Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OCENIAMY MIĘDZYRZECKIE SZKOŁY

Utworzony przez tata, 20 stycznia 2013 r. o 17:03
Szukam szkoły dla moich dzieci i czekam na wasze oceny poszczególnych placówek w Międzyrzecu. Podejrzewam że osób szukających szkół dla swoich pociech jest bardzo dużo , tak więc proszę piszcie co jest dobrego a co złego w przedszkolach, podstawówkach, gimnazjach i liceach Międzyrzeca .Osobiście słyszałem że szkoła nr 3 ( kiedyś rzekomo bardzo dobra ) zaczyna tonąć i to pod każdym względem( gimnazjum w tej szkole to bardzo słabe Fizyka, Chemia, częściowo Biologia i z tego powodu, jeżeli dziecko planuje BIOLCHEM to bez korków jest bez szans)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata napisał:
Szukam szkoły dla moich dzieci i czekam na wasze oceny poszczególnych placówek w Międzyrzecu. Podejrzewam że osób szukających szkół dla swoich pociech jest bardzo dużo , tak więc proszę piszcie co jest dobrego a co złego w przedszkolach, podstawówkach, gimnazjach i liceach Międzyrzeca .Osobiście słyszałem że szkoła nr 3 ( kiedyś rzekomo bardzo dobra ) zaczyna tonąć i to pod każdym względem( gimnazjum w tej szkole to bardzo słabe Fizyka, Chemia, częściowo Biologia i z tego powodu, jeżeli dziecko planuje BIOLCHEM to bez korków jest bez szans) [/quote] [quote name='tata' timestamp='1358697795' post='723050'] Szukam szkoły dla moich dzieci i czekam na wasze oceny poszczególnych placówek w Międzyrzecu. Podejrzewam że osób szukających szkół dla swoich pociech jest bardzo dużo , tak więc proszę piszcie co jest dobrego a co złego w przedszkolach, podstawówkach, gimnazjach i liceach Międzyrzeca .Osobiście słyszałem że szkoła nr 3 ( kiedyś rzekomo bardzo dobra ) zaczyna tonąć i to pod każdym względem( gimnazjum w tej szkole to bardzo słabe Fizyka, Chemia, częściowo Biologia i z tego powodu, jeżeli dziecko planuje BIOLCHEM to bez korków jest bez szans)
Najprościej to sięgnąć do rankingu. Ostatnio wg. przekazów medialnych o ile chodzi o szkoły pondgimnazjalne to dobrze wypada Radzyń i Parczew. Szkoła nr3 niedługo osiągnie poziom ... z nauczaniem i rozumieniem czego kolwiek jest tu ciężko ze zrozumiałych względów. Generalnie chodzi o poziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła nr 3 najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynka łapie punkty z nowa dyrekcją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoła nr 3 najlepsza
Zgadza się nr 3 najlepsza w Białej Podl. w Międzyrzecu była ale to już historia,którą pamiętają obecni licealiści.Przyslowie mówi ,że jak coś marnieje "to schodzi na psy" w maszym mieście nawet przysłowia się nie sprawdzają bo trójka schodzi na k..... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 wielka renoma schodzi na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze szkołami ponadgimnazjalnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponadgimnazjalne dna sięgają (oczywiście jeżeli chodzi o przygotowanie do matury) w Ekonomiku jest rzekomo matematyczka która bez ściągi nie nauczy a jak ktoś zacznie temat z innej strony to głupieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozostałe ponadgimnazjalne? Jak sytuacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalista napisał:
A pozostałe ponadgimnazjalne? Jak sytuacja ?
A co to ciebie obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście i na przykładzie moich dzieci, z całą odpowiedzialnością, twierdzę, że jeśli chodzi o podstawówki, to dwójka ma czym się szczycić. Dobrze przygotowują dzieciaki do gimnazjum, od lat najwyższe wyniki sprawdzianów klas szóstych. Uważam, ze nauczyciele uczą super i s ą to osoby kompetentne i lubiane przez nasze pociechy. Klasy wyposażone w nowe pomoce - oczywiście zasługa byłej Pani dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ponadgimnazjalne dna sięgają (oczywiście jeżeli chodzi o przygotowanie do matury) w Ekonomiku jest rzekomo matematyczka która bez ściągi nie nauczy a jak ktoś zacznie temat z innej strony to głupieje
Ta matematyczka uczyła moje dziecko, cofnęło się , a w gimnazjum miało 5. Musiałam posłać na korki. Jak przychodziła z lekcji matematyki to śmiała się, że pani z kartki na tablicę przepisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do taty Rozumiem Pana zatroskanie o dziecko. Kierując się tym uczuciem powinien się Pan zastanowić nad trudnością dojeżdżania, o rannym wstawaniu i późnym powrocie; o wyrwaniu dziecka ze środowiska; o zabraniu jej kilku godzin dziennie a zimą jeszcze trochę więcej. Zdoświadczenia wiem, że jeżeli dziecko jest zdolne to też osiągnie sukcesy. I warto nie ślepo podążać za modą a pomyśleć o dziecku. Nasze międzyrzeckie szkoły zarówno LO SIKORSKI jak i EKONOMIK to dobre szkoły kształcące TAK SAMO DOBRZE i mające bardzo dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do taty Rozumiem Pana zatroskanie o dziecko. Kierując się tym uczuciem powinien się Pan zastanowić nad trudnością dojeżdżania, o rannym wstawaniu i późnym powrocie; o wyrwaniu dziecka ze środowiska; o zabraniu jej kilku godzin dziennie a zimą jeszcze trochę więcej. Zdoświadczenia wiem, że jeżeli dziecko jest zdolne to też osiągnie sukcesy. I warto nie ślepo podążać za modą a pomyśleć o dziecku. Nasze międzyrzeckie szkoły zarówno LO SIKORSKI jak i EKONOMIK to dobre szkoły kształcące TAK SAMO DOBRZE i mające bardzo dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Do taty Rozumiem Pana zatroskanie o dziecko. Kierując się tym uczuciem powinien się Pan zastanowić nad trudnością dojeżdżania, o rannym wstawaniu i późnym powrocie; o wyrwaniu dziecka ze środowiska; o zabraniu jej kilku godzin dziennie a zimą jeszcze trochę więcej. Zdoświadczenia wiem, że jeżeli dziecko jest zdolne to też osiągnie sukcesy. I warto nie ślepo podążać za modą a pomyśleć o dziecku. Nasze międzyrzeckie szkoły zarówno LO SIKORSKI jak i EKONOMIK to dobre szkoły kształcące TAK SAMO DOBRZE i mające bardzo dobre wyniki.
Ciekawe jak na poziom nauczania w Ekonomiku wpłynie zmiana na stanowisku dyrektora i wybór nowego z partyjno-koleżeńskiego klucza/ dokładnie tak jak było w ZSP po odejściu poprzedniego doświadczonego dyrektora i pedagoga,który utrzymywał szkołę i jakość nauczania na wysokim poziomie/ gdzie pozim kształcenia a tym samym zdawalność matury spadła o ponad 70%. Dlatego troska w tym przypadku rodziców jest uzasadniona i ja bym na swioch/naszczęście już po studiach/ dzieciach nie testował czy sytuacja się powtórzy/a wiele wskazuje ,że tak/ i wybrał szkołę dobrą poza miejscem zamieszkania ,szczególnie jeśli dziecko ma dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chacha cha!!! Czego można się spodziewać po dyrektorze z przypadku (chociaż nie do końca bo pewien krąg osób trzymających władzę z góry wiedział że nie przypadkowo sprawy tak się potoczyły podczas wyboru dyrektora i przypominało to wybór pewnego kanclerza III rzeszy). I na dodatek żeby magister polonistyki pisał na tablicy w szkole : " Krzyrzacy". Życie pisze najlepsze scenariusze rodem z filmów Bareji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chacha cha!!! Czego można się spodziewać po dyrektorze z przypadku (chociaż nie do końca bo pewien krąg osób trzymających władzę z góry wiedział że nie przypadkowo sprawy tak się potoczyły podczas wyboru dyrektora i przypominało to wybór pewnego kanclerza III rzeszy). I na dodatek żeby magister polonistyki pisał na tablicy w szkole : " Krzyrzacy". Życie pisze najlepsze scenariusze rodem z filmów Bareji.
Patrzę i oczy przecieram.Trudno mi uwierzyć.Magister polonistyki?Nie.To jest mało śmieszny żart.Jak tak pisze to może i żegna się obiema rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem o LO i LE w odniesieniu do szkół zamiejscowych. Skazywać dzieci na dojeżdżanie ze względu na ambicje rodziców czy ich uprzedzenia to po prostu chore i nieludzkie. LO MA BARDZO DOBRE WYNIKI . NIE GORSZE OD BIALSKICH CZY RADZYŃSKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Myślałem o LO i LE w odniesieniu do szkół zamiejscowych. Skazywać dzieci na dojeżdżanie ze względu na ambicje rodziców czy ich uprzedzenia to po prostu chore i nieludzkie. LO MA BARDZO DOBRE WYNIKI . NIE GORSZE OD BIALSKICH CZY RADZYŃSKICH. [/quote] [quote name='rodzic' timestamp='1359658061' post='728297'] Myślałem o LO i LE w odniesieniu do szkół zamiejscowych. Skazywać dzieci na dojeżdżanie ze względu na ambicje rodziców czy ich uprzedzenia to po prostu chore i nieludzkie. LO MA BARDZO DOBRE WYNIKI . NIE GORSZE OD BIALSKICH CZY RADZYŃSKICH.
Pod warunkiem,że tata stać na koropetycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korepetycje są wszędzie a szczególnie u tych, którzy jeżdżą do białej do szkoły- i wtedy nauczyciele w międzyrzecu "nie śmierdzą ". Wypracowują wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...