźmy razem z nim. Niestety duża poliyka zeszła swymi metodami na sołectwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety masz rację chyba jedynym marzeniem POlityków miasta ukrytych POd POrozumieniem Samorządowym jest połączenie miasta z gminą. Oni najwyraźniej chyba nie mają POmysłu na nasz gródek. Tacy mali zaborcy, którzy chą być i w mieście i w okolicznych gminach i w powiecie i Bóg wie jeszcze gdzie. Niech ich zabiorą du Warszawy skoro tu się duszą rak ryby bez wody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z zaborcami, którzy nie umieją korzystać z wolności IIIRP.To mali ludzie prowincjii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ono napisał:
I nie chcemy na pewno być znowu z miastem! Gmina jest zagrożona , Iwaniuk gwarancją stabilnosci. Bądźmy razem z nim. Niestety duża poliyka zeszła swymi metodami na sołectwa!
Masz rację -Gmina jest zagrozona ale osobą Iwaniuka !!! czas to zmienić a jesli chodzi o łączenie miasta z gminą to wiesz jak musiałaby się odbyc procedura- i po co siejesz ferment????? ja tez nie chcę byc z miastem ale też nie chce dalszej dyktatury Iwaniuka-nawet sołtys we wsi nie może zorganizować zebrania bez zgody wójta -To normalne??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, musisz się leczyć na nogi, bo na głowę już zdecydowanie za późno. Ziejesz nienawiścią jak w wariatkowie. Wyrazy współczucia ze względu na ograniczoność rozumu, ale cóż bozia nie wszystkim daje po równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema o co się kłócić przyjdą wybory i zobaczymy kto będzie nowym panem a może oddechem dla miasta i nową jakością dla gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema o co się kłócić przyjdą wybory i zobaczymy kto będzie nowym panem a może oddechem dla miasta i nową jakością dla gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Gościu, musisz się leczyć na nogi, bo na głowę już zdecydowanie za późno. Ziejesz nienawiścią jak w wariatkowie. Wyrazy współczucia ze względu na ograniczoność rozumu, ale cóż bozia nie wszystkim daje po równo.
o mój drogi lekarzu skoro ty nie chorujesz na ..."ograniczoność rozumu" o co podejrzewasz innych to czemuż tak nijako piszesz o tym najjaśniejszym?czyż nic nie masz do napisania?-czyz tak trzyma ciebie ...owa ograniczoność -no cóż jesli tak to musisz poszukac sobie ...lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj nazwisko i adres , chętnie ci pomogę zwalczyć nienawiść bez sensu, współczuję opętanym nienawiścią do bliźnich, to nie powinna być choroba nieuleczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społecznik napisał:
Podaj nazwisko i adres , chętnie ci pomogę zwalczyć nienawiść bez sensu, współczuję opętanym nienawiścią do bliźnich, to nie powinna być choroba nieuleczalna.
chyba będzie ci trudno pomóc komukolwiek-bo najpierw sam musisz wyzbyc się nienawiści szkoda,że nawet nie umiesz podjąc dyskusji merytorycznej,a chcesz się brac za leczenie -oto jest pycha i butta ,a tym samym ogłupianie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...