Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O indeksy rywalizują na stadionie

Utworzony przez czesio hydraulik, 26 czerwca 2008 r. o 13:06
Moglibyscie podac jakie osiagniecia tzreba miec na stadionie ,zeby sie dostac na awf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesio hydraulik napisał:
Moglibyscie podac jakie osiagniecia tzreba miec na stadionie ,zeby sie dostac na awf.
Jak to jakie przecież każdy chce mieć jak najlepszy bo najlepsi się dostaną czyli od 1miejsca do entego ( w zależności ile miejsc na danym kierunku jest )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sa jakies kryteria chyba w jakich tzreba sie zmiescic i w ciagu lat chyba ustalono mniejwiecej jakie czasy daja przepustke dalej.Ja juz koncze AR w Lbn ale kiedys chcialem isc na AWf i chcialbym wiedziec jak wypadlbym z moimi wynikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesio hydraulik napisał:
Ale sa jakies kryteria chyba w jakich tzreba sie zmiescic i w ciagu lat chyba ustalono mniejwiecej jakie czasy daja przepustke dalej.Ja juz koncze AR w Lbn ale kiedys chcialem isc na AWf i chcialbym wiedziec jak wypadlbym z moimi wynikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...