Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie doszło do walk bialsko-chełmskich podczas meczu

Utworzony przez członek, 7 maja 2011 r. o 23:35
CYTAT: "No i porządnie opodatkować transfer i transport wschód zachód! Polska ze swoim położeniem na szlaku wschód zachód może żyć z pobierania opłat za przejazdy i transfery!" To tak na poważnie czy dla hecy to piszesz? Już to widzę jak Niemcy i Rosjanie płacą "porządne" stawki za tranzyt przez Polskę, zamiast ominąć przez Czechy czy drogą powietrzną, lub przez Bałtyk. Doskonały przykład to rurociąg północny. Nasi kochani sąsiedzi mają nas w głębokim poważaniu. I mało,że wybudują rurociąg to jeszcze zablokują dostęp do gazoportu. A my Polacy żyjmy w błogim przeświadczeniu o swojej wyższości. Rozliczajmy historie, zamiast rozwiązywać problemy, które są przed mani. Jak skazanie ludzi w starszym wieku wpłynie na poprawę mojej stopy życiowej? Czy jeśli autorzy stanu wojennego zostaną osądzeni to automatycznie wzrośnie mój standard życia? Jak żyje się w rodzinie, w której rozpamiętuje się postępowanie dziadków i rodziców a nie pracuje się nad przyszłością? Z jednoczesna kłótnia z najbliższym sąsiadem i szukaniem sojuszników na Madagaskarze, którzy notabene mają nas głęboko (wizy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
CYTAT: "No i porządnie opodatkować transfer i transport wschód zachód! Polska ze swoim położeniem na szlaku wschód zachód może żyć z pobierania opłat za przejazdy i transfery!" To tak na poważnie czy dla hecy to piszesz? Już to widzę jak Niemcy i Rosjanie płacą "porządne" stawki za tranzyt przez Polskę, zamiast ominąć przez Czechy czy drogą powietrzną, lub przez Bałtyk. Doskonały przykład to rurociąg północny. Nasi kochani sąsiedzi mają nas w głębokim poważaniu. I mało,że wybudują rurociąg to jeszcze zablokują dostęp do gazoportu. A my Polacy żyjmy w błogim przeświadczeniu o swojej wyższości. Rozliczajmy historie, zamiast rozwiązywać problemy, które są przed mani. Jak skazanie ludzi w starszym wieku wpłynie na poprawę mojej stopy życiowej? Czy jeśli autorzy stanu wojennego zostaną osądzeni to automatycznie wzrośnie mój standard życia? Jak żyje się w rodzinie, w której rozpamiętuje się postępowanie dziadków i rodziców a nie pracuje się nad przyszłością? Z jednoczesna kłótnia z najbliższym sąsiadem i szukaniem sojuszników na Madagaskarze, którzy notabene mają nas głęboko (wizy)
A bialska sitwa rodem z PRL-u, to rozwiązanie systemowe i prorozwojowe, czy patologia ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawoN napisał:
A bialska sitwa rodem z PRL-u, to rozwiązanie systemowe i prorozwojowe, czy patologia ?.
Według Belzebuba to sitwa rodem z PRL jest gwarantem wzrostu stopy życiowej bialczan. Natomiast darowanie winy staremu bandycie to miłosierdzie i sprawiedliwość i od tego jak widać także wzrośnie standard życia, w tym przypadku starym bandytom oczywiście. Wiem do czego byli zdolni ci nobliwi panowie, a jak dotychczas nawet tego etapu nie zakończyliśmy więc jak możemy budować demokrację, na kłamstwie i krzywdzie ? To jeden licznych aspektów oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Według Belzebuba to sitwa rodem z PRL jest gwarantem wzrostu stopy życiowej bialczan. Natomiast darowanie winy staremu bandycie to miłosierdzie i sprawiedliwość i od tego jak widać także wzrośnie standard życia, w tym przypadku starym bandytom oczywiście. Wiem do czego byli zdolni ci nobliwi panowie, a jak dotychczas nawet tego etapu nie zakończyliśmy więc jak możemy budować demokrację, na kłamstwie i krzywdzie ? To jeden licznych aspektów oczywiście.
Nie wiem skad wywodzisz, ze Belzebub stwierdzil, ze 'sitwa rodem z PRL jest gwarantem stopy zyciowej'? mnie wydaje sie, ze Belzebub wolalby, by politycy/rzad zajmowali sie poprawa warunkow w jakich zyje spoleczenstwo, a nie rozpamietywaniem roku 1989. Masz przyklad komisji sejmowych, ktore nawet kilka lat probowaly cos wyjasnic i nic z tego nie wyszlo. A dotyczylo to nie 20lat w tyl, tylko spraw w miare biezacych. Nie wydaje mi sie, by ktokolwiek mogl wyjasnic - zwlaszcza obiektywnie ten nieszczesny rok 1989 i nastepne. Kazdy ma wlasna wizje tamtych wydarze, nawet historycy nie sa zgodni co do przebiegu tych wydarze i ewentualnych innych wariantow. Ale Pawlaka nie ma co podejrzewac o inne poglady, na tym forum prezentuje sie jako osobnik, ktory ciagle i z uporem wraca i bedzie wracac do rozliczen, podzialow i prob skazania kogokolwiek za stan wojenny, prywatyzacje i wszystkie podjete decyzje po 1989.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Nie wiem skad wywodzisz, ze Belzebub stwierdzil, ze 'sitwa rodem z PRL jest gwarantem stopy zyciowej'? mnie wydaje sie, ze Belzebub wolalby, by politycy/rzad zajmowali sie poprawa warunkow w jakich zyje spoleczenstwo, a nie rozpamietywaniem roku 1989. Masz przyklad komisji sejmowych, ktore nawet kilka lat probowaly cos wyjasnic i nic z tego nie wyszlo. A dotyczylo to nie 20lat w tyl, tylko spraw w miare biezacych. Nie wydaje mi sie, by ktokolwiek mogl wyjasnic - zwlaszcza obiektywnie ten nieszczesny rok 1989 i nastepne. Kazdy ma wlasna wizje tamtych wydarze, nawet historycy nie sa zgodni co do przebiegu tych wydarze i ewentualnych innych wariantow. Ale Pawlaka nie ma co podejrzewac o inne poglady, na tym forum prezentuje sie jako osobnik, ktory ciagle i z uporem wraca i bedzie wracac do rozliczen, podzialow i prob skazania kogokolwiek za stan wojenny, prywatyzacje i wszystkie podjete decyzje po 1989.
No tak zradykalizowałem się jak to oszołom lub faszysta lub po prostu ciemnogród. Metoda na takich jak Ty jest jedna, porusza się tylko jedno zagadnienie, jeśli masz ochotę odpowiedzieć. Dlaczego nie udało się wyjaśnić przez Komisje różnych afer, czy dlatego że rządzi ten sam układ o korzeniach w PRL i przyjęto zasadę "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych". Proszę o podjęcie polemiki i tylko jedno zagadnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem. Rzadka to cecha-starać się zrozumieć poglądy innych, a nie negować wszystkich i wszystko co nie jest zgodne z moimi poglądami. Co do Pawlaka. Czym zajmowałeś się za socjalizmu (w Polsce komunizmu nie było), i co Ci zrobił (lub komuś w twoim otoczeniu) ówczesny aparat władzy, że tak nie nienawidzisz wszystkiego co dotyczy tamtego okresu. Zapewniam Cie,że nigdy nie należałem i obecnie nie należę do żadnego ugrupowania politycznego. Zdaję sobie doskonale sprawę z wad minionego systemu, ale staram się dostrzegać także pozytywy. Patrząc cały czas w lusterko wsteczne możesz nie dostrzec zakrętu historii i wypaść z drogi. "Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe, A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą: Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą!" Adam Asnyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
CYTAT: "No i porządnie opodatkować transfer i transport wschód zachód! Polska ze swoim położeniem na szlaku wschód zachód może żyć z pobierania opłat za przejazdy i transfery!" To tak na poważnie czy dla hecy to piszesz? Już to widzę jak Niemcy i Rosjanie płacą "porządne" stawki za tranzyt przez Polskę, zamiast ominąć przez Czechy czy drogą powietrzną, lub przez Bałtyk. Doskonały przykład to rurociąg północny. Nasi kochani sąsiedzi mają nas w głębokim poważaniu. I mało,że wybudują rurociąg to jeszcze zablokują dostęp do gazoportu. A my Polacy żyjmy w błogim przeświadczeniu o swojej wyższości. Rozliczajmy historie, zamiast rozwiązywać problemy, które są przed mani. Jak skazanie ludzi w starszym wieku wpłynie na poprawę mojej stopy życiowej? Czy jeśli autorzy stanu wojennego zostaną osądzeni to automatycznie wzrośnie mój standard życia? Jak żyje się w rodzinie, w której rozpamiętuje się postępowanie dziadków i rodziców a nie pracuje się nad przyszłością? Z jednoczesna kłótnia z najbliższym sąsiadem i szukaniem sojuszników na Madagaskarze, którzy notabene mają nas głęboko (wizy)
A weź przykład Szwajcarii tam wprowadzono nakaz wożenia tirów koleją i co omijają? Jakoś nie wszyscy. Temat omijania Polski był przy negocjacji pozwoleń transportowych i jakoś ruski szybko wymiękł bo przez góry jechać trudniej latem że o zimie nie wspomnę. Koszty paliwka są sporo wyższe poza tym dużo dalej więc nieopłacalne. Morzem drogo a samolotami to już kosmos żeby z Niemiec do Rosji papier toaletowy czy pampersy wozić. Zauważ że nawet transport kolejowy nie bardzo się kalkuluje bo ruski wymyślił kiedyś szerokie tory i przeładowywać trzeba z naszych na ich albo podwozia w wagonach zmieniać tak więc słynny nasz suchy port w Małaszewiczach pracuje na kilka procent możliwości. Dlatego jak nie masz Belzebubie o czymś pojęcia to raczej się nie wypowiadaj. A co do współżycia to nie polega ono tylko na włażenie w d.pe wszystkim wkoło bo to nie wypada tak mężnemu narodowi jakim jest Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważ że nawet transport kolejowy nie bardzo się kalkuluje bo ruski wymyślił kiedyś szerokie tory i przeładowywać trzeba z naszych na ich albo podwozia w wagonach zmieniać tak więc słynny nasz suchy port w Małaszewiczach pracuje na kilka procent możliwości. Bardzo cenna uwaga. Dlaczego pracuje tylko na kilka procent? Ilu ludzi znalazło by tam zatrudnienie gdyby miał możliwości pracy na 80-90%? Czy tymi szerokimi torami możemy wysyłać towary na zachód? Kto doprowadził do upadku tego punktu przeładunkowego i w imię czego? Mając taką infrastrukturę powinniśmy ją jak najlepiej wykorzystywać, a nie zamykać ze względów politycznych. I nikomu nie każę wchodzić do d...y. Mówię o poprawnych relacjach z sąsiadami. Nie da się żyć mając wkoło samych wrogów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
Zauważ że nawet transport kolejowy nie bardzo się kalkuluje bo ruski wymyślił kiedyś szerokie tory i przeładowywać trzeba z naszych na ich albo podwozia w wagonach zmieniać tak więc słynny nasz suchy port w Małaszewiczach pracuje na kilka procent możliwości. Bardzo cenna uwaga. Dlaczego pracuje tylko na kilka procent? Ilu ludzi znalazło by tam zatrudnienie gdyby miał możliwości pracy na 80-90%? Czy tymi szerokimi torami możemy wysyłać towary na zachód? Kto doprowadził do upadku tego punktu przeładunkowego i w imię czego? Mając taką infrastrukturę powinniśmy ją jak najlepiej wykorzystywać, a nie zamykać ze względów politycznych. I nikomu nie każę wchodzić do d...y. Mówię o poprawnych relacjach z sąsiadami. Nie da się żyć mając wkoło samych wrogów.
Aleś mi Asnykiem pojechał i oczywiście nie odpowiedziałeś. Patrzę w przyszłość i nie widzę zbytnio perspektyw handlu z Rosją, dotąd do kiedy handel jest uzależniony od polityki - polityki Rosji. Nawet to wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią,nie otworzyło nam rynków rosyjskich, a nawet nie dało rabatu na gaz. Rosja nie jest krajem demokratycznym i wystarczy że ktoś dostanie prikaz i już mamy trefne mięso z Polski i koniec handlu. Pleciesz jak Oleksy, może się znacie dobrze? Sądząc po znajomości poezji ten sam wiek XIX.
Ostatnio edytowany 10 maja 2011 r. o 22:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego powoływane komisje nie rozwiązały żadnych z afer? Bo ich nie było?! . A tak trochę poważniej. Powoływanie komisja do rozstrzygania popełnienia przestępstwa, to jakaś pomyłka. Jak twór polityczny, w świetle kamer ma rozstrzygnąć zaistnieniu przestępstwa. Przecież z góry wiadomo, że będzie tak jak większość zagłosuje. I to są uroki demokracji. Nie decyduje rozum i zdrowy rozsądek tylko większość. A jeśli tak jest, to racje ma nie ten, który jest mądrzejszy, inteligentniejszy, ale ten kto jest przystojniejszy, bardziej elokwentny. Ten kto nie ma teremy przed kamerą i potrafi stosować socjotechnikę mediów. A wiedza merytoryczna odchodzi na plan dalszy. Aferami i przestępstwami powinny zajmować się instytucje do tego powołane. I znowu z uporem maniaka będę powtarzał: zacznijmy od siebie samego, każdy ma jakieś zadanie do wykonania. I to co los nam zesłał starajmy się robić jak najlepiej. Lekarz niech zajmie się leczeniem, mechanik naprawą samochodu, rolnik uprawą roli, policja ściganiem przestępców, sady sadzeniem, itp itd. A nie, każdy kto coś robi to na pierwszym miejscu ma mamonę. Zarobić za wszelka cenę. To jest nadrzędny cel większości społeczeństwa. No i znowu powiało utopią. "Demokracja jest jednym z najgorszych systemów, ale nikt nie wymyślił lepszego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Aleś mi Asnykiem pojechał i oczywiście nie odpowiedziałeś. Patrzę w przyszłość i nie widzę zbytnio perspektyw handlu z Rosją, dotąd do kiedy handel jest uzależniony od polityki - polityki Rosji. Nawet to wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią,nie otworzyło nam rynków rosyjskich, a nawet nie dało rabatu na gaz. Rosja nie jest krajem demokratycznym i wystarczy że ktoś dostanie prikaz i już mamy trefne mięso z Polski i koniec handlu. Pleciesz jak Oleksy, może się znacie dobrze? Sądząc po znajomości poezji ten sam wiek XIX.
Handel z Rosja od zawsze byl uzalezniony od polityki - to samo dotyczy sie handlu Rosji z Polska, Niemcami, czy innymi krajami. Rosja jest wielkim rynkiem i bardzo waznym, dlatego w normalnym stosunkach handel kwitl - co wazne dla naszego regionu, biedniejszego o charakterystyce rolniczej. Strasznie infantylne jest myslenie, ze 'wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią' mialoby miec jakiekolwiek wplyw na wysokosc cen gazu. Niby z jakiego powodu? Katastrofy lotniczej? Z Rosja trzeba umiec grac, nie mozna sie obrazac. Na obostrzenia polityki wwozowej mozna reagowac negocjacjami, mozna rowniez samemu straszyc wprowadzeniem zasady wzajemnosci wobec niej w danym temacie. Posadzanie kogos o znajomosci z Oleksym tez jest dla mnie dziecinne. A nawet jesli Belzebub zna go to co? A jak ja znalbym Kaczynskiego osobiscie, spotykalibysmy sie z nim na piwko i cos jeszcze to co to zmienia w dyskusji? Mnie nauczono dyskutowac z kazdym normalnym czlowiekiem, szanowac jego poglady, z ktorymi nie musze sie zgadzac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Handel z Rosja od zawsze byl uzalezniony od polityki - to samo dotyczy sie handlu Rosji z Polska, Niemcami, czy innymi krajami. Rosja jest wielkim rynkiem i bardzo waznym, dlatego w normalnym stosunkach handel kwitl - co wazne dla naszego regionu, biedniejszego o charakterystyce rolniczej. Kiedy były te normalne czasy i kto się dorobił na handlu z Rosją, no chyba że masz na myśli, jako znawca literatury XIX, Wokulskiego ale to postać fikcyjna. W Rosji wszystko jest sterowane odgórnie więc nie może odbywać się na zasadach wolnorynkowych. Jedyny cel Rosji to podporządkowanie sobie dawnych krajów satelickich i tutaj żadnych normalnych warunków handlu nie widzę, a jedynie miejsce na takie pobożne życzenia jak Twoje, chyba że masz na myśli zakupy mieszkańców Rosji czy Białorusi - cebuli, jabłek ile wlezie do busa czy mercedesa. Strasznie infantylne jest myslenie, ze 'wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią' mialoby miec jakiekolwiek wplyw na wysokosc cen gazu. Niby z jakiego powodu? Katastrofy lotniczej? Pozwolisz że Ci wytłumaczę i przypomnę te namiętne obłapiania Tuska z Putinem nad trumnami i to miało być pojednanie, dlaczego więc piszesz o wpływie "Katastrofy lotniczej" na cenę gazu to jest manipulacja. Z Rosja trzeba umiec grac, nie mozna sie obrazac. Na obostrzenia polityki wwozowej mozna reagowac negocjacjami, mozna rowniez samemu straszyc wprowadzeniem zasady wzajemnosci wobec niej w danym temacie. Tak to widać jak ogrywamy Kacapów na przykładzie W. Pawlaka i kontraktu gazowego. Jak skuteczny jest rząd (którego jesteś chyba zwolennikiem) możesz się przekonać sam płacąc rachunek za gaz. Posadzanie kogos o znajomosci z Oleksym tez jest dla mnie dziecinne . A nawet jesli Belzebub zna go to co? A ja znalbym Kaczynskiego osobiscie, spotykalibysmy sie z nim na piwko i cos jeszcze to co to zmienia w dyskusji? Mnie nauczono dyskutowac z kazdym normalnym czlowiekiem, szanowac jego poglady, z ktorymi nie musze sie zgadzac. Analizując Twoją wypowiedź to masz jakiś problem z normalnością oraz zdziecinnieniem, podkreślenia moje, ponieważ nadużywasz tych pojęć.To w końcu jak nabyłeś poglądów Oleksego i znasz go dobrze czy nie bo unikasz odpowiedzi. Bez obrazy przecież Oleksemu coś wyszło - włosy.
Ostatnio edytowany 11 maja 2011 r. o 22:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolisz że Ci wytłumaczę i przypomnę te namiętne obłapiania Tuska z Putinem nad trumnami i to miało być pojednanie, dlaczego więc piszesz o wpływie "Katastrofy lotniczej" na cenę gazu to jest manipulacja. Sam Pawlak zasugerowales, ze to 'pojednanie' powinno miec materialne korzysci, Twoje slowa: 'Nawet to wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią,nie otworzyło nam rynków rosyjskich, a nawet nie dało rabatu na gaz.' Co niby sadzisz, ze Rosja/Putin powinni obnizyc nam cene, poniewaz nasz samolot z prezydentem rozbil sie i zginelo tam wiecej osob niz w busie, czy autokarze? Że byli to znani politycy, ludzie 'lepszego gatunku'? Chyba jestes zwolennikiem PISu i popierasz prezesa, ktory mialby tak sroga mine, ze Putin nie odwazylby sie podejsc... - slowa prezesa. Ponadto zażucanie mi problemu z normalnością i zdziecinnienia (sam ci zdziecinnienie zarzucilem, poniewaz liczyles na rabat na cene gazu z powodu wypadku lotniczego) jest smieszne. Cos w stylu powiedzonka dziecka: "glupi jestes". Poprosze argumenty, a nie obelgi. To w końcu jak nabyłeś poglądów Oleksego i znasz go dobrze czy nie bo unikasz odpowiedzi. Bez obrazy przecież Oleksemu coś wyszło - włosy. Niestety za mlody jestem na znajomosc Oleksego (choc wiek czesto nie ma znaczenia), jestem zwyklym czlowiekiem, gdzie mi tam do salonow politycznych... Ktos kto mialby wieksze znajomosci nie siedzialby an lokalnym forum, slabym forum, ktore pozwala na obrazliwe wpisy. Wpis o wlosach Oleksego rewelacja, masz takie slabe poczucie humoru? Mam blond wlosy, to napisz cos o blondynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Pozwolisz że Ci wytłumaczę i przypomnę te namiętne obłapiania Tuska z Putinem nad trumnami i to miało być pojednanie, dlaczego więc piszesz o wpływie "Katastrofy lotniczej" na cenę gazu to jest manipulacja. Sam Pawlak zasugerowales, ze to 'pojednanie' powinno miec materialne korzysci, Twoje slowa: 'Nawet to wielkie pojednanie, przypieczętowane krwią,nie otworzyło nam rynków rosyjskich, a nawet nie dało rabatu na gaz.' Co niby sadzisz, ze Rosja/Putin powinni obnizyc nam cene, poniewaz nasz samolot z prezydentem rozbil sie i zginelo tam wiecej osob niz w busie, czy autokarze? Że byli to znani politycy, ludzie 'lepszego gatunku'? Chyba jestes zwolennikiem PISu i popierasz prezesa, ktory mialby tak sroga mine, ze Putin nie odwazylby sie podejsc... - slowa prezesa. Ponadto zażucanie mi problemu z normalnością i zdziecinnienia (sam ci zdziecinnienie zarzucilem, poniewaz liczyles na rabat na cene gazu z powodu wypadku lotniczego) jest smieszne. Cos w stylu powiedzonka dziecka: "glupi jestes". Poprosze argumenty, a nie obelgi. To w końcu jak nabyłeś poglądów Oleksego i znasz go dobrze czy nie bo unikasz odpowiedzi. Bez obrazy przecież Oleksemu coś wyszło - włosy. Niestety za mlody jestem na znajomosc Oleksego (choc wiek czesto nie ma znaczenia), jestem zwyklym czlowiekiem, gdzie mi tam do salonow politycznych... Ktos kto mialby wieksze znajomosci nie siedzialby an lokalnym forum, slabym forum, ktore pozwala na obrazliwe wpisy. Wpis o wlosach Oleksego rewelacja, masz takie slabe poczucie humoru? Mam blond wlosy, to napisz cos o blondynach.
Przykro mi ale odpowiedziałem Ci obszernie i przypadkiem zamknąłem przeglądarkę i wszystko pooooooszło w krzaki. Blondynem jesteś bez jaj - dziewczyną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisales i ci tekst wcielo? Nie ma sprawy, wiele nie stracilismy... A masz cos moze tez do facetow? Facet nie moze miec blond wlosow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Napisales i ci tekst wcielo? Nie ma sprawy, wiele nie stracilismy... A masz cos moze tez do facetow? Facet nie moze miec blo Tynd wlosow?
No tak niewiele że z uwagą czytasz co napiszę, nie wstydź się przyznać. Tak ogólnie do facetów nic szczególnego nie czuję, a Ty jaki masz stosunek ? Te blond włoski to po tatusiu czy mamusi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wloski mam po matce z UB, ojciec ZOMOwiec tez blondyn. Pewnie niemieckie korzenie, tyle, ze los ich pchnal w kierunku komunizmu. Dzidzius tez odziedziczyl blond wloski. Czy to zle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Wloski mam po matce z UB, ojciec ZOMOwiec tez blondyn. Pewnie niemieckie korzenie, tyle, ze los ich pchnal w kierunku komunizmu. Dzidzius tez odziedziczyl blond wloski. Czy to zle?
Brawo daleko zajdziesz chociaż poszukałbym żydowskich korzeni. Uwaga - pochodzenie żydowskie jest po matce nie ojcu, bo wiadomo kim jest matka, a ojciec ............. . Może jednak lepiej żeby był typ aryjski który i bez mycia jest czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam, czy Ty Pawlak na trzezwo siadasz do komputera? Wypisujesz takie glupoty, ze mnie zniechecisz i zasne. Wszyscy Ci nie pasują: komuniści, Zydzi, Rosjanie. Dobrze, ze chociaz o aryjczykach masz pozytywne odczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Tak sie zastanawiam, czy Ty Pawlak na trzezwo siadasz do komputera? Wypisujesz takie glupoty, ze mnie zniechecisz i zasne. Wszyscy Ci nie pasują: komuniści, Zydzi, Rosjanie. Dobrze, ze chociaz o aryjczykach masz pozytywne odczucia.
Chcesz porozmawiać mogę odpalić Skype, może ocenisz mój poziom trzeźwości. Proszę bardzo Skype - Pawlak Jan. Jest późno ale ja jutro mam wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...