Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewiedza nepelskiego soltysa na skalę światową

Utworzony przez bo żo, 9 lutego 2010 r. o 16:37
a co tam u sołtysa ??czy ktoś juz przypomniał sobie jakie złożył wnioski i ile ich było?patrzcie jak trudno znaleźć choćby jeden...liczycie że zdarzy się cud i przynajmniej jeden malutki wnioseczek wpłynie?a póki co szkalujecie sołtysową bo jej liczne wnioski zostały zrealizowane i można je długo wymieniać!!!!!!!! i to NAJBARDZIEJ BOLI???no nie? bo narazie o obecnym soltysie jakos nie widzę wpisów o jego jakichkolwiek działaniach. JEŚLI KTOŚ WIE LUB SLYSZAŁ NIECH NAPISZE..CHĘTNIE SIĘ DOWIEM..OJ CHYBA BĘDZIE TRUDNO????)))))))))))))))))) ALE TAK GO BRONICIE WIĘC CHYBA DACIE RADĘ!!! SZUKAJCIE PYTAJCIE DOWIADUJCIE SIĘ LICZĘ NA WAS:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
Podaj jeden przykład tego wyduszania przez radnego?chociaż jeden maleńki prosze podpowiem ci NIE MA TAKIEGO PRZYKŁADU...
tak tu masz rację -dlatego brak konkretnej dyskusji na argumenty.Jedynie atakowac innych ,bo cóż mozna inaczej skoro nie ma czym sie chwalić. Zadko tu zaglądam bo poziom dyskusji jest żaden,chociaz czasem pojawia się kilka wpisów całkiem rezolutnych.Nigdy jednak nie zrozumiem slepej nienawiści. Aż ziaja ogniem taka wsciekła podłośc .Bez zadnego konkretu.a tak jest w przypadku o którym właśnie piszesz. NIE MA TAKIEGO PRZYKŁADU... więc jedynie pozostaje atak na inna osobe i odwrócenie uwagi co do meritum.Jednak poziom intelektualny mieszkańców jest juz zdecydowanie inny niz dawniej,Sam kłamliwy biuletyn urzędasów nie wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale internet wystarczy! Przecież u was w gminie to wójt daje wam darmowy internet! A kto daje ten kontroluje! Tak więc uważać na słowa bo taką gminną sieć łatwo inwigilować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enternauta napisał:
Ale internet wystarczy! Przecież u was w gminie to wójt daje wam darmowy internet! A kto daje ten kontroluje! Tak więc uważać na słowa bo taką gminną sieć łatwo inwigilować!
Jeśli ktoś jest tak prymitywny, tępy lub kochający tylko intrygi tak jak jest to w twoim przypadku to żal mi ciebie. Nie myśl, że ludzie w gminie to "tępi, głupi, słoma im z cholew wystaje'' jak już niejednokrotnie określaliście naszych mieszkańców MAMY SWÓJ ROZUM, NIE UDAŁO SIĘ WAM ZDEPTAĆ NASZEGO WÓJTA JESTEŚCIE BARDZO MALUCCY I BIEDNI JEDNOCZEŚNIE NASZA WIARA W NASZEGO WÓJTA JEST WIELKA A WY JUŻ NA PEWNO TEGO NIE ZMIENICIE. LICZĄ SIĘ CZYNY A NIE CZCZE GADANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościo~ napisał:
Jeśli ktoś jest tak prymitywny, tępy lub kochający tylko intrygi tak jak jest to w twoim przypadku to żal mi ciebie. Nie myśl, że ludzie w gminie to "tępi, głupi, słoma im z cholew wystaje'' jak już niejednokrotnie określaliście naszych mieszkańców MAMY SWÓJ ROZUM, NIE UDAŁO SIĘ WAM ZDEPTAĆ NASZEGO WÓJTA JESTEŚCIE BARDZO MALUCCY I BIEDNI JEDNOCZEŚNIE NASZA WIARA W NASZEGO WÓJTA JEST WIELKA A WY JUŻ NA PEWNO TEGO NIE ZMIENICIE. LICZĄ SIĘ CZYNY A NIE CZCZE GADANIE
o czym ty piszesz? poczekaj do wyborów -taka moja propozycja NIC O NAS BEZ NAS -zapamietaj -nikogo nie lekcewaz nigdy -bo wróci to do ciebie ale rykoszetem -a wiesz co to znaczy? podwójny kop -pamietaj -mój głos tez jest tak samo wazny jak twój -nie lekceważ mnie- naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam z zasługami sołtysa? co teraz działa? podobno zebrał rade sołecką i napisał ciekawy projekt -na odwodnienie Nepli nie wiem tylko czy to prawda? moze ktos z rady sołeckiej się wypowie -podobno bardzo często debatują -sołtys zgodnie ze statutem sołectwa organizuje regularnie spotkania z rada sołecką i przynajmniej raz w roku zebranie wiejskie .a ile jeszcze innych rzeczy organizuje -ho ho powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enternauta napisał:
Ale internet wystarczy! Przecież u was w gminie to wójt daje wam darmowy internet! A kto daje ten kontroluje! Tak więc uważać na słowa bo taką gminną sieć łatwo inwigilować!
Boże ale zawiało komunizmem chociaż dziś inwigilacja to też modne slowo . NIECH się boją ci od tych mioteł i innych epitetów. A tak poważnie to wymyślacie już takie bzdury bo nie macie nic co przez 8 lat można by dobrego o nim powiedzieć. (o sołtysie oczywiście)...Kłują w oczy zasługi poprzedniczki CO?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aż oczy bolą. zamiast pisac głupoty odnieś się do tego tematu... bo chyba pomyliłeś forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enternauta napisał:
Ale internet wystarczy! Przecież u was w gminie to wójt daje wam darmowy internet! A kto daje ten kontroluje! Tak więc uważać na słowa bo taką gminną sieć łatwo inwigilować!
jedno tylko sprostowanie -nie jest to wójtowy internet i nie wójt daje dała dotacja unijna o której tak głosno psioczył ówczesny wójt a z inwigilacją się zgadzam w 1000% pozdro dla Janka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jedno tylko sprostowanie -nie jest to wójtowy internet i nie wójt daje dała dotacja unijna o której tak głosno psioczył ówczesny wójt a z inwigilacją się zgadzam w 1000% pozdro dla Janka
dotacja sama przyszła i sama internet założyła. i pewnie też sama go administruje i naprawia usterki. a może ta dotacja też i inwigiluje ? ja cie kręce! skoro te dotacje tak krążą po ludziach to może i do mnie jakaś przyjdzie ? biegne bić świniaka i w jakieś flaszkie sie zaopatrzyć... toż takiego gościa z pustymi rękami przyjmować nie przystoi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nepelkazosia' date='18.02.2010, 12:40:28' post='236325'] dotacja sama przyszła i sama internet założyła. i pewnie też sama go administruje i naprawia usterki. a może ta dotacja też i inwigiluje ? ja cie kręce! skoro te dotacje tak krążą po ludziach to może i do mnie jakaś przyjdzie ? biegne bić świniaka i w jakieś flaszkie sie zaopatrzyć... toż takiego gościa z pustymi rękami przyjmować nie przystoi ! [/quot to jest forum o sołtysie!!!!!do cholery!!!!!!!!!o czym ty tutaj piszesz ?o biciu świni załóż inne forum...widze ze nie macie pojęcia o prowadzeniu rzeczowej polemiki na temat NIEWIEDZA NEPELSKIEGO SOŁTYSA!!!!! jak zawsze chyba brak argumentów więc piszesz jakies idiotyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelkazosia napisał:
dotacja sama przyszła i sama internet założyła. i pewnie też sama go administruje i naprawia usterki. a może ta dotacja też i inwigiluje ? ja cie kręce! skoro te dotacje tak krążą po ludziach to może i do mnie jakaś przyjdzie ? biegne bić świniaka i w jakieś flaszkie sie zaopatrzyć... toż takiego gościa z pustymi rękami przyjmować nie przystoi !
Sama nie przyszła -napisał jakiś pracownik odpowiedzialny za projekty unijne -jest taki w kazdej gminie i bierze za to kasę,jesli pracownik operatywny to i projekt ciekawy -oni jeżdża na rózne szkolenia itp nawet koło aktywnych kobiet juz pare razy wzięło unijna dotacje -tylko ciągle Iwan im utrudnia .Gdyby tak brała ciotka z kobylan albo seniorka z Łobaczewa OOOOO!! to byłoby cos ale jakies wrogie baby ! to juz za wiele -o to jest jad komunizmu -ale czemu sie tu dziwi c -szkoły zrobiły swoje,a wyjazdy swoje .jedynie IPN niepotrzebnie stworzył teczkę -byłaby cisza i juz a dotacje to dzisiaj bierze kazdy kto ma troche rozumu -a świnie zostaw dla siebie .Świńskie czasy powoli się kończą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sama nie przyszła -napisał jakiś pracownik odpowiedzialny za projekty unijne -jest taki w kazdej gminie i bierze za to kasę,jesli pracownik operatywny to i projekt ciekawy -oni jeżdża na rózne szkolenia itp nawet koło aktywnych kobiet juz pare razy wzięło unijna dotacje -tylko ciągle Iwan im utrudnia .Gdyby tak brała ciotka z kobylan albo seniorka z Łobaczewa OOOOO!! to byłoby cos ale jakies wrogie baby ! to juz za wiele -o to jest jad komunizmu -ale czemu sie tu dziwi c -szkoły zrobiły swoje,a wyjazdy swoje .jedynie IPN niepotrzebnie stworzył teczkę -byłaby cisza i juz a dotacje to dzisiaj bierze kazdy kto ma troche rozumu -a świnie zostaw dla siebie .Świńskie czasy powoli się kończą
na tym właśnie polega EFS. o dotacje, ubiegać może się praktycznie każdy. sama się czasami dziwie, jaka idee unia w tym widzi zeby wyplacac ludziom pieniadze np. za posiadanie "ekologicznego gospodarstwa". a dla tego kola, pan wojt z calym szacunkiem moze utrudniac ile mu sie tylko podoba. i tak to nie ma zadnego wplywu na to czy dostanie ono dotacje, czy nie. atutem iwaniuka jest to, że potrafi pozyskiwac pieniadze z unii i korzysta z tego ile wlezie. a to jest bardzo ważne. owa umiejetnosc stala sie jego karta przetargowa na skale calego kraju, co moze w przyszlosci bardzo pozytywnie rokowac dla naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelkazosia napisał:
na tym właśnie polega EFS. o dotacje, ubiegać może się praktycznie każdy. sama się czasami dziwie, jaka idee unia w tym widzi zeby wyplacac ludziom pieniadze np. za posiadanie "ekologicznego gospodarstwa". a dla tego kola, pan wojt z calym szacunkiem moze utrudniac ile mu sie tylko podoba. i tak to nie ma zadnego wplywu na to czy dostanie ono dotacje, czy nie. atutem iwaniuka jest to, że potrafi pozyskiwac pieniadze z unii i korzysta z tego ile wlezie. a to jest bardzo ważne. owa umiejetnosc stala sie jego karta przetargowa na skale calego kraju, co moze w przyszlosci bardzo pozytywnie rokowac dla naszej gminy.
a co takiego rokuje ? powiesz? Zasług wójta nikt mu nie odbiera,ale powiem ci ,że drogi kanalizacja czy woda to był hit 20 lat temu.Dzisiaj doganiaja nas mało znane gminy mało tego w tych gminach jest wiecej aktywności mieszkańcó bo wręcz samorządy ich do tego zmuszają.Tam piszą wnioski o dotacje straże pozarne,sołtysi ,rady sołeckie,nawet powstało stowarzyszenie liderek czyli żon sołtysów bo one często bardziej niż mąż sołtys umieją zainicjować jakies kulturalne wydarzenia we wsi.Już nas wiele gmin nawet przegania w inwestycjach.U nas nawet kosze uliczne znikły mimo,że mina uchodzi za ekologiczną. a co jest takiego u nas atrakcyjnegoo ? to że sa drogi,woda to super ale tez puste chałupy.Młodziez ucieka -nie wiesz dlaczego? skoro tak jest super i przyszłościowo? Ile to powstało nowych zakładów pracy? ilu inwestorów przyciągnął nasz super wójt?Dlaczego wies się starzeje ? młodzi wyjeżdżają? wieś się wyludnia,gmina się wyludnia , a miało byc miasteczko!!! nic z tego nie wychodzi -niestety dzisiaj droga nie wystarczy -musi byc tez klinat do działania i to o niego głównie w naszej gminie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co takiego rokuje ? powiesz? Zasług wójta nikt mu nie odbiera,ale powiem ci ,że drogi kanalizacja czy woda to był hit 20 lat temu.Dzisiaj doganiaja nas mało znane gminy mało tego w tych gminach jest wiecej aktywności mieszkańcó bo wręcz samorządy ich do tego zmuszają.Tam piszą wnioski o dotacje straże pozarne,sołtysi ,rady sołeckie,nawet powstało stowarzyszenie liderek czyli żon sołtysów bo one często bardziej niż mąż sołtys umieją zainicjować jakies kulturalne wydarzenia we wsi.Już nas wiele gmin nawet przegania w inwestycjach.U nas nawet kosze uliczne znikły mimo,że mina uchodzi za ekologiczną. a co jest takiego u nas atrakcyjnegoo ? to że sa drogi,woda to super ale tez puste chałupy.Młodziez ucieka -nie wiesz dlaczego? skoro tak jest super i przyszłościowo? Ile to powstało nowych zakładów pracy? ilu inwestorów przyciągnął nasz super wójt?Dlaczego wies się starzeje ? młodzi wyjeżdżają? wieś się wyludnia,gmina się wyludnia , a miało byc miasteczko!!! nic z tego nie wychodzi -niestety dzisiaj droga nie wystarczy -musi byc tez klinat do działania i to o niego głównie w naszej gminie chodzi.
jezeli pieniadze unijne sa aktywnie pozyskiwane i wykorzystywane, jest duza szansa ze przyszlym okresie programowym dostaniemy ich wiele wiecej. o to chodzilo mi z tym rokowaniem. przepraszam, czyja to jest wina ze u nas ludzie nie pisza wnioskow ? co ma wojt do tego ? niektorymi rzeczami trzeba sie zainteresowac, poczytac i zaczac dzialac. a co do bezrobocia... wiesz, ze mozna pozyskac pieniazki na otwarcie wlasnej dzialalnosci gospodarczej ? wystarczy odrobina kreatywnosci i checi do dzialania. ryzyko jest praktycznie zerowe. moze warto by sie przyczynic do "powstnia nowych miejsc pracy" i ograniczyc wyjazd mlodych ze wsi ? to byloby napewno bardziej tworczne niz siedzenie na forum i narzekanie... a to na wojta, a to na soltysa, a to na radnego, a to na byla pani soltys... jezeli ludzie nie wezma sie w garsc i nie zaczna dzialac, to nic im z nieba nie spadnie. mozliwosci sa, tylko trzeba chciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelkazosia napisał:
jezeli pieniadze unijne sa aktywnie pozyskiwane i wykorzystywane, jest duza szansa ze przyszlym okresie programowym dostaniemy ich wiele wiecej. o to chodzilo mi z tym rokowaniem. przepraszam, czyja to jest wina ze u nas ludzie nie pisza wnioskow ? co ma wojt do tego ? niektorymi rzeczami trzeba sie zainteresowac, poczytac i zaczac dzialac. a co do bezrobocia... wiesz, ze mozna pozyskac pieniazki na otwarcie wlasnej dzialalnosci gospodarczej ? wystarczy odrobina kreatywnosci i checi do dzialania. ryzyko jest praktycznie zerowe. moze warto by sie przyczynic do "powstnia nowych miejsc pracy" i ograniczyc wyjazd mlodych ze wsi ? to byloby napewno bardziej tworczne niz siedzenie na forum i narzekanie... a to na wojta, a to na soltysa, a to na radnego, a to na byla pani soltys... jezeli ludzie nie wezma sie w garsc i nie zaczna dzialac, to nic im z nieba nie spadnie. mozliwosci sa, tylko trzeba chciec
A wójt ma bardzo dużo do tego!! jesli chodzi o pieniądze unijne to samorząd zawsze jest dobrym partnerem nawet jesli nie daje pieniędzy.Ale jesli nie ma ochoty się w to włączać jesli nie interesuje go potrzeba mieszkańców to mieszkańcy jako tacy maja ograniczone możliwości.To samorząd jako gospodarz powinien zadbac o kreatywność mieszkańców poprzez zachęcanie do aktywnego działania ,A jesli tego nie robi? a jesli wręcz utrudnia? to czyja to wina?odsyłam do tych którzy chcą działać a mają ciągle kłody pod nogi i to od tych których zachwalasz. a jesli chodzi o prywatną działalność to niestety wieś a bardziej mieszkańcy szczególnie młodzi wybierają miejsca z dobrymn klimatem do działania .Dla nich nie istotne jest jak się nazywa gmina uważasz że wybudowanie ratusza gminy w szczerym polu będzie sprzyjać rozwijaniu się gminy? przyciągnie młodych ludzi,czy choćby wpłynie na pozostawanie rodzimych mieszkańców?Absurd.Ale projekt napisali -papier wszystko przyjmie i kupe kasy dostali na te inwestycję.Ale komu ona ma służyć?tych obiektów które były, wójt sie wyzbył.pooddawał niemal za przysłowiową złotówkę.Już terminal miał spowodować wielki boom w gminie -i co?dlaczego nikt z tam pracujacych nie wybudował swojego domu?co jest za powód?skoro taka rozwojowa gmina ? skoro taki super wójt to czemu uciekają? jeszcze raz mówię drogi,kanalizacja czy woda dzisiaj to standart nawet ubogich gmin prywatna działalność może się rozwijać i rozwija. ale jesli mówisz o karcie przetargowej wójta do sukcesu gminy to wciąż nie wiem o czym piszesz .? co ma stanowić ten sukces?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wójt ma bardzo dużo do tego!! jesli chodzi o pieniądze unijne to samorząd zawsze jest dobrym partnerem nawet jesli nie daje pieniędzy.Ale jesli nie ma ochoty się w to włączać jesli nie interesuje go potrzeba mieszkańców to mieszkańcy jako tacy maja ograniczone możliwości.To samorząd jako gospodarz powinien zadbac o kreatywność mieszkańców poprzez zachęcanie do aktywnego działania ,A jesli tego nie robi? a jesli wręcz utrudnia? to czyja to wina?odsyłam do tych którzy chcą działać a mają ciągle kłody pod nogi i to od tych których zachwalasz.[/quote] ale w jaki sposob samorzad moze utrudniac ? beda lokiec podbijac jak bedziesz pisac ten wniosek ? nie rozumiem. sa specjalne instytucje pomagajace pozyskac pieniadze z dofinansowan. jezeli ktos ma leb na karku i wie czego chce, to napewno do nich trafi. jezeli chodzi ci przykladowo o organizacje szkolen o pozyskiwaniu srodkow, albo o doborze programu z ktorego mozna korzystac, to czemu mialby byc obarczony tym wojt ? kazdy takie szkolenie moze zorganizowac i zostanie mu to w 100% zrefundowane.
Gość napisał:
a jesli chodzi o prywatną działalność to niestety wieś a bardziej mieszkańcy szczególnie młodzi wybierają miejsca z dobrymn klimatem do działania.
uwazam ze gmina terespol posiada najwspanialszy klimat do dzialania. tylko trzeba wiedziec z czym sie chce dzialac. sama mam kilka wspanialych pomyslow na biznes w naszej gminie. i gdybym miala pisac taki wniosek o dofinansowanie, napewno bym nie plakala ze samorzad mi nie pomaga, bo byloby to tylko i wylacznie w moim interesie. [quote name='Gość' post='237316' date='20.02.2010, 10:22:16']Już terminal miał spowodować wielki boom w gminie -i co?dlaczego nikt z tam pracujacych nie wybudował swojego domu?co jest za powód?skoro taka rozwojowa gmina ? skoro taki super wójt to czemu uciekają? jeszcze raz mówię drogi,kanalizacja czy woda dzisiaj to standart nawet ubogich gmin prywatna działalność może się rozwijać i rozwija. ale jesli mówisz o karcie przetargowej wójta do sukcesu gminy to wciąż nie wiem o czym piszesz .? co ma stanowić ten sukces?
przepraszam. nie rozumiem o co ci chodzi z tym terminalem. kto i dlaczego mialby sobie stawiac domy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelkazosia napisał:
ale w jaki sposob samorzad moze utrudniac ? beda lokiec podbijac jak bedziesz pisac ten wniosek ? nie rozumiem. sa specjalne instytucje pomagajace pozyskac pieniadze z dofinansowan. jezeli ktos ma leb na karku i wie czego chce, to napewno do nich trafi. jezeli chodzi ci przykladowo o organizacje szkolen o pozyskiwaniu srodkow, albo o doborze programu z ktorego mozna korzystac, to czemu mialby byc obarczony tym wojt ? kazdy takie szkolenie moze zorganizowac i zostanie mu to w 100% zrefundowane. uwazam ze gmina terespol posiada najwspanialszy klimat do dzialania. tylko trzeba wiedziec z czym sie chce dzialac. sama mam kilka wspanialych pomyslow na biznes w naszej gminie. i gdybym miala pisac taki wniosek o dofinansowanie, napewno bym nie plakala ze samorzad mi nie pomaga, bo byloby to tylko i wylacznie w moim interesie. przepraszam. nie rozumiem o co ci chodzi z tym terminalem. kto i dlaczego mialby sobie stawiac domy ?
z tego co widze to chyba wielu innych rzeczy również nie rozumiesz -szkoda,że ważne ci jest własne ego-to jest problem własnie naszej gminnej subkultury. szkoda tez że masz jedynie pomysły -pomysły ma kazdy jeden mądrzejsze bardziej inny mniej -ale co z tego wynika -oto jest pytanie,To tak jak z tym gdybaniem -gdyby babcia miała wasy -rozumiesz ? a domy jesli o terminal mieliby stawiac ...pracownicy terminala -po prostu -szkoda,że tak prostego załozenia nie możesz skojarzyc -jesli masz takie pomysły jak skojarzenia to cóz- nie jestes aby żoną .... nepelskiego sołtysa-wszak to jego forum ? a kontynuojąc wątek terminala to domy mogłybuy powstać przez co podniósł by się wskaźnik demograficzny gminy -a to chyba nie jest bez znaczenia -jak myslisz? masz jakies skojarzenia na ten temat?ja osobiscie uważam,że pozytywnym zapisem jest napływ ludności ,gorzej jesli mieszkańcy uciekają-czy moze ja źle kojarzę? a pisanie projektów jedynie dla siebie tez mi sie jakoś kojarzy nie koniecznie fajnie -i chyb anie znam takich fundacji które by dotowały egoistyczne projekty szczególnie zas EFS -o którym łaskawie piszesz na początku polemiki.To wyjatkowo wymagające żródło finansowania kapitału ludzkiego rzutujacego w pozytywne kształtowanie i aktywizowanie grupy ludzi -a nie egoistycznego projektopisarza.Na prywatny biznes ukierunkowane sa raczej Urzędy Pracy -ale ja moge mało wiedziec na ten temat -tak więc sa to jedynie moje sugestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys zły , Wójt niedobry, interesy do du...,jesteś nieszczęśliwa kobieto i taka pozostaniesz z tym swoim zarośniętym boiskiem na którym możesz sobie grać sama. to też miał być pomysł , na który nikt nigdy nie wpadł. Dobrze ,że w Neplach nie ma więcej takich mędrców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
Sołtys zły , Wójt niedobry, interesy do du...,jesteś nieszczęśliwa kobieto i taka pozostaniesz z tym swoim zarośniętym boiskiem na którym możesz sobie grać sama. to też miał być pomysł , na który nikt nigdy nie wpadł. Dobrze ,że w Neplach nie ma więcej takich mędrców.
co za wnikliwość!! inwigilujesz ludzi czy co ? kto to ten nepelak ? może Janek? czy Bolek? a wiesz -powiem ci cos z tego co wiem to tam nie miało byc boisko -tylko miejsce rekreacyjno-sportowe a to chyba niekoniecznie to samo co jedynie boisko.widziałem tam wiele osób odpoczywających przy ognisku-czy to źle ? powiedz co jest w tym złego,że jest takie miejsce gdzie mozna się zatrzymac ,posiedzieć i upiec kiełbaskę? kto przez to cierpi,albo cokolwiek traci? a jesli chcesz,aby to miejsce wyglądało ładniej to po prostu zrób coś madrego i bedzie fajnie.A może coś zrobiłłes i nie chcesz się pochwalić-moze to twója inicjatywa tego boiska na której trawa nie rosnie bo po prostu nie ma szans? czy tak? czy tamto boisko bardziej ci odpowiada? masz nieodpartą nienawiśc to tej kobiety!!!!czyżby aż tak że spędza ci sen z powiek skoro piszesz o niej o trzeciej w nocy???? co ci takiego zrobiła ? nie widze tu wiecej takiej zaciekłości -chyba dostałes nieżle w kość skoro tak się użalasz nad sobą -bo to jedynie głos twojej wsciekłości i rozpaczy -piszesz ciagle jakies brednie o boisku -czemu więc nie wykosisz skoro tylko tyle masz jej do zarzucenia ? to nie jest chyba powód aby kogoś nienawidzieć za niewykoszoną łąkę -prawda? mało tego -jej konsekwencja mnie zniewala ,-nie dałi jej działki z gminy to dostała prywatną -ludzie oddali z rosnącym zbożem !!!!!!- uwazasz ze tez są głupi i nalezy im dokopac? a mędrców takich jak ona jest wiecej -uwierz mi -ja jestem podobnie myslący -czyli jest nas juz dwoje,no i pewnie ci właściele raczej do ciebie się też nie przyłączą -tak więc -uwazaj -nie jest ona sama ponadto nie wiem co zrobia kiedykolwiek komus źle -nawet jesli cos nie wyszło tak jak trzeba to cóż -nie myli się tylko ten co nie robi nic - jesli więc chcesz aby było lepiej to raczej pomóż niz krytykuj pozdrowinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nepelak napisał:
Sołtys zły , Wójt niedobry, interesy do du...,jesteś nieszczęśliwa kobieto i taka pozostaniesz z tym swoim zarośniętym boiskiem na którym możesz sobie grać sama. to też miał być pomysł , na który nikt nigdy nie wpadł. Dobrze ,że w Neplach nie ma więcej takich mędrców.
a to dobre -fakt piszesz o 3 w nocy!! przysniła ci się ? czy nawet jeszcze nie zmrużyłes oka -bo ciagle myslisz o niej i o tej trawie -no no a moze chcesz z nia zagrać w ...zielone to rzeczywiscie cos bardzo ciebie trapi - kurcze jak ci pomóc biedaku?-to straszne tak nie spać i myslec o ... no właśnie nie wiem czy bardziej o kobiecie czy o tej trawie -ale chyba trawa nie jest tak mocna ....aby nie dawała w nocy spokoju ,chociaz zalezy to pewnie -oj już nie wiem .Ja tam w nocy nie mam takiego problemu ani z kobietą,ani z trawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...