Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Obiecał i oszukał", czyli jak politycy PiS krytykują Komorowskiego

Utworzony przez bartłomiej, 15 kwietnia 2015 r. o 21:15
Jak banda PO na czele z Arłukowiczem,Komorowskim,Kopaczową okradli Polaków z refundowanych leków na cukrzycę !!!!!!!!!!!! to już powinien być Trybunał Stanu !!!!!!! ponieważ narazili setki tysięcy obywateli na śmierć !!!!!!!!!! a ta kanalia chwali się sukcesami których nigdy nie było!!!!!!!!! i to są fakty za 5 lat obłudy,kłamstw i morderstw !!!!!!!!!!! precz z Komorowskim na wieki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak banda PO na czele z Arłukowiczem,Komorowskim,Kopaczową okradli Polaków z refundowanych leków na cukrzycę !!!!!!!!!!!! to już powinien być Trybunał Stanu !!!!!!! ponieważ narazili setki tysięcy obywateli na śmierć !!!!!!!!!! a ta kanalia chwali się sukcesami których nigdy nie było!!!!!!!!! i to są fakty za 5 lat obłudy,kłamstw i morderstw !!!!!!!!!!! precz z Komorowskim na wieki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo patrioci głosujecie na Pis a zakupy robicie w biedronce czy innych marketach utrzymując zachodni kapitał.Narzekacie i macie wymagania jakbyscie płacili przynajmniej po 5 tys podatku na miesiac.Najpierw trzeba cos dac od siebie a dopiero  wymagac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent taka Polska. Dużo bulu przy lewatywie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent taka Polska. Dużo bulu przy lewatywie.
No niestety trafił się niezguła i POpapraniec,jeszcze takiego orła ten krak nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAm dośc WSIarza komuchoruskiego!. Dlatego , że swoimi głupawymi POdpisami o wieku emerytalnym, rzekomym zapobieganiu przemocy, gotowością przyjęcia euro w Polsce, POpieraNIA IN VITRO  ITD, ITD POZBAWIŁ MNIE ZŁUDZEŃ co do jego sztucznej i zmanipulowanej troski o Polskę. Za dudą tez nie przepadam, ale trzeba wybrac mniejsze zło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety trafił się niezguła i POpapraniec,jeszcze takiego orła ten krak nie miał.
Jest totalna pisda i niezdarzenieć,swiat jeszcze takiego nieudacznika i  szkodnika swojego narodu nie widział .......  ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu rodaków oszust i ta cała POlszewia zmusiła do emigracji,do ucieczki z tego kraju,chociaż konstytucja gwarantuje nam POLAKOM tu i teraz godne przecież życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna tylko taka kadencja komuchów i tyle szkody ! kraj,gospodarka,wszystko rozłożone,zniszczone,przehandlowane za grosze a pieniądze z aferowane,tylu rodaków,wartościowych ludzi musiało uciekać z tego " dzikiego kraju "ojczyzna nasza się wyludnia, jak by nie dośc tego to jeszcze ten mord nad Smoleńskiem,co te czerwone Qurwy robią ? Bóg jusz chyba ten kraj opuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba żadnych ulotek ,myślący człowiek widzi jaki jest bredzisław komoruski. To nie jest mój prezydent! Obiecał i oszukał, na każdym kroku się kompromiture!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
  Masz dobre stanowisko... to chwalisz i popierasz Komorowskiego. A że większość narodu bieduje, to cię nie obchodzi? Tobie najważniejsza jest ciepła woda w kranie i pełna kieszeń! Ty samolubie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dobre stanowisko... to chwalisz i popierasz Komorowskiego. A że większość narodu bieduje, to cię nie obchodzi? Tobie najważniejsza jest ciepła woda w kranie i pełna kieszeń! Ty samolubie!
mam katolików i popaprańców oraz zwolenników pis daleeeeeeeeeko. Pomagam niemcom i kupuje ich auta-kocham mercedesy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
Nie może każdy żyć z kaPOwania i brania pieniędzy z tego tytułu,ja osobiście bardzo bym się brzydziła,no ale tak już teraz jest,kakuś na kapusiu i konfident za plecami,jak nawet możesz się tym chełpić barania głowo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory w akcji. Boli was to że macie gów... w kieszeni. Ja popieam Komorowskiego bo dzięki niemu zarabiam ( przkroczyłam III próg podatkowy) Plujcie jadem kaczorki i wieczorem sru do kościółka. Katoliki popaprane
Trzymajcie mnie !  jeden i jedyny chyba dęty BUC zadowolony z tego że do 67 będzie zapier dalał !!!  POwiedzenie " głupi jak Polak nabiera nowego znaczenia,jak tak dobrze cioto zarabiasz to pewnie i do stówy dociągniesz, bu,ha,ha,ha,   stołka nie zluzujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam katolików i popaprańców oraz zwolenników pis daleeeeeeeeeko. Pomagam niemcom i kupuje ich auta-kocham mercedesy!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak brat będzie prezydentem to nie będę premierem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
srude. Własciciel kilku form w których pewnie kasę zostawiasz. Mercy kocham, miałabym maybacha ale w oczy kłuje.Durne katole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srude. Własciciel kilku form w których pewnie kasę zostawiasz. Mercy kocham, miałabym maybacha ale w oczy kłuje.Durne katole
Jaka kasa ? jakie merole ? o czym ty piszesz ? komunistyczna,czerwona świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecał i oszukał,jak każdy z tej żydokomuny,gnać,gnać POlszewików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...