Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy radny pił i kierował. Zrezygnował z mandatu

Utworzony przez ciekawy, 24 listopada 2010 r. o 16:33
młot na wieśmaków napisał:
Łosiu z jego rodziny, Ty też masz 1,5 promila alkoholu jak on, że farmazonisz takie idiotyzmy ? On jeszcze nie zapłacił za swój "błąd". Prokurator dopiero mu się dobierze do skóry, he he. Nie broń pijaka, łosiu z Białej.
Hahaha dobre...w jakim Ty świecie żyjesz...nie znasz goscia to nie gadaj głupot...nikt mu sie do skóry nie dobierze...:-)zabiorą mu prawko i tyle:-)tu u nas w Białej wszyscy go uważają za porządnego goscia-Prokuratura również:-)więc pluj jadem na innym forum ale nie tu...:-)POzdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że nie powinien siadać za kierownicę to fakt, ale jednorazowa wpadka nie przekreśla człowieka. W sensie ludzkim już poniósł dużą karę. A może jeszcze sprawa w sądzie. Dlatego ważne żeby w takiej chwili nie znęcać się nad Panem Markiem, ale wyrazić z Nim solidarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
To, że nie powinien siadać za kierownicę to fakt, ale jednorazowa wpadka nie przekreśla człowieka. W sensie ludzkim już poniósł dużą karę. A może jeszcze sprawa w sądzie. Dlatego ważne żeby w takiej chwili nie znęcać się nad Panem Markiem, ale wyrazić z Nim solidarność.
Tak solidaryzuję się - panie, Marku idziemy się napić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piko napisał:
Hahaha dobre...w jakim Ty świecie żyjesz...nie znasz goscia to nie gadaj głupot...nikt mu sie do skóry nie dobierze...:-)zabiorą mu prawko i tyle:-)tu u nas w Białej wszyscy go uważają za porządnego goscia-Prokuratura również:-)więc pluj jadem na innym forum ale nie tu...:-)POzdrawiam!
Luzik. My tu w Białej wszystkie buroki z jednej sztancy. Wszystkie się znamy i wzajemnie popieramy. Nikt mu nic nie zrobi, bo nikogo ukrzywdzić nie damy. Hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Marku - nie znamy się osbiście tylko z plakatów i to zupełnie inna obcja , ale powiem tak; już teraz pan wie w jakim środowisku żyje , wśród jakiej watachy wilków karmiących się nieszcześciem innych ludzi. Wiem ,popełnił pan błąd , duzy błąd, ale kto ich nie popełnia , niech rzuca kamieniem wszyscy ci którzy pana opluwają. TU na wschodzie wygrywa PIS -partia ziejąca ninawiścią o braku tolerancji dla ludzi o innych poglądach i dlatego ta ninawiśc PIS-u przenosi się na ludzi i w takim bialskim piekle żyjemy.JA pana rozumiem panu współczuję - a innym radzę - nie śmiej się dziadku........ rzuć kamieniem. w podpisie ani PO , ani PIS , normalny ,skromny poliyk -pozdrawiam wszystkich normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityk napisał:
P Marku - nie znamy się osbiście tylko z plakatów i to zupełnie inna obcja , ale powiem tak; już teraz pan wie w jakim środowisku żyje , wśród jakiej watachy wilków karmiących się nieszcześciem innych ludzi. Wiem ,popełnił pan błąd , duzy błąd, ale kto ich nie popełnia , niech rzuca kamieniem wszyscy ci którzy pana opluwają. TU na wschodzie wygrywa PIS -partia ziejąca ninawiścią o braku tolerancji dla ludzi o innych poglądach i dlatego ta ninawiśc PIS-u przenosi się na ludzi i w takim bialskim piekle żyjemy.JA pana rozumiem panu współczuję - a innym radzę - nie śmiej się dziadku........ rzuć kamieniem. w podpisie ani PO , ani PIS , normalny ,skromny poliyk -pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jasne - urżnął się przez PIS i przez nich jechał po pijaku. A "obcja" to co to jest? Bo wiem o opcji, ale "obcja"?? Pan "polityk" jak rozumiem taki tolerancyjny, bo też coś z rana chlapnął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczujący napisał:
Tak solidaryzuję się - panie, Marku idziemy się napić ?
Jednorazowa wpadka???? Przecież facet prowadził po pijanemu!!! Jak by się nie nazywał i czym by się nie zajmował popelnił przestępstwo!!! Ręce opadaja na taką głupotę...Dobrze, że nikt mu nie stał na trasie przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Ale z was patałachy. Kopać leżącego... Polscy katolicy...wstyd.
Sam jesteś patałachem w dodatku idiotą a ten pan może jest czlowiekiem w porządku ale nigdy nie powinien siadać za kierownicę będąc pijanym jak rownież pomyśleć jakie mogą być tego skutki. Dobrze, że skończyło się na zatrzymaniu a nie na wypadku i śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pijok zdobył tylko 228 głosów w wyborach. CAŁA Biała Podlaska jest za nim. W Białej mieszka 57 tysięcy ludzi, z czego 228 obywateli oddało głos na tego pijoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten pijok zdobył tylko 228 głosów w wyborach. CAŁA Biała Podlaska jest za nim. W Białej mieszka 57 tysięcy ludzi, z czego 228 obywateli oddało głos na tego pijoka.
Może nie od razu pijaka ale nieodpowiedzialnego człowieka to i owszem. Nie wolno przyzwalać na takie ekscesy, a zwłaszcza osoby publiczne, na stanowiskach powinny dawać przykład swoim zachowaniem. Tutaj niestety, go zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bo ten drugi jeszcze lepszy. Może nie pije ale pijaństwo to mniejsza wada. Pijany jak wytrzeźwieje może być człowiekiem mądrym i myślącym. Dobrze o nim świadczy, że od razu zrezygnował z mandatu. A co drugi głupi ma szczęście. Szkoda, że PO nie potrafiła wyselekcjonować kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten drugi ponoć też niezły gazmen znany w gminie Biała Podlaska trzeba spytać wójta Panasiuka który pogonił aktualnego kandydata PO z PSL. Ale szczęście ma to fakt. Ogólnie jak widać ten okręg wyborczy był nieźle obstawiony przez PO. Sami dobierani !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że zachował się jak mężczyzna.....bo zrzekł się mandatu. Jaki dorosły, odpowiedzialny mężczyzna wsiada za kierownicę po alkoholu. Ponadto praktycznie osoba publiczna, działacz PO, dyrektor banku. Pan Marek zapomniał do czego służą taksówki??????????? Ktoś napisał zaimponował mi......., bo zachował się jak mężczyzna...... Dla mnie ten Pan jest już skreślony i mam nadzieję, że nie będzie robił z siebie idioty kandydując ponownie w przyszłości........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałam, że koledzy z PO zakablowali Marka G. policji, żeby następny z kolejki dostał się do Rady Miasta To jest cała prawda o bialskim PO - niejaki rektor panujący od lat na jednej z tutejszych uczelni zakablował kolegę z Platformy do samego Tuska. Towarzystwo kablujących kolesi nic więcej. PS. Adamie Chodziński - gratuluję Ci, że zdradziłeś 5 tys. wyborców i pojednałeś się z PIS-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wtajemniczonej. Głosowałem na Chodzińskiego i bardzo cieszę się, że podjęto jedyną słuszną decyzję po tym gdy nie przeszedł do druguej tury tj. poparto kandydata PiS-u. Dodam, że byłbym bardzo zawiedziony gdyby postąpili jak w poprzednich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że Ty zwolennik PO chcesz mieć prezydenta z PIS? Naprawdę Ci współczuję. Rzeczywiscie Biała jest totalnym zadupiem skoro takie koalicje, z których będzie śmiała się cała Polska wchodzą w grę. Wstyd mi za Ciebie człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtajemniczona napisał:
To znaczy, że Ty zwolennik PO chcesz mieć prezydenta z PIS? Naprawdę Ci współczuję. Rzeczywiscie Biała jest totalnym zadupiem skoro takie koalicje, z których będzie śmiała się cała Polska wchodzą w grę. Wstyd mi za Ciebie człowieku.
Współczucie okazuj tym którzy go rzeczywiście potrzebują. W przeciwieństwie do Ciebie nie uważam by Biała była zadupiem bądź by na miano takiego miasta zasługiwała i właśnie z tego względu zagłosuję ( co wyraźnie podkreślam - bo nie chcesz tego zauważyć, choć wynika to z mojej wypowiedzi ), za zmianami. Nie uważam by "cała Polska" a nawet znikoma jej część śmiała się z takiej kolalicji. Myślę, że dużo większym powodem do śmiech jest to, że miasto z takim potencjałem zajmuje czołowe miejsce pod względem najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mongoł do potęgi entej i tyle..Pewnie nie raz się udało panu "nietykalnemu" a tu kuku hahaha.Tak to jest jak szkoda dwie dychy na taksówkę,ale większość dzianych panów w tym mieście chodzi z nosem w górze a tak na prawdę to dziady ze słomą w gumofilcach.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=6aKFx9VN6V0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...