Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma już szaletu i drzew. Będzie pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2016 r. o 08:10 Powrót do artykułu
A nie można by tego połączyć ? tzn i pomnik i szalet. Miało by to nazwę miejski PISuar i było by jednocześnie praktyczne i doniosłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej zrobić pomnik na szalecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no bez jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary dobry Sztandar Ludu.AŻ MI SIĘ ŁZA ZAKRĘCIŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialszczanie skoro tak kochacie Kaczyńskich to weźcie Jarka na stałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprawdę dobre to miejsce po kiblu dla pomnnika dla Wielkiego Lecha K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą sikać na pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tego nie było. Za swoje niech postawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla POprzedników najważniejsze były szalety i odchody, teraz mamy duchowe przyjemności i przychody. Tak trzymać i do przodu Biała Podlaska. Życzenia dobrych Świąt bogatych w miłosierdzie dla wszystkich bez wyjątku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik jest bardzo potrzebny, a jak się zechce siku to trzeba kaczkę ze sobą nosić i tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma już miejsca na całej Planecie Ziemi, gdzie ktoś, by nie nas..ał lub nie naszcz..ł Jesteśmy tylko nawozem dla przyszłych pokoleń. Z niego powstaliśmy (z tego nawozu), wytwarzamy go i w niego się obrócimy. Dla dobra wspólnego świata i narodu. Taka jest kolej rzeczy tego świata i od tego (wytwarzania) i stawiania pomników nigdzie nie uciekniemy. Żyjemy na tzw. zasran..ej planecie. Amen. Wesołych Świąt i szczęśliwego 2017 roku. Al leju i do przodu. Memento Mori. Wasz Świerk w Donicy. Tadeusz R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy będzie pamiętać i będą wspominać przed pomnikiem - tu kiedyś stały kibel, chodziłem tam sikać jak jeździłem do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za pomnik mam nadzieję nie wydadzą więcej niż 500 zł, inaczej szkoda pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik w miejscu dawnego szaletu miejskiego jak najbardziej trafny,popieram,tak trzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bedzie lac za pomnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając twoja mentalność to będziesz miał dylemat czy lać za pomnikiem czy na ogrodzenie kościoła, dylemat obszczyjmurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korea Pł bis,każda władza lubi pomniki,kasę i ogłupianie,czy w Kozłówce są jeszcze wolne miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wiesz o Korei Pł? Głodzą cię, torturują, mordują, nie ma wolności, jedna telewizja? Więc miarkuj swój język, abyś tego nie musiał odszczekiwać pod stołem, bo łżesz jak kacap. Wiecie dlaczego posłowie musieli spędzić Wigilię w Sejmie - bo im zabrakło miejsca przy żłobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam ze miasto potrzebuje takich inwestycji i idą po dobrej linii aby uładnić cale środowisko społeczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomnik kaczora na placu misiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...