Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowiny z gminy Janów Podlaski

Utworzony przez Gość, 1 sierpnia 2015 r. o 09:18
Założyłem nowy temat, który będzie bardziej adekwatny do różnych zdarzeń w Gminie Janów Podl. Poprzednie to niestety same wyzwiska i hamstwo. Tutaj proszę grzecznie, a przede wszystkim prawdziwie i bez pomówień. Wszystkim nam przyda się trochę obiektywnych informacji, które nie zawsze docierają do mieszkańców Janowa i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem nowy temat, który będzie bardziej adekwatny do różnych zdarzeń w Gminie Janów Podl. Poprzednie to niestety same wyzwiska i hamstwo. Tutaj proszę grzecznie, a przede wszystkim prawdziwie i bez pomówień. Wszystkim nam przyda się trochę obiektywnych informacji, które nie zawsze docierają do mieszkańców Janowa i okolic.
A więc jeżeli ma być normalnie to poproszę szanownego forumowicza o zalogowanie się i podanie imienia i nazwiska.... kto wie, może to chwyci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem nowy temat, który będzie bardziej adekwatny do różnych zdarzeń w Gminie Janów Podl. Poprzednie to niestety same wyzwiska i hamstwo. Tutaj proszę grzecznie, a przede wszystkim prawdziwie i bez pomówień. Wszystkim nam przyda się trochę obiektywnych informacji, które nie zawsze docierają do mieszkańców Janowa i okolic.
  A kto ma podawać takie informacje? Do informacji trzeba mieć dostęp. Uważam, że nie ma o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mozna liczyc na donosicieli, oni maja zawsze cos ciekawego do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że warto wypowiadać się na różne tematy dotyczące naszej gminy, a nie tylko związane z kościołem. Chociaż kościół jest bardzo ważny! Każda wiara jest godna poszanowania. Jednak nie mniej ważne są codzienne problemy nurtujące nas mieszkańców gminy. Więc ten temat będzie chyba bardziej odpowiedni do wypowiadania się w różnych sprawach. A mianowicie chciałbym zapytać dlaczego w Janowie o godz. 23.00 wygaszane są wszystkie latarnie uliczne. Czyżby to była tak wielka oszczędność energii? Chyba nasze bezpieczeństwo i komfort życia nie jest war takich oszczędności. Można przecież wygasić np. co drugą latarnię! Nie bądźmy już takim zaściankiem i zadbajmy o wizerunek względem gości, którzy coraz liczniej przyjeżdżają w nasze strony. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą zrobić coś dobrego dla naszej małej społeczności. Proszę o wypowiedzi i opinie w różnych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że warto wypowiadać się na różne tematy dotyczące naszej gminy, a nie tylko związane z kościołem. Chociaż kościół jest bardzo ważny! Każda wiara jest godna poszanowania. Jednak nie mniej ważne są codzienne problemy nurtujące nas mieszkańców gminy. Więc ten temat będzie chyba bardziej odpowiedni do wypowiadania się w różnych sprawach. A mianowicie chciałbym zapytać dlaczego w Janowie o godz. 23.00 wygaszane są wszystkie latarnie uliczne. Czyżby to była tak wielka oszczędność energii? Chyba nasze bezpieczeństwo i komfort życia nie jest war takich oszczędności. Można przecież wygasić np. co drugą latarnię! Nie bądźmy już takim zaściankiem i zadbajmy o wizerunek względem gości, którzy coraz liczniej przyjeżdżają w nasze strony. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą zrobić coś dobrego dla naszej małej społeczności. Proszę o wypowiedzi i opinie w różnych sprawach.
A ja proszę o przestawienie się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że warto wypowiadać się na różne tematy dotyczące naszej gminy, a nie tylko związane z kościołem. Chociaż kościół jest bardzo ważny! Każda wiara jest godna poszanowania. Jednak nie mniej ważne są codzienne problemy nurtujące nas mieszkańców gminy. Więc ten temat będzie chyba bardziej odpowiedni do wypowiadania się w różnych sprawach. A mianowicie chciałbym zapytać dlaczego w Janowie o godz. 23.00 wygaszane są wszystkie latarnie uliczne. Czyżby to była tak wielka oszczędność energii? Chyba nasze bezpieczeństwo i komfort życia nie jest war takich oszczędności. Można przecież wygasić np. co drugą latarnię! Nie bądźmy już takim zaściankiem i zadbajmy o wizerunek względem gości, którzy coraz liczniej przyjeżdżają w nasze strony. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą zrobić coś dobrego dla naszej małej społeczności. Proszę o wypowiedzi i opinie w różnych sprawach.
Przeciez jestes w gminie co drugi dzień, możesz zapytac się osoby, która za to odpowiada czyli wójta. Nie wyciągaj od ludzi informacji-zapytaj u źródła , znowu namierzasz ip komputera i osoby które zadają niewygodne pytania? Znowu pewnie tworzy sie jakiś etacik dla konfidenta... Niby grzecznie się pyta, ale swoje robi i ryje dołki pod innymi. Gnida! (to było grzeczne i kulturalne, jak będziesz kombinować dalej to usłyszysz więcej i dosadniej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że warto wypowiadać się na różne tematy dotyczące naszej gminy, a nie tylko związane z kościołem. Chociaż kościół jest bardzo ważny! Każda wiara jest godna poszanowania. Jednak nie mniej ważne są codzienne problemy nurtujące nas mieszkańców gminy. Więc ten temat będzie chyba bardziej odpowiedni do wypowiadania się w różnych sprawach. A mianowicie chciałbym zapytać dlaczego w Janowie o godz. 23.00 wygaszane są wszystkie latarnie uliczne. Czyżby to była tak wielka oszczędność energii? Chyba nasze bezpieczeństwo i komfort życia nie jest war takich oszczędności. Można przecież wygasić np. co drugą latarnię! Nie bądźmy już takim zaściankiem i zadbajmy o wizerunek względem gości, którzy coraz liczniej przyjeżdżają w nasze strony. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą zrobić coś dobrego dla naszej małej społeczności. Proszę o wypowiedzi i opinie w różnych sprawach.
rozumiemy, ze pozdrawiajac masz na mysli tych co chca zmiany wladzy w naszej gminie, bo wtedy to na pewno bedzie dobrze i latarnie beda dluzej swiecic i nizsze podatki dla rolnikow, nie beda rozdawane nasze pieniadze innym gminom czy na jakies organy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę ze nalezy ignorować ten wątek, gdyż to jakaś podpucha. Mamy fajny wątek Stadion i tego się trzymajmy. Kolejny naprawiacz sie znalazł, kutury chce uczyc, ale nie wie ze chamstwo pisze się przez ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w tym zaścianku nie może być normalnie. Grupka niedowartościowanych i zakompleksionych małych ludzików ciągle nie może się pogodzić ze swoją życiową porażką. Sieją zamęt i kłócą ludzi między sobą, żeby ukryć swoje poczynania niekoniecznie zgodne z normalnymi. Moje wnioski są takie, że ta "grupka" jest tak zadufana w sobie, że nie dopuszczają do swoich główek innych argumentów niż swoje. Trudno akceptować takie poczynania. Tutaj już chyba nigdy nie będzie normalnie! Szkoda, bo jednak większość mieszkańców gminy jest normalnych i uczciwych. Zainteresowani są swoimi sprawami, a nie za wszelką cenę pragną osiągnięcia władzy dyktatorskiej. To już nie wypali jak za głębokiej komuny. Skończyło się i już nie wróci! Teraz trzeba coś ze sobą zrobić i osiągnąć sukces życiowy. A szacunek sam przyjdzie. Nagłaśnianie afer i wywlekanie prywatnych potknięć wielu ludzi jest niesmaczne i naprawdę obrzydliwe. Takim sposobem nie da się osiągnąć sukcesu. Może na Ukrainie jeszcze przejdzie taki sposób, ale nie u nas. Pozdrawiam tych normalnych i jeśli dręczą Was jakieś problemy dotyczące nas wszystkich, to zapraszam do mądrej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy słoma do kotłowni będzie skupowana od lokalnych rolników? Jakie warunki trzeba spełnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaden pajac tylko rolnik pyta. Może ktoś wie i powie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję w imieniu mieszkańców Janowa tym dobrym ludziom, co przyczynili się do tego, że nie jesteśmy już zaciemnieni w środku nocy. Czyjemy się wysłuchani i znacznie bardziej bezpieczni. Życie codzienne będzie bardziej komfortowe. Dzięki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jakim to sposobem ci dobrzy ludzie załatwili ze nie gasną latarnie. Tyle razy było to walkowane i nic... Radni tez nie mogli nic zrobić bo dzięki temu były oszczędności. A tu taki dobry człowiek zainteresował sie i szybciutko załatwił. Ale jak sie bywa w gminie to się ma znajomości i chody. A czy przypadkiem ta sama osoba nie zaczepia ludzi na ulicy i nie probuje robić od pewnego czasu kampanii "wyborczej" ze zna problemy i bolączki mieszkańców i potrafi na nie zaradzić? Normalnie nowy kandydat na wojta nam sie szykuje, bo sukces życiowy to nie bycie radnym, wstrzela się od razu na wierchuszke w gminie. Normalnie obciach samemu sobie dziękować i odpisywac na swoje posty, a mial juz nie pisac. :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bardzo Cię boli, że są ludzie mądrzejsi od Ciebie i nie możesz się z tym pogodzić. Urodziłeś się taki i niestety taki skończysz. Lepiej się nie wypowiadaj wcale, bo nic mądrego nie robisz. Pochwal takie działanie i nie siej zamętu. Ta nienawiść do ludzi już Ci całkiem odbiła i nic więcej nie potrafisz robić jak tylko krytykować i oczerniać innych. Zmień się, puki jeszcze jest szansa. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bardzo Cię boli, że są ludzie mądrzejsi od Ciebie i nie możesz się z tym pogodzić. Urodziłeś się taki i niestety taki skończysz. Lepiej się nie wypowiadaj wcale, bo nic mądrego nie robisz. Pochwal takie działanie i nie siej zamętu. Ta nienawiść do ludzi już Ci całkiem odbiła i nic więcej nie potrafisz robić jak tylko krytykować i oczerniać innych. Zmień się, puki jeszcze jest szansa. Pozdrawiam :)
    póki pisze się przez ó. jakie ty szkoły skończyłeś/aś, sprawdzaj czasem jak masz wątpliwości.   uczmy sie pisać poprawnie, nie powielajmy błędów. są do tego programy    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośpiech jest złym doradcą i błędy się zdarzają każdemu. Ty chyba masz nauczycielskie zboczenie polonistki? Nie łapiesz intencji człowieka i jego wartości wewnętrznych, tylko licytujesz się szkołami. Może nie każdy ma możliwość kończyć polonistykę jak Ty. Przepraszam za błędy jeśli Cię to bardzo boli. Postaram się więcej nie popełniać i będę pisał bez pośpichu. Ale nie to jest najważniejsze chyba w życiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu powyższego doszedłem do wniosku, iż szpicel i konfident nie ma żadnych wartości wewnętrznych, powiem więcej-taki typ nie przedstawia sobą żadnych wartości żeby osiągnąć tzw sukces życiowy pnie się po trupach do celu poświęcając czasami czyjeś życie, bo przecież intencje są najważniejsze, on wręcz wmawia że robi to dla naszego dobra, bo wie najlepiej, jest mądrzejszy od tej niedowartosciowanej grupki zastanów sie czasem człowieku co sobą reprezentujesz popierasz zło, uczestniczysz w tym i jeszcze się chwalisz, myślę, że sam jesteś niedowartosciowany, brakuje ci czegoś, w domu nie możesz rządzić to próbujesz tutaj wymadrzajac się powiedz ilu osobom pomogłes-to byłby jakiś wyznacznik twoich dobrych intencji, ale coś mi się zdaje że więcej wyrządziłes zła niż dobra ostatnimi czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opjhfdd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w tym zaścianku nie może być normalnie. Grupka niedowartościowanych i zakompleksionych małych ludzików ciągle nie może się pogodzić ze swoją życiową porażką. Sieją zamęt i kłócą ludzi między sobą, żeby ukryć swoje poczynania niekoniecznie zgodne z normalnymi. Moje wnioski są takie, że ta "grupka" jest tak zadufana w sobie, że nie dopuszczają do swoich główek innych argumentów niż swoje. Trudno akceptować takie poczynania. Tutaj już chyba nigdy nie będzie normalnie! Szkoda, bo jednak większość mieszkańców gminy jest normalnych i uczciwych. Zainteresowani są swoimi sprawami, a nie za wszelką cenę pragną osiągnięcia władzy dyktatorskiej. To już nie wypali jak za głębokiej komuny. Skończyło się i już nie wróci! Teraz trzeba coś ze sobą zrobić i osiągnąć sukces życiowy. A szacunek sam przyjdzie. Nagłaśnianie afer i wywlekanie prywatnych potknięć wielu ludzi jest niesmaczne i naprawdę obrzydliwe. Takim sposobem nie da się osiągnąć sukcesu. Może na Ukrainie jeszcze przejdzie taki sposób, ale nie u nas. Pozdrawiam tych normalnych i jeśli dręczą Was jakieś problemy dotyczące nas wszystkich, to zapraszam do mądrej dyskusji.
Bolek,, oj Bolek....Jak pięknie opisałeś siebie i swoje poczynania. Sam bym lepiej tego nie ujął.Tylko dlaczego piszesz w 3 os.liczby mnogiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...