Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niszczysz? No to płać

Utworzony przez Włodek 58, 2 października 2007 r. o 06:21
Ja podpowiadam Panu dyrektorowi-z miasta Panie dyrektorze,skoro ma byc walka z wandalami,to miasto może wysupłać parę groszy na radio telefony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Michał Michał :D:D Wandalu Jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest smieszne!! za co maja placic ci niewinni chlopcy, nawet nie zdawali sobie sprawy!! a ta strarz miejska wyjebac!! bo od czego oni sa?? od czego sa oni?? ja bym ich nie karal, juz maja nauczke... to powinno wystarczyc... a mlodziez nie ma co robic ze soba i takie sa skutki picia wodki... jakies zajecia edukacyjne dla mlodziezy, gry zabawy... a nie!! dziekuje z powazaniem ja do ja czyli ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz kary pienięznej należy wprowadzić publiczną karę cielesną na stadionie. Wszystkich aresztowanych wandali wprowadzić na stadion i dać w d.., każdemu zależnie od wysokości kary pieniężnej. Na przykład za każde 10 zł. kary wymierzyć jedną nahajką po gołej d.... i to siarczyście. Wsęp na stadion za złotówkę w określonym czasie. Nadchodzi już czas, że takich wyczynów nie można tolerować. Należy wprowadzić kary jak w Singapórze. Będzie więc cicho, spokojnie jak po wojnie. A dla tych co wandalstwo bronią to też solidnie dołożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...