Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocne Wilki nie wjechały do Polski. Kilka godzin kontroli. "Nie spełnili warunków"

Utworzony przez Jagodziorz, 27 kwietnia 2015 r. o 15:37
A ja myślałem że żyję w wolnym kraju, ale okazuje się że kraj nadal jest zakompleksiony i skrajnie zacofany nadal panuje w nim dyktatura tylko z czerwonego zrobił się kolor biały i okazalo się że nauka nie poszla w las. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu kur.. zależy na robieniu zamętu jadą toniech jadą, przejadą i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie idę na wybory bo nie umiem głosować na jełop..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja idę i  
nie idę na wybory bo nie umiem głosować na jełop..... 
A ja idę na wybory i głosuję na Pana Dudę i na Pis. Patrząc na obecnych kandydatów na urząd prezydenci to aż żal dupę ściska .... Kukiz, Grodzka, Korwin Mikke, Braun.... same pajace. Robiące Cyrk z siebie i Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja idę i   A ja idę na wybory i głosuję na Pana Dudę i na Pis. Patrząc na obecnych kandydatów na urząd prezydenci to aż żal dupę ściska .... Kukiz, Grodzka, Korwin Mikke, Braun.... same pajace. Robiące Cyrk z siebie i Polski.
Do Dudy nie mam nic. Grodzka już nie startuje ( i chwała Bogu )  Januszek Korwin Mikke powinien leczyć się w zakładzie dla obłąkanych, Kukiz u Anonimowych Alkoholików. Ale od Brauna to się odpier*** bo to bardzo kumaty gościo. Braun ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie jelopy racje nie wpuszczac ruskich bo to oni napadli na polske i wymordowali 6 miliony ludzi w obozach koncentracyjnych a jakby nas niemcy nie wyzwolil to tu bylaby rosja I NIE ZAPOMNIJCIE  ze w 38 roku zrobilismy jak rosjanie gdy niemcy zajmowali czehy to my z drugiej strony zajelismy zaolzie NIE WYPACZAJCIE HISTORII I UCZCIE NASZE DZIECI prawdziwej historii  Trudno napisać że członkowie NZS byli dobrymi studentami , a wprost przeciwnie na zajęcia nie uczęśzczali natomiast dyktowali czego ich pytać na egzaminach, a tera zmieniają historie w miarę swojej wiedzy
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolony z postawy rządu choć nie są z mojej bajki,ale tu pokazali,że Polak to nie szmata do podłogi!Wstyd mi za tych motocyklistów którzy czekali na przyjaciół rusków,na szczęście pokazali w TV ich twarze wiec społeczność da im odczuć te postawę!Ja bym takiego opluł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sława Armii Czerwonej. Gdyby nie Armia Czerwona toby te bydlaki żołnierze wyklęci wymordowaliby całą ludność wiejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolony z postawy rządu choć nie są z mojej bajki,ale tu pokazali,że Polak to nie szmata do podłogi!Wstyd mi za tych motocyklistów którzy czekali na przyjaciół rusków,na szczęście pokazali w TV ich twarze wiec społeczność da im odczuć te postawę!Ja bym takiego opluł!
  Bo jesteś prymitywnym, zakompleksionym homo sovieticusem o bolszewickiej mentalności niewolnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie lubię straży granicznej. Gdyby wpuścili tych Rosjan do Polski to zapewne Ci Rosjanie pojechaliby do kościoła. Dali by na ofiarę pieniążki . Bo my księża potrzebujemy pieniążków gdyż jesteśmy biedni i często przymieramy głodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie idę na wybory bo nie umiem głosować na jełop..... 
Nie musisz chodzić,nie musisz głosować,dadzą radę bez ciebie. Nie ważne kto i jak głosuje,ważne kto głosy liczy,tak jak w ostatnich wyborach samorządowych,ONI już wyniki znają.ONI wiedzieli że TuPOlew spadnie już tydzień wcześniej.ONI władzy raz wyrwanej nie oddadzą nigdy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sława Armii Czerwonej. Gdyby nie Armia Czerwona toby te bydlaki żołnierze wyklęci wymordowaliby całą ludność wiejską.
O czym ty piszesz ?  komunistyczna,czerwona świnio !!!! 40lat okupacji  bolszewickiej a teraz POlszewickiej. Gdzie my Qurwa żyjemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz chodzić,nie musisz głosować,dadzą radę bez ciebie. Nie ważne kto i jak głosuje,ważne kto głosy liczy,tak jak w ostatnich wyborach samorządowych,ONI już wyniki znają.ONI wiedzieli że TuPOlew spadnie już tydzień wcześniej.ONI władzy raz wyrwanej nie oddadzą nigdy !!!!
Komunistyczne sondażownie już od miesięcy prują,drenują mózgi Polaków przygotowując ich na odpowiedni,znany już przez nich wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu kur.. zależy na robieniu zamętu jadą toniech jadą, przejadą i juz
 Dobrze się stało,nie należy brudasów wpuszczać !!  takich nie ogolonych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja idę i   A ja idę na wybory i głosuję na Pana Dudę i na Pis. Patrząc na obecnych kandydatów na urząd prezydenci to aż żal dupę ściska .... Kukiz, Grodzka, Korwin Mikke, Braun.... same pajace. Robiące Cyrk z siebie i Polski.
I Duda obluda, pajac naczelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Duda obluda, pajac naczelny
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jesteś prymitywnym, zakompleksionym homo sovieticusem o bolszewickiej mentalności niewolnika...
A ty jestes bolszewickim popychadlem rozumujac w twoj sposob, Polska przeprasza za tych oszolomow stojacych pod granica i lizacych dupe putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe odwiedzili Katynia, tylko Chatyń, wieś na Białorusi. To stary myk Putinowski. Ludzie, otwórzcie oczy na to co się dzieje i jakie info media Wam podają. Nie mówię, że ich rajd jest zły, niech jadą, ale nie byli w żadnym Katyniu!
byłes tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ?  komunistyczna,czerwona świnio !!!! 40lat okupacji  bolszewickiej a teraz POlszewickiej. Gdzie my Qurwa żyjemy ?
zyjemy w kraju absurdów ,zniewolenia ,oszustwa ,przekręty bieda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraj pedofilów ,zboczeńców , brudasów --wyzysk i ogłupianie prostaków nawiedzonych katoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...