Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie śpi, bo sąsiad katuje ją piętą

Utworzony przez Gość, 23 kwietnia 2012 o 10:47
niestety chamstwo sąsiadów jest straszne. Znajomy musiał się wyprowadzić, sąd nic mu nie pomógł...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
je***y Piętaszek:) No ośmiałem się z tego artykułu - żenuaaaaa!
0
Chcieliście mieszkać w spędach? To o co chodzi?
0
Kto w ogóle czyta badziewia typu Super Express i Fakt? To prasa dla deb***i. Zresztą popularna bardzo, co o czymś chyba świadczy.
0
ludzie! Ten artykuł to jest nic w porównaniu z "ufo mnie oszukało". Wpiszta se w gógla - to dopiero będzie jazda!
0
ja mam lepszą jazdę, sąsiad -ewidentny burak- skarży na mnie regularnie do spółdzielni, żeby zabronili mi korzystać z łazienki i toalety po 22.00, bo mu w rurach szumi i nie moze spać, buhahaaaaaaaaa oczywiscie pajac kładzie sie spać z tzw. kurami, (dodam, żeby nie było watpliwości, że gościo nie pracuje, jego babsztyl też w spółdzielni załamują ręce albo się śmieją - na zmianę
0
Zytka - obskoczyłaś już tyle gazet, 2 telewizje, jeszcze Telewizja Trwam ci pomoże! Zakładaj moherowy berecik i leć na Toruń - Ojciec Dyrektor wypędzi tego szatana Darka (za odpowiednią opłatą)! Szerokości!!!
0
I confirm. It was and with me. We can communicate on this theme. nike air max 95 Here or in Moto speak on this question it is possible long. Very helpful post!? Its actually a pretty funny story what happened after I drank mushroom tea. I started posting random comments. nike air max 1 How do you make Windows faster? Throw it harder!
0
Certainly whether the louis vuitton replica bags product is louis vuitton handbags almost certainly replica louis vuitton bags a busy times attending office meetings together replica louis vuitton purses with a brand new visit replica louis vuitton handbags to the main mall replica louis vuitton ensure a person louis vuitton replica continue fake louis vuitton handbags to be armed by louis vuitton luggage having louis vuitton luggage replica a functional louis vuitton wallets stylish using a fake louis vuitton wallets bag along replica louis vuitton luggage with louis vuitton replica handbags watch people turn green louis vuitton sale equipped fake louis vuitton with envy!
0
At least, ###### Online will not teach Coach Factory Online quickly as a ###### coach would, and Coach Factory Online the sink or ###### Online
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: