Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddała oszustce ponad 10 tys. zł. Została zahipnotyzowana?

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2012 r. o 13:10
"Do 49-letniej kobiety przyszła kobieta. Powiedziała, że jest pracownicą Sanktuarium w Licheniu, i że zajmuje się wypłatą dotacji unijnych. Oszustka poprosiła o pieniądze, które miała rzekomo pokazać księdzu, zajmującemu się dotacjami z Unii Europejskiej. 49-latka przystała na propozycje i oddała jej 600 zł. Oszustka dodała, że gdyby gospodyni miała jakieś inne pieniądze byłaby większa wypłata dotacji. 49-latka pojechała z obcą i towarzyszącym jej mężczyzną do banku, wypłaciła 10 tys. zł, po czym ... oddała je podejrzanej parze. Kobieta, która przyszła do 49-latki ma ciemną karnację twarzy" ... hator hator hator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Nawet przez sekundę nie było i nie jest mi żal okradzionej. Trafił swój na swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się cyganichy będą miały za co bawić. XXI wiek a ludzie dalej nie mogą zrozumieć, że jak się pojawi na wsi samochód z obcą rejestracją z pasażerami "bardziej opalonymi" od nas to trzeba zgodnie z nową ustawą spuszczać z łańcucha psy i dzwonić na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejcie się, śmiejcie!!! Są sytuacje, których nie jesteśmy sobie w stanie przypomnieć, dzieje się to zapewne za sprawą albo srodków odurzających albo hipnozy. Mój dziadek kiedyś został tak okradziony przez dziwnego Pana, który kazał mu wypłacić pieniądze z konta i mu oddać i tak zrobił. Po jakiejś godzinie od zdarzenia dziadek miał stan przedzawałowy gdy zdał sobie sprawę co się stało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta była pazerna to się logiczne myślenie wyłączyło. Ludzie nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha Dobrze tak chytrej katolickiej pruchwie Niech teraz idzie do księdza po zapomogę,ciekawe czy jej da,pewnie powie,że parafia jest biedna i nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musi być hipnoza, bo o takiej naiwności jeszcze nie słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak Kot będzie ustalał, czy baba była pod działaniem hipnozy, czy była po prostu chytra? Może położy jej na stole stówkę jako przynętę i licząc od tyłu do stu, będzie jej wmawiał, że to penis Nergala patrząc ukradkiem, czy baba weźmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To musi być hipnoza, bo o takiej naiwności jeszcze nie słyszałam.
To taka sama HIPNOZA jaką zastosowali komuniści POdczas ostatnich wyborów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...