Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy radny pił i kierował. Zrezygnował z mandatu

Utworzony przez ciekawy, 24 listopada 2010 r. o 16:33
a czy Dyrektorem Banku moze być osoba karana za przestepstwo umyślne wyrokiem sądu? Czy koledzy z PO jednak zatuszują tutaj? Bo ja bedąc klientem banku nie zycyłbym sobie by Dyrektor jeździł PO pijaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda Darwina się należy jak nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim bankiem dowodzi ten Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek G. jechał po pijaku a Adam Chodziński zdradził wiążąc sojusz z Abramowiczem. Jeszcze macie wątpliwości jak głosować 5 grudnia? Wolę przewidywalnego Czapskiego niż nieobliczalną PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu jakaś rozsądna decyzja. Każdy ponosi konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Ten pan i tak ma dużo szczęscia, że prowadząc auto i będąc w stanie nietrzeźwości nie spowodował wypadku, to by dopiero była katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł. Ja też gdy dostanę mandat to z niego zrezygnuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy powinien "kierowac" jeszcze bankiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAŁ DO TEGO PRAWO BO BYŁ Z [PO] TO I SOBIE [PO] PIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro Marku, zrobiłeś wielką robotę przy kampanii. Niestety trzeba zapłacić za poważny błąd. Cieszę się, że zachowałeś się jak prawdziwy męzczyzna. Ja osobiście cenię Cię, choć wiem, że zaraz napiszą, że cenię Cię bo sam ostro piję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka! To z pewnością dramat dla Niego i dla bliskich. Każdy z nas ma chwile słabości, ale za nie trzeba, niestety, płacić. Zrzekając się zdobytego mandatu zachował się z klasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachował się Pan jak człowiek z honorem. Każdy popełnia błędy ale Pan za swoje właśnie zapłacił. Bardzo mi się to spodobało i w następnych wyborach na pewno na Pana zagłosuję. Życzę wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazał prawdziwą klasę. Nie kręcił, nie unikał odpowiedzialności - zrzekł się mandantu czym pokazał, że ma zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Pokazał prawdziwą klasę. Nie kręcił, nie unikał odpowiedzialności - zrzekł się mandantu czym pokazał, że ma zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka klasa?Jaki honor?Jaki prawdziwy mężczyzna?Lekceważył ludzkie zdrowie i prawo!!!Za co go chwalicie?Żenujące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy tylko ludźmi!Jesteś dobrym człowiekiem Marku i wiem, że to była jednorazowa sytuacja...jestes porządny facet...za swój błąd juz zapłaciłeś...Trzymaj sie i głowa do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale du. pe. k jak całe PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejaki Marek G. jet dyrektorem oddziału banku grupy BNP PARIBAS FORTIS, Biała Podlaska. Fortis Bank Polska S.A. to bank zagraniczny, ale mam nadzieję, że mocodawcy pana Marka G. staną na wysokości zadania i po wyroku skazującym za przestępstwo umyślne, spuszczą go do kanału .... albo dadzą awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy ten co był drugi to z nim razem nie pił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piko napisał:
Jesteś dobrym człowiekiem Marku i wiem, że to była jednorazowa sytuacja ... jesteś porządny facet ... za swój błąd już zapłaciłeś ... Trzymaj się i głowa do góry !
Łosiu z jego rodziny, Ty też masz 1,5 promila alkoholu jak on, że farmazonisz takie idiotyzmy ? On jeszcze nie zapłacił za swój "błąd". Prokurator dopiero mu się dobierze do skóry, he he. Nie broń pijaka, łosiu z Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was patałachy. Kopać leżącego... Polscy katolicy...wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...