Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Obiecał i oszukał", czyli jak politycy PiS krytykują Komorowskiego

Utworzony przez bartłomiej, 15 kwietnia 2015 o 21:15
Jak banda PO na czele z Arłukowiczem,Komorowskim,Kopaczową okradli Polaków z refundowanych leków na cukrzycę !!!!!!!!!!!! to już powinien być Trybunał Stanu !!!!!!! ponieważ narazili setki tysięcy obywateli na śmierć !!!!!!!!!! a ta kanalia chwali się sukcesami których nigdy nie było!!!!!!!!! i to są fakty za 5 lat obłudy,kłamstw i morderstw !!!!!!!!!!! precz z Komorowskim na wieki !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak banda PO na czele z Arłukowiczem,Komorowskim,Kopaczową okradli Polaków z refundowanych leków na cukrzycę !!!!!!!!!!!! to już powinien być Trybunał Stanu !!!!!!! ponieważ narazili setki tysięcy obywateli na śmierć !!!!!!!!!! a ta kanalia chwali się sukcesami których nigdy nie było!!!!!!!!! i to są fakty za 5 lat obłudy,kłamstw i morderstw !!!!!!!!!!! precz z Komorowskim na wieki !!!!!
0
Pseudo patrioci głosujecie na Pis a zakupy robicie w biedronce czy innych marketach utrzymując zachodni kapitał.Narzekacie i macie wymagania jakbyscie płacili przynajmniej po 5 tys podatku na miesiac.Najpierw trzeba cos dac od siebie a dopiero  wymagac
0
Jaki prezydent taka Polska. Dużo bulu przy lewatywie.
0
Jaki prezydent taka Polska. Dużo bulu przy lewatywie.
No niestety trafił się niezguła i POpapraniec,jeszcze takiego orła ten krak nie miał.
0
MAm dośc WSIarza komuchoruskiego!. Dlatego , że swoimi głupawymi POdpisami o wieku emerytalnym, rzekomym zapobieganiu przemocy, gotowością przyjęcia euro w Polsce, POpieraNIA IN VITRO  ITD, ITD POZBAWIŁ MNIE ZŁUDZEŃ co do jego sztucznej i zmanipulowanej troski o Polskę. Za dudą tez nie przepadam, ale trzeba wybrac mniejsze zło!
0
No niestety trafił się niezguła i POpapraniec,jeszcze takiego orła ten krak nie miał.
Jest totalna pisda i niezdarzenieć,swiat jeszcze takiego nieudacznika i  szkodnika swojego narodu nie widział .......  ech...
0
Tylu rodaków oszust i ta cała POlszewia zmusiła do emigracji,do ucieczki z tego kraju,chociaż konstytucja gwarantuje nam POLAKOM tu i teraz godne przecież życie.
0
Jedna tylko taka kadencja komuchów i tyle szkody ! kraj,gospodarka,wszystko rozłożone,zniszczone,przehandlowane za grosze a pieniądze z aferowane,tylu rodaków,wartościowych ludzi musiało uciekać z tego " dzikiego kraju "ojczyzna nasza się wyludnia, jak by nie dośc tego to jeszcze ten mord nad Smoleńskiem,co te czerwone Qurwy robią ? Bóg jusz chyba ten kraj opuścił.
0
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
0
Tu nie trzeba żadnych ulotek ,myślący człowiek widzi jaki jest bredzisław komoruski. To nie jest mój prezydent! Obiecał i oszukał, na każdym kroku się kompromiture!
0
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
  Masz dobre stanowisko... to chwalisz i popierasz Komorowskiego. A że większość narodu bieduje, to cię nie obchodzi? Tobie najważniejsza jest ciepła woda w kranie i pełna kieszeń! Ty samolubie!
0
Masz dobre stanowisko... to chwalisz i popierasz Komorowskiego. A że większość narodu bieduje, to cię nie obchodzi? Tobie najważniejsza jest ciepła woda w kranie i pełna kieszeń! Ty samolubie!
mam katolików i popaprańców oraz zwolenników pis daleeeeeeeeeko. Pomagam niemcom i kupuje ich auta-kocham mercedesy!!!
0
Nie może każdy żyć z kaPOwania i brania pieniędzy z tego tytułu,ja osobiście bardzo bym się brzydziła,no ale tak już teraz jest,kakuś na kapusiu i konfident za plecami,jak nawet możesz się tym chełpić barania głowo !!!!
0
Trzymajcie mnie !  jeden i jedyny chyba dęty BUC zadowolony z tego że do 67 będzie zapier dalał !!!  POwiedzenie " głupi jak Polak nabiera nowego znaczenia,jak tak dobrze cioto zarabiasz to pewnie i do stówy dociągniesz, bu,ha,ha,ha,   stołka nie zluzujesz
0
mam katolików i popaprańców oraz zwolenników pis daleeeeeeeeeko. Pomagam niemcom i kupuje ich auta-kocham mercedesy!!!
JUDE ???
0
jak brat będzie prezydentem to nie będę premierem
0
JUDE ???
srude. Własciciel kilku form w których pewnie kasę zostawiasz. Mercy kocham, miałabym maybacha ale w oczy kłuje.Durne katole
0
srude. Własciciel kilku form w których pewnie kasę zostawiasz. Mercy kocham, miałabym maybacha ale w oczy kłuje.Durne katole
Jaka kasa ? jakie merole ? o czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!!
0
Obiecał i oszukał,jak każdy z tej żydokomuny,gnać,gnać POlszewików.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: