Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocne Wilki w Terespolu. Czekają na nich polscy motocykliści (zdjęcia)

Utworzony przez MotoFanCarries, 27 kwietnia 2015 r. o 13:36
....jesteśmy trochę zdziwieni tak nieliczną reprezentacją polskich motocyklistów na przejściu granicznym w Terespolu. Najprawdopodobniej wszyscy wcześniej anonsujący gotowość udziału w naszych działaniach uznali kwotę sześciuset złotych za niewystarczającą rekompensatę za kilka godzin poświęconych zamanifestowaniu słowiańskiej jedności miłośników dwóch kolek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak to jest politycy skaczą sobie do gardeł ,manifestują swoją agresję,a tu społeczeństwo z Rosji i Polski razem w zgodzie się spotyka.To czyje interesy reprezentują politycy i jaki mają cel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I slusznie! Nie wpuscili polskiego ministra, nie cha oddac wrak, blokuja jablka, itp - niech stoja na granicy...   To czesc strategi putina.. Sila propagandy "wojenki ojczyznianej" - niech putin przyzna twarcie ilu Polakow wymordowali sowieci podczas II wojny sw.   Wtedy wpuscimy te czarne ludziki, ale ze skrucha...gdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma to cyniczni dranie Co im przeszkadzaja motocyklisci za pare miesiecy nie wpuszcza naszych do katynia i wtedy zrobia wielki raban Wstydze sie ze mam taki glupi rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co prowokować takimi zagraniami a potem się bulwersować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co prowokować takimi zagraniami a potem się bulwersować?
T u prowokowanie to za mało trzeba komuchów je bać i nawracać,raz sierpem a raz młotem !!!  za Katyń ,za Smoleńsk,w końcu za całokształt !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I slusznie! Nie wpuscili polskiego ministra, nie cha oddac wrak, blokuja jablka, itp - niech stoja na granicy...   To czesc strategi putina.. Sila propagandy "wojenki ojczyznianej" - niech putin przyzna twarcie ilu Polakow wymordowali sowieci podczas II wojny sw.   Wtedy wpuscimy te czarne ludziki, ale ze skrucha...gdu
marszałka Senatu,nie ministra,a to był wyjazd polityczny na pogrzeb Niemcowa.Silne państwo nie boi się 20 motocyklistów i tyle w tym temacie,jak mówią na styropianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocne wilki nie wpuścili Rosjan do Polski?? nie rozumiem tytułu.... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo!!!! naród mądrzejszy od polityków jak można nie wpuścić paru motocyklistów, pomimo, że mają wizy szengen podkreślmy, że nasi jak jadą do  Katynia są witani chlebem i solą zawsze lubiłam motocyklistów, a teraz jestem z nich dumna M. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała wiedzieć jakich to formalności nie dopełnili?Bo nie dam sobie kitu wciskać gdyż takie bzdury słyszę zawsze w urzędzie w chwili odmowy i nikt mi nic nie wytłumaczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała wiedzieć jakich to formalności nie dopełnili?Bo nie dam sobie kitu wciskać gdyż takie bzdury słyszę zawsze w urzędzie w chwili odmowy i nikt mi nic nie wytłumaczy....
Nie mieli wymaganych 100 eur na każdy dzień,po za tym nie byli ogoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocne wilki nie wpuścili Rosjan do Polski?? nie rozumiem tytułu.... :(
Jak ktoś głupi to i prostego tekstu nie ogarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odwiedzili Katynia. Odwiedzili Chatyń - miasteczko spalone przez Niemców. Brawo za rzetelność informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie jeżdżą buraki po Rosji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 grudnia 1914 r. w okopach pod Ypres w Belgii żołnierze wrogich armii, Niemcy i Brytyjczycy, spontanicznie zaprzestali działań zbrojnych, opuścili okopy, śpiewali kolędy, a nawet grali w piłkę.   tak i teraz , normalni zwykli ludzie dogadują się    tylko przywódcy o wybujałych ambicjach nie potrafią dojść do porozumienia i stąd wojny na których gina zwykli ludzie nie ci co ich na te wojny wysyłają       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 grudnia 1914 r. w okopach pod Ypres w Belgii żołnierze wrogich armii, Niemcy i Brytyjczycy, spontanicznie zaprzestali działań zbrojnych, opuścili okopy, śpiewali kolędy, a nawet grali w piłkę.   tak i teraz , normalni zwykli ludzie dogadują się    tylko przywódcy o wybujałych ambicjach nie potrafią dojść do porozumienia i stąd wojny na których gina zwykli ludzie nie ci co ich na te wojny wysyłają 
A 25 znów próbowali się wystrzelać wzajemnie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo!!!! naród mądrzejszy od polityków jak można nie wpuścić paru motocyklistów, pomimo, że mają wizy szengen podkreślmy, że nasi jak jadą do  Katynia są witani chlebem i solą zawsze lubiłam motocyklistów, a teraz jestem z nich dumna M. :)
Az tak jestes słaba z  historii, było nie wagarować tylko chodzić na lekcje.To, że jada uczcic swój rajd na Berlin, jednocześnie przyklepująć naszą ponad 40 letnią okupację to pies ich wąchał, to jeszcze bym jak co roku zniósł ale to, że są w stanie otwartej wojny z sąsiadem i na zasadzie silniejszego przyłaczaja sobie jego ziemie( żaden kraj cywilizowanego świata nie uznał aneksji Krymu) i jak się jawnie przyznają do popracia zbrodniarza Putina, to myśle że zakaz wjazdu to jest jedyna reackaj jaką możemy podjąć. I tak pewnie wjadą pojedyńczo ale jak teraz zbiorą wpier&^dol po drodze, to przynajmniej będziemy kryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az tak jestes słaba z  historii, było nie wagarować tylko chodzić na lekcje.To, że jada uczcic swój rajd na Berlin, jednocześnie przyklepująć naszą ponad 40 letnią okupację to pies ich wąchał, to jeszcze bym jak co roku zniósł ale to, że są w stanie otwartej wojny z sąsiadem i na zasadzie silniejszego przyłaczaja sobie jego ziemie( żaden kraj cywilizowanego świata nie uznał aneksji Krymu) i jak się jawnie przyznają do popracia zbrodniarza Putina, to myśle że zakaz wjazdu to jest jedyna reackaj jaką możemy podjąć. I tak pewnie wjadą pojedyńczo ale jak teraz zbiorą wpier&^dol po drodze, to przynajmniej będziemy kryci.
Wjeżdżają na własne ryzyko,są ci i u nas takie lasy jak w Katyniu,Miednoje w Charkowie czy w Ostaszkowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jesteśmy trochę zdziwieni tak nieliczną reprezentacją polskich motocyklistów na przejściu granicznym w Terespolu. Najprawdopodobniej wszyscy wcześniej anonsujący gotowość udziału w naszych działaniach uznali kwotę sześciuset złotych za niewystarczającą rekompensatę za kilka godzin poświęconych zamanifestowaniu słowiańskiej jedności miłośników dwóch kolek ...
Bedziesz miał słowiańska jednośc, jak ci putin wjedzie czołgiem do ogródka, czerwona swołocz ci motor tez zarewkiruje nie boj zaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała wiedzieć jakich to formalności nie dopełnili?Bo nie dam sobie kitu wciskać gdyż takie bzdury słyszę zawsze w urzędzie w chwili odmowy i nikt mi nic nie wytłumaczy....
Polityczna sprawa, to jest politycznie rozgrywana: Rosja nie wie, że Iwświatowa rozpoczeła się 1 września 39, to na granicy, moga nie wiedzieć, że oni, to dzienne kreciki.   Ja bym im nie robił takiej oprawy medialnej: temat tgodnia w reżymowych, polskojęzycznych mediach. Lis nie poprowadzi o nich programu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...