Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noworodek zmarł w ośrodku dla cudzoziemców

Utworzony przez ~kaka~, 26 maja 2010 o 17:38
dlaczego się robi aferę medialną, czy ktoś wreszcie zrozumie że w tych ośrodkach są ludzie którzy przywieźli nam różnego rodzaju choroby jak HBs, HCV itd. Kto za tym stoi, niech teraz taki mądry weźmie to na swoje barki. Fakt szkoda życia dziecka ale dlaczego my mamy ponosić konsekwencje nie przemyślanych decyzji wierchuszki ???????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest efekt płacenia przez nasze państwo pieniędzy na utrzymanie dzieci o które i tak nikt nie dba. Naszego prawa i tak się nie boją. W ogóle to oni mają nas za nic tylko kasa. I nie tylko u nas w Wawie ostatnio też niby tragedia, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Jest reakcja i jest skutek.
0
Nie jestem rasistą napisał:
To jest efekt płacenia przez nasze państwo pieniędzy na utrzymanie dzieci o które i tak nikt nie dba. Naszego prawa i tak się nie boją. W ogóle to oni mają nas za nic tylko kasa. I nie tylko u nas w Wawie ostatnio też niby tragedia, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Jest reakcja i jest skutek.
Masz rację więcej takich kretynów jak ty, to w końcu nas też wystrzelają jak tylko ruszymy się za Bug i Odrę... A tak na marginesie w odniesieniu do twojej wypowiedzi - Tych Polaków którzy uciekali za komuny z Polski, też powinni byli inne narody wypieprz.... lub wystrzelać ? Takie konkluzje nasuwają się z twojej wypowiedzi !
0
W nawiązaniu do tego artykułu mam pytanie o cudzoziemców przebywających w Lublinie. W dzielnicach Ponikwoda i Bazylianówka co najmniej od roku na ulicy często widać, a zwłaszcza słychać osoby o ciemnej karnacji. Nie wiem w jakim języku mówią, bo nie można zrozumieć ani słowa. Zachowują się niezwykle hałaśliwie, ich wzajemna komunikacja to jakby ciągła kłótnia, a może mają inny poziom wrażliwości słuchowej? Jest to dość uciążliwe, bo słychać ich co najmniej w odległości 100m, nawet jeśli idzie tylko dwie osoby. Chyba tu mieszkają, bo kobiety nawet w zimie chodziły wprawdzie w kurtkach, ale na nogach miały tylko klapki. Zupełnie nie zwracają uwagi na otoczenie: 1. Bosonoga kobieta z dzieckiem zatrzymała się na środku chodnika, ściągnęła dziecku majtki i pomogła się wysikać. Nawet nie rozejrzała się, gdzie w okolicy jest jakiś krzaczek albo trawka. Nie przeszkadzało jej to, że obok przechodzą ludzie. 2. Młodzieńcy w starym samochodzie widocznie pokłócili się, bo samochód się zatrzymał na środku drogi, tak że otwarte drzwi jeszcze daleko miały do krawężnika. Wyskoczył jeden chłopak, pokrzyczał dłuższą chwilę dyskutując z kierowcą. Potem samochód odjechał, ale za niedługo wrócił i znowu sytuacja się powtórzyła. Dyskutowali - krzyczeli, a samochód stał niemalże na samym środku skrzyżowania. Kierowcy nie przeszkadzało to, że za nim były inne dwa samochody. które nadjechały w międzyczasie. Włączył światła awaryjne i kłócił się dalej. Nie czuję się bezpiecznie w swojej okolicy. Czy ja jeszcze mieszkam w Polsce, czy to już jest jakiś dziki kraj? Co to są za ludzie, z jakiego kraju pochodzą, jakim językiem mówią? Czy przebywają w Lublinie legalnie? Z czego żyją? Czy nie mogliby zachowywać się kulturalniej? Czy można coś z tym zrobić? Kto wie?
0
Media zwracają uwagę tylko na negatywne sytuacje związane z uchodźcami. Od razu wszystko jest nagłaśniane. Czy można oceniać ludzi mieszkających w ośrodkach dla cudzoziemców, nie znając ich?? Ci ludzie uciekają z własnego kraju żeby móc się schronić, znaleźć bezpieczny kąt. Ja wiem jacy są uchodźcy i znam ich historie.
0
No masz mnie uchodzcy nie przeszkadzaja ale tacy prawdziwi UCHODZCY ale ich jest 5% tych kundli i zlodziei co maja wyzsze zasilki niz polski obywatel i w zyciu sie uczciwa praca nie zbrukali. Jak maja dzieciakow wiecej = zasilku wiecej. I jest lajcik mozna krasc lezec calymi dniami wentylkiem do gory bo kobieta wykiwa na browara pod kosciolem.... Zycie jak w madrycie A polski emeryt ma 600zl i ma za to zaplacic czynsz i wyzyc kupic leki itd. I to mnie wku***a niesamowicie ze te kundle biora 900zl na twarz w rodzinie x np 6szt. Jeszcze im rzad placi za wynajem lokali ( hoteli ) bo nikt normalny ich nie zamelduje. Te leniwe kundle sa znane w calej UNI i poza nia. Jakos nie widzialem w zadnym kraju UE takiego ciemnego ryja z lopata albo mlotkiem.... co macie jakies fotki z UE zeby uchodzca pracowal????
0
to nie był NOWORODEK! W/g encyklopedii:Noworodek – dziecko urodzone po 22. tygodniu ciąży. Noworodkiem jest dziecko do ukończenia 28. dnia życia. Prawidłowa masa (waga) noworodka urodzonego o czasie waha się w granicach od 2500 g do 4000 g, a długość od 50 cm do 62 cm
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: