Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nożownik zaatakował 21-latka. Zadał mu cios w plecy

Utworzony przez CodeZero, 20 marca 2010 r. o 17:31
Pewnie dostanie w zawieszeniu bo był upośledzony albo mała szkodliwość czynu A ja osobiście wysłał bym go na roboty drogowe. Dlaczego ma siedzieć w więzieniu i oglądać sobie TV z MOICH pieniędzy !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociażby dlatego że to śmieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach się bać(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku. Dlaczego pisze Pan zasłyszane nieprawdziwe informacje ? Dowiedz się człowieku najpierw kto na kogo napadł, kto kogo bił, albo idź już na emeryturę bo szkoda tych ludzi o których piszesz. No cóż czego się nie robi za kilka srebrników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Panie Marku. Dlaczego pisze Pan zasłyszane nieprawdziwe informacje ? Dowiedz się człowieku najpierw kto na kogo napadł, kto kogo bił, albo idź już na emeryturę bo szkoda tych ludzi o których piszesz. No cóż czego się nie robi za kilka srebrników.
Bydlaki z Kopernika ! Najpierw pobiliście niepełnosprawnego 17-latka , a potem nie daliście rady we trzech jego bratu !!! Urzyliście noża i to świadczy o waszym tchórzostwie ! W więzieniu , gdzie niebawem traficie za usiłowanie zabójstwa , już wiemy o waszym przybyciu . Zrobiłeś cwelu zasadniczy błąd ! Takie przestępstwo stawia cię w najniższej kategorii hierarchii więziennej ! Nie bardzo wierzę w to że wyjdziesz z tego żywy , obiecuję ci że jeśli wyjdziesz z tego żywy to ja będę na ciebie czekał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe okoliczności są chyba dopiero ustalane. Przecież on napisał na podstawie informacji rzeczników z soboty, kiedy inne media jeszcze o tym nie informowały. Dobrze, że DW jest szybkim źródłem informacji, która jest później weryfikowana?Dopiero po wyroku sądu ostatniej instancji są ostateczne prawomocne ustalenia. Czy dopiero wtedy można ludzi powiadamiać o zagrożeniach? Dobrze,że prasa pisze, kiedy gdzieś jest niebezpiecznie. No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi tu zalatuje watahą młodych wilków lub rysiów? pewnie jakieś konkurenty nie darują tobie Marek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Panie Marku. Dlaczego pisze Pan zasłyszane nieprawdziwe informacje ? Dowiedz się człowieku najpierw kto na kogo napadł, kto kogo bił, albo idź już na emeryturę bo szkoda tych ludzi o których piszesz. No cóż czego się nie robi za kilka srebrników.
Panie Gościu. Mam do pana wielka prosbe : niech pan sie wreszcie ode mnie odp*** ! Ja pisze takie różne glupoty bo tego ode mnie oczekuje moj wlasciciel. Żyć z czegos trzeba ! A do emerytury mi zostalo jeszcze kilka lat niestety. Znasz takie powiedzenie : kto raz został **** to już na zawsze **** ? Zrozum mnie i nie badz taki ostry. A może slyszaleś że gdzieś na Podlasiu np 9-cio latka zaszla w ciaże z kolega z 7-ej klasy ? albo żze ryba zjadla krowe ? albo że jenoty zagryzły konia ? Jeśli tak to prosze cie, daj szczegóły, napisze o tym, zrobie fotke,dostane pare groszy. I wy dostaniecie ciekawa historie, i ja kasę. No daj, prosze, daj. No daj ! Daaaaaaaaaaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz! podszywając się pod ciebie, potwierdził Szpitala nie może ugryźć, to ciebie kąsa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Super Expressie w komentarzach też za Marka ktoś Znany w Białej się podszył i parszywie udawał go z imienia i nazwiska. Kto to jest? No kto? To musi być bardzo Znany! Musisz Marek poszukać blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiecie jak to było i o co chodziło to po ... piszecie o tym. Powiesi gnoja za jaja na placu wolności... <Żal> Nie umie sobie radzic to z kosą wyskakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...