Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma silnych na dyskotekę Corrado

Utworzony przez realny, 3 stycznia 2008 r. o 18:08
Wielka tragedia dla rodziny, przyjaciol i calego środowiska ktore znało tragicznie zmarłą. Ale obarczanie za całą sprawę wlasciela dyskoteki w artykule jest po prostu smieszne, to moze pozamykajmy wszystkie dyskoteki, puby i lokale gdzie sprzedaje się alkohol, a najlepiej wprowadzmy prohibicję!!! Panie/Pani dziennikarzu, wiecej objektywizmu i realizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten wóójt to z jakiej parti jest skoro taki nie rychliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dyskoteka wyglada jak obora .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda, że nowy najemca musi dostać pozwolenie na sprzedaż alkoholu w tym miejscu, którego działalność jest tak bardzo dokuczliwa dla otoczenia. Przecież sprawę wydania pozwolenia opiniuje komisja antyalkoholowa i może wydac opinię negatywną, którą wójt powinien brac pod uwagę, chyba, że i komisja i wójt są na garnuszku właściciela dyskoteki ... oczywiste też jest, że zmiana właściciela to wybieg mający na celu uniknięcie konsekwencji naruszania przez dotychczasowego właściciela ustawy o wychowaniu w trzeżwości ... taka fikcyjna zmiana może pociagac odpowiedzialność karno-skarbową, bowiem mamy tu do czynienia z czystym figuranctwem, czyli sytuacją, gdy osoba podstawiona użycza swojego nazwiska do faktycznego prowadzenia działalności przez kogoś innego ... myślę, że figurantem i faktycznym właścicielem wkrótce zainteresuje się Urząd Kontroli Skarbowej... natomiast wójta w tej kwestii też powinien któś prześwietlić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknac ta bude i bedzie spokoj. to juz nie pierwszy raz cos tam sie dzieje. pobicia i kradzieze sa na kazdej dyskotece i nie pierwszy gwalt to jest i nie ostatni tylko nikt sie do tego nie przyznaje bo sie boja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Wy chyba nigdy nie byliście w tym miejscu,że negujecie ponoszenie odpowiedzialności ( przynajmniej częsciowej) przez ludzi ktorzy zezwalaja na funkcjonowanie tego czegoś. Patrząc na rzeczy które tam sie dzieją to Corrado wogóle trudno juz nazwać dyskoteką, jest to raczej wylęgarnia degeneratów i gwałcicieli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie by amfę sprzedawali ? niedaleko mieszka tam niejaki pan W. znacie gościa, cebeeś tak, ale już o nim zapomniał ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafijna buda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac, ze mafia bialostocka rzadzi i jest nie do przeskoczenia. Amfa musi miec zbyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! Byliscie tam kiedys? a wogole byliscie na jakiejkolwiek imprezie? wszedzie sa narkotyki i pobicia. a tutaj dziewczyna poszla sobie z nieznajomym "gdzies". mama nie wspominala zeby sie nie bawic z nieznajomymi? gdzie tu jest wina Clubu Corrado? i jeszcze cos. ktos napisal ze ten klub wyglada jak obora... byles kiedys w srodku? raczej nie, a sie wypowiadasz. a co do mafii to mnie koles rozbawil! pokaz mi mafie w Polsce!!! A co dopiero tutaj w lubelskim. ja winy nie widze w tym klubie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówce.... Byliście tam? ja kocham ten club i nawet mi ciśnienia nie podnoście takimi płytkimi textami!!!! w każdej dyskotece dzieją się takie rzeczy, nawet gorsze....tego to już nie widzicie???? nie pasują Wam takie klimaty?! to tam nie przychódzcie, zróbcie sobie potupajkę w remizie z picolo i wtedy bedziecie bezpieczni!!! łby Wam zlasowało Wy PUSTAKI WIEJSKIE....ile Wy macie lat? brak słów nara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
popieram przedmówce.... Byliście tam? ja kocham ten club i nawet mi ciśnienia nie podnoście takimi płytkimi textami!!!! w każdej dyskotece dzieją się takie rzeczy, nawet gorsze....tego to już nie widzicie???? nie pasują Wam takie klimaty?! to tam nie przychódzcie, zróbcie sobie potupajkę w remizie z picolo i wtedy bedziecie bezpieczni!!! łby Wam zlasowało Wy PUSTAKI WIEJSKIE....ile Wy macie lat? brak słów nara!
Powyzsza wypowiedź swiadczy najdobitniej na jakim poziomie są osoby zaciekle broniące tego wiejskiego disco. Nie podniecaj się tak bo Ci zaszkodzi buraku suchowolski. Mam nadzieję, że niedługo to wy właśnie będziecie sobie robić "potupajki" w remizie, buraki jedne, bo ten wasz "cud" suchowolski zamkną raz na zawsze bo takiego syfu jak tam to na żadnej dyskotece nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyzsza wypowiedź swiadczy najdobitniej na jakim poziomie są osoby zaciekle broniące tego wiejskiego disco. Nie podniecaj się tak bo Ci zaszkodzi buraku suchowolski. Mam nadzieję, że niedługo to wy właśnie będziecie sobie robić "potupajki" w remizie, buraki jedne, bo ten wasz "cud" suchowolski zamkną raz na zawsze bo takiego syfu jak tam to na żadnej dyskotece nie ma. Czym się chwalisz.Myślisz ,że jesteś lepszy?To przeczytaj co napisałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie napisał żeby każdy bywalec zrozumiał. Wg mnie skoro już ta dyskoteka ma istnieć to powinno się to wszystko inaczej zorganizować kładąc większy nacisk na ochronę i przestrzeganie prawa. Jak ktoś zechce się napić czy naćpać to i tak to zrobi, chodzi o to aby normalni ludzie mogli tam również się pobawić w spokoju, bez obawy, ze zostaną zaatakowani, pobici czy zgwałceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNĄĆ ZAMKNĄĆ ZAMKNĄĆ !! A Ty gosciu niby swietnie sei tam bawisz bo co ? PEwnie robisz to samo co reszta !! Nalezysz do tak samo plytkich ludzi jak ten morderca ! Dla Ciebie tylko sie licza narkotyki i alkohol ! SUPER !! Gratuluje pusty "cwaniaczku" ! ZAMKNĄĆ TEN SYF =CORRADO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to konkurencja robi wszystko a cc tak jak istniało będzie istnieć bo nigdzie nie ma lepszej zabawy niz tam!!!!! tak było i tak będzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta dyskoteka ma dalej istnieć to niech organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo jej uczestników nie tylko w środku ale i na zewnątrz.Parking też powinien być pod nadzorem a z tego co wiem tam ochrony nie ma.Wyrazy współczucia dla rodziny tej tragicznie pozbawionej życia dziewczyny... swojej córki już tam nie puszczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JADA SWIRY JADA I TAK NADAL BEDZIEMY SIE TAM BAWIC PIC BRAC I UPRAWIAC SEX Z MALOLATAMI JADA SWIRY JADA POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do MASA jestes niedorozwinietym idiotą!!!masz sie czym chwalić!!istne dno!nara łysa pała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej dyskoteki i tak nie zamkna i tak wiec koles gadaj sobie ile chcesz... ja juz powiedzialem co mysle. nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...