Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obywatele Rumunii chcieli przekupić policjantów

Utworzony przez snajper, 10 marca 2011 o 13:24
kto ich wpuścił do Polski???? rzygać mi się chce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszam policjantów do Lublina na ulicę Ruską tam same biznesmeny z Rumunii bez pozwolenia na handel.
0
Proszę nie mylić Rumunów z cyganami rumuńskimi! TO sa dwa rżóne światy. Byłem w Rumunii tam sa wspaniali ludzie. Niestety maja tez dużą mniejszość romską czytaj cygańską
0
turysta napisał:
Proszę nie mylić Rumunów z cyganami rumuńskimi! TO sa dwa rżóne światy. Byłem w Rumunii tam sa wspaniali ludzie. Niestety maja tez dużą mniejszość romską czytaj cygańską
Może za mało dawali. A w bialskim magistracie naczelnicy wycyganili po 100 tys. zł za e-miasto i w porzo............ .
0
A DOBRZE TYM ŚMIECIUCHOM ! CHOLERNI ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE WON Z POLSKI CHOŁOTO !!!
0
Jaka łapówka , przecież obywatele innej narodowości płacą mandaty bezpośrednio u Policjanta, Policjant chciał wypisać mandat o oni zapłacić , jaka prawda wiedzą tylko płacący i przyjmujący . Mam w tym przypadku dużo wątpliwości ,nie mi to sądzić ale może też być próba wykazania się ze strony Policjantów , że nie przyjęli łapówki .Każdy obcokrajowiec wie że mandat płaci się policjantowi ,i być może oni to zrobili.
0
Rumunami mogli być jedynie ze względów prawnych (obywatelstwo), bo mentalność była typowo cygańska. Czy babcia nigdy nie uczyła, że "interesów z cyganami się nie robi"?
0
Nie rozumiem, a od kiedy to trzeba prowadzić działaność by sprzedać jedną piłę spalinową ? Jestem ciekawe czy policjanci wszystkich handlujących pytają o zezwolenie na prowadzenie działaności gospodarczej np. kobiety z jajkiami na rynku, księdza chodzącego z opłatkiem, chłopaków sprzedających wycieraczki. Druga sprawa to jak to wykroczenie ? Na jakiej podstawie, ewentulny mandat to mógłby wystawić US lub UKS a nie Policja. Trzecia sprawa łapówka, dobry adwokat udowodni, że Ci Romuni słabo znali język polski i mysleli, ze muszą odrazu zaplacic mandat.
0
To co oni w Białej robili po 15.00 ?? z piłą rzecz jasna, pomarańczowa niby stihle (sztihle)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: