Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obrobili dopalacze na 6 tys. zł. Sami wszystko zjedli i spalili

Utworzony przez hm, 30 września 2010 r. o 12:25
Karać ich? takich ludzi powinno się jeszcze nagradzać! Może dzięki takim częstszym włamaniom lub dewastacji tych sklepów śmierci - doszło by do ich zamknięcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalić i dać nagrodę za ocalenie od narażenia życia kilkudziesięciu młodzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"10 lat więzienia" ....i kogo tu chroni prawo ? Każdego dnia się słyszy,że do szpitala trafiają dzieciaki nafaszerowane tym świństwem. Mam propozycję dla producentów wódy i fajek,nie piszcie na swoich wyrobach tych bzdetów o szkodliwości dla zdrowia i informacji o sprzedaży od 18-tu lat.Wystarczy napisać "produkt kolekcjonerski",i rynek stoi dla was otworem,od dzieciaka po umarlaka(pardon za wulgaryzmy). Ale czego się sPOdziewać kiedy w Sejmowych Komisjach zdrowia urzędują tylko w ŚRODY i to MUCHY ,zamiast rozsądnych ludzi.Pierwsze R.Begerowa a teraz Palikot i Mucha stanowią o prawie dla Polaków...no i Unia która domaga się aby KUL zatrudniał pedałów i lesbijki na stanowiskach wykładowców bo w przeciwnym razie nie da na dokończenie dzieła JP II. Już teraz wiem co powoduje,że od czasu do czasu w historii pojawiają się tacy ludzie jak Neron,Hitler czy Stalin ....oni na ten czas stanowią mniejsze zło ,chociaż potem okazują się być złem największym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki poświęcili swoje zdrowie bo nie mogli znieść ułomności prawa jakie zgotowali nam "NASI WYBRAŃCY" w sejmowych ławach,to jeszcze ich karać takimi wyrokami ?. Ja bym im przyznał Order Uśmiechu bo przez swój czyn zadziałali przeciw prawnemu absurdowi w wyniku którego małoletni bajtle trafiają na oddziały toksykologii. Kiedyś dziadek powiedział mi "wnuczek,komuna to nic dobrego ale i demokracja to taka k*rwa"....W tamtym czasie nie rozumiałem o czym mówił,ale dzisiaj już wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tom zużył? Przecież wyroby kolekcjonerskie, jak sama nazwa wskazuje, służą do kolekcjonowania, czyli przechowywania i ewentualnie eksponowania zbiorów? Zastosował niezgodnie z przeznaczeniem? A instrukcja obsługi była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje, że dopalacze nie są groźne, skory tyle zeżarli i nic im nie jest brawo chłopaki. Powodzenia w sądzie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
"10 lat więzienia" ....i kogo tu chroni prawo ? Każdego dnia się słyszy,że do szpitala trafiają dzieciaki nafaszerowane tym świństwem. Mam propozycję dla producentów wódy i fajek,nie piszcie na swoich wyrobach tych bzdetów o szkodliwości dla zdrowia i informacji o sprzedaży od 18-tu lat.Wystarczy napisać "produkt kolekcjonerski",i rynek stoi dla was otworem,od dzieciaka po umarlaka(pardon za wulgaryzmy). Ale czego się sPOdziewać kiedy w Sejmowych Komisjach zdrowia urzędują tylko w ŚRODY i to MUCHY ,zamiast rozsądnych ludzi.Pierwsze R.Begerowa a teraz Palikot i Mucha stanowią o prawie dla Polaków...no i Unia która domaga się aby KUL zatrudniał pedałów i lesbijki na stanowiskach wykładowców bo w przeciwnym razie nie da na dokończenie dzieła JP II. Już teraz wiem co powoduje,że od czasu do czasu w historii pojawiają się tacy ludzie jak Neron,Hitler czy Stalin ....oni na ten czas stanowią mniejsze zło ,chociaż potem okazują się być złem największym...
Oj, bo się rozpłacze nad twoją "troskliwością i wrażliwością" Równie każdego dnia słyszy się, ze takie czy inne dzieciaki zabiły, zachlały się, zatruły grzybami etc. etc ... i co mamy zakazać używania noży, samochodów, zbierania grzybów itp? Każdy je to na swoją odpowiedzialność i nie życzę sobie, żeby to głupie państwo mnie w tym ograniczało/ To czysta hipokryzja, w sytuacji, kiedy równie groźne używki w postaci alko i papierosów są jednym z głównych źródeł dochodu państwa...skąd te faszystowskie enuncjacje w twoim poście ... pozostałość po rodzinie ??!!!! Tobie potrzeba lepszego lekarza, być może paranoja (bełkot n/t KUL i wątpliwych postaci historii) jest jeszcze do opanowania.... a w ostateczności, zjedz fajnego dopalacza i od razu poczujesz się lepiej xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni chlopakom dac na browara ze sie tak meczyli z tymi chwastami skoszonymi na polskich lakach i zapakowanymi w paczki z obcojezycznymi napisami hehe. Dobrze musialo drapac po tym sianie z laki pod poznaniem. przeciez najwieksza kasa jest ze sprzedawania zludzen i podrobek czegokolwiek. A tu wszyscy sie podniecaja jakie to nie legalne. Teraz sa modniejsze zeczy np : miaow-miaow jakies szit do kwiatow , taki nawoz co to gownarzeria wciaga nosem jak koke i dostaje po tym kota. Z tad pewnie plynie nazwa moze po tym mialcza? Nawoz mozna na legalu kupic w ogrodniczym i nikt nie krzyczy czy to kolekcjonerski towar czy nie. Po 2 latach wciagania i naglych zgonow jakis pismienny z urzedu zabronil uzywania chyba niedawno w sierpniu 2010!!! wpisano go na liste blabla w PL a w DE czy innym kraju mozna skoczyc do ogrodniczego nie? PoZdr z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję umorzyć śledztwo ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...