Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niepełnosprawna kobieta walczy o elektryczny wózek inwalidzki

Utworzony przez olew, 27 kwietnia 2010 r. o 13:45
olew napisał:
Wdowom po tych co zginęli w wypadku samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem powypłacali kupę pieniędzy, a tu kobiecie schorowanej Państwo nie chce pomóc!!! ... więc ludzie jak zwykle sami muszą kobiecie wózek zakupić. Oto Polska. Rząd widzi tylko krzywdę posłów-osłów, a nie normalnych obywateli (szarych marionetek).
Masz rację-też o tym pisałem na jednym z forów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek napisał:
Chcieliście unii europejskiej to macie. U nas i tak nie jest tak źle, w Holandii tej pani dawno zaproponowano by zastrzyk uśmiercający. Piszę poważnie, i nie jestem nawiedzonym oszołomem, pracowałem do niedawna w krajach dawnych Niderlandów i polityka leczenia ludzi starszych i chorych przewlekle polega tam na masowej eutanazji. Kiedy lekarz diagnozuje u chorego raka, to pierwsza jego propozycja to zastrzyk uśmiercający. Do tego doprowadziła wybujała polityka socjalno -emerytalna, starszych ludzi nie opłaca się leczyć.
Też to samo słyszałem-tylko w formie"czarnego humoru": Małżeństwo(w Holandii oczywiście) przed wyjazdem na wczasy: pieska oddało na przechowanie do"Zwierzęcego Hotelu"w którym miał piesek mieć psychologów,weterynarza i inne full opcje-a dla niedołężnego dziadka wezwano lekarza z zastrzykiem uśmiercającym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam do sprzedania bardzo dobry niemiecki,składany i z różnymi regulacjami elektryczny wózek inwalidzki-jest bardzo zadbany i był używany jedynie w lecie przy dobrej pogodzie-bo moja żona jest chorowita i wszelkie przemarznięcie jej szkodzi.Jeśli ktoś potrzebuje,to niech tu na forum pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fakt faktem-wózkiem elektrycznym nie da się wjechać do pociągu-no chyba,że są to nowoczesne wagony niskopodłogowe (PESA,ARRIVA)lub szynobus niskopodłogowy(taki np.kursuje na trasie Lublin-Kraśnik-Stalowa Wola).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Też to samo słyszałem-tylko w formie"czarnego humoru": Małżeństwo(w Holandii oczywiście) przed wyjazdem na wczasy: pieska oddało na przechowanie do"Zwierzęcego Hotelu"w którym miał piesek mieć psychologów,weterynarza i inne full opcje-a dla niedołężnego dziadka wezwano lekarza z zastrzykiem uśmiercającym...
Ty to słyszałeś jako humor, ja widziałem jako rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty to słyszałeś jako humor, ja widziałem jako rzeczywistość.
Tak,na pewno masz rację,że tak jest na zachodzie.Do Polski też po trochu TO wchodzi-bo w szpitalach mówią lekarze,że ludzi po 60-tce nie zawsze opłaca się ratować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma znaczenia po co jej wózek. Płaciła składki, więc jej się należy. Bandytyzmem państwa jest wymuszać na obywatelach płacenie składek, podatków na ubezpieczanie, a potem odmawianie pomocy, bo ktoś jest stary. A ty jak masz pisać takie ciemne głupoty to poczytaj sobie chłopaków z Centrum im. A Smitha, może coś do ciebie trafi.
Jak to nie ma znaczenia po jej wózek? Na ile miesięcznych emerytur ona opłaciła składki w KRUS? Ja teraz pracuję na jej emeryturę i jeszcze z moich składek na ubezpieczenie zdrowotne ew. z podatków przez opiekę, mam jej fundować wózek, który jest jej zbędny? Czytanie "chłopaków" nie bardzo cię oświeciło! Też jestem złośliwy "bandytyzm" jak taka baba może mnie okradać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a typie co ty jej tak bronisz?, byś ją znał to byś na pewno o niej dobrego zdania nie miał, ona ma czuba i to konkretnego. Powinna się leczyć na głowę ta baba, a nie jeździć wózkiem!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...