Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nudne to forum sie robi

Utworzony przez Kleks, 20 maja 2011 o 22:32
Dlaczego nikt tu już nie zagląda? Po je***e to jest, mógłby ktoś co o pieprzeniu się napisać, albo coś innego. A tak wieje nudą, a mi uczyć się nie chce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tu jest wschód
0
Kleks napisał:
Dlaczego nikt tu już nie zagląda? Po je***e to jest, mógłby ktoś co o pieprzeniu się napisać, albo coś innego. A tak wieje nudą, a mi uczyć się nie chce.
Faktycznie nudne jak taki głupi wpis ma 77 wyświetleń. Może coś napiszesz o piepszeniu bez sensu - zachęcam.
0
Pawlak napisał:
Faktycznie nudne jak taki głupi wpis ma 77 wyświetleń. Może coś napiszesz o piepszeniu bez sensu - zachęcam.
Nie byłoby nudne gdyby na forum było więcej ludzi o inteligencji dorównującej conajmniej autorowi powyższego wpisu.Jacy forumowicze takie forum.
0
Gdyby na tym foróm był obowiązek rejestracji to by tego foróm wogóle nie było!
0
Gość napisał:
Gdyby na tym foróm był obowiązek rejestracji to by tego foróm wogóle nie było!
Prowokator...?
0
Raczej realista. Niedawno była wypowiedź, ze na forum jest aktywnych kilkanaście osób, co odświeżają swoje wątki, bo mają z osobami tam opisywanymi prywatne zatargi. I to chyba trafne określenie sytuacji na tym forum.
0
To słuszne spostrzeżenie-daje się to zauważyć. Niektórzy w realu nie potrafią rozwiązywać swoich prywatnych spraw,ale tutaj "ukryci" pod nikami wykazują się niesamowitą...elokwencją...ŻAŁOSNE,TCHÓRZOSTWO.
0
Gość napisał:
Raczej realista. Niedawno była wypowiedź, ze na forum jest aktywnych kilkanaście osób, co odświeżają swoje wątki, bo mają z osobami tam opisywanymi prywatne zatargi. I to chyba trafne określenie sytuacji na tym forum.
Tak, ale zacznijmy odliczanie i tak jesteś Ty czyli osoba niezainteresowana jakąś konkretną sprawą, ja także nie mam nic do załatwienia, to jest nas dwóch. Pewnie znajdą się także inni, w tym młodzi niewykształceni, sądząc po stylu wypowiedzi, Redaktory z konkurencji, urzędnicy, zwolennicy PO, PIS, a nawet pożal się Boże PSL i sld (proszę nie poprawiać), kobiety, rolnicy, robotnicy (tych jest coraz mniej), postępaki, żydzi, aryjczycy, ukraińcy, agenci w tym ubezpieczeniowi, zadowoleni samorządowcy i mniej mieszkańcy i to jeszcze nie wyczerpuje przekroju tu obecnych.
Ostatnio edytowany 3 czerwca 2011 o 23:56
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: