Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkleić samorząd od partii. Biała Samorządowa chce patrzeć władzy na ręce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2017 o 20:59 Powrót do artykułu
rozdzielić wrzód jakim jest grupa wyznaniowa od państwa. Dość dotowania z budżetu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIS to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już myślałem, że to naturszczyki, a to kod bis.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tzw. PSL to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowoczesne Ryśki i lewaki to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Platformersi to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety w Białej Podlaskiej jest tylko akcja propagandowa,a efektów jakieś pracy prezydenta nie widać.Dziurawe i wyboiste ulice,stojaca na nich woda w czasie deszczu i odwilży,a jak mróz to istna ślizgawka.Nie ma w mieście winnego,żen drogi są wszędzie śliskie i nie odśnieżone. Natomiast przekazywane są ciągle zamierzenia:np.Kaczyński wbił łopatę w ziemię pod bloki mieszkalne/tzw 500/,ale jak do tej pory prezydent nie przekazał ziemi wykonawcom.I to ma być sukces?! Sukcesem jest,że żona prezydenta została powołana do RN jakiejś s-ki skarbu państwa! To już jest fakt i to bezsporny! Ale sukces rodziny!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Białej o godz, 7:40 jest wyłączane oświetlenie uliczne od jesieni ubr. Ciemno jak w d... u murzyna, szczególnie gdy pada deszcz. Przechodzących ludzi na przejściach trudno zauważyć. Ale ten temat, nikogo nie interesuje. Za poprzednich władz miasta, gdy chciały wyłączać oświetlenie w środku nocy partia Stefaniuka głośno krzyczała, że należy dbać o bezpieczeństwo. Teraz partia dba o oszczędności aby senatorowi zapłacić za wykonywane przez jego firmę usługi na rzecz miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłop na rolę , a nie do POlityki .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie i panie czy cokolwiek rozumiecie z otaczającej was rzeczywistości, przecież od stuleci istnieją partie na świecie wyłącznie po to, żeby zdobyć i utrzymać władzę i to jest normalne w demokracji, jeszcze nikomu do tej pory nie udało się zdobyć władzy w pojedynkę, czy też ze szwagrem i teściem, do potrzeba wielu i to nazywa się partia, dla zmyłki, czasem jakiś cwaniaczek nazywa to inaczej, np. stowarzyszenie albo Kukiz 15, jednak tak naprawdę, to jest partia, więc wam chodzi o to, żeby zdobyć władzę w mieście z poparciem większości, tylko dla zmyłki wyborców nazywać się inaczej i mówić, że wy to nie partia, reasumując; partia to nic złego, lecz w walce politycznej każdy chwyt jest dozwolony i waszym działaniu jest ten chwyt, wszystko dookoła partie, ale my, to nie, więc wybierajcie nas
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"W .... tak trzeba politykę uprawiać, żeby nikt nie mógł zarzucić, że się uprawia"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boguś, Boguś - nigdy nie odpuszczasz, chociaż bardo byś chcuał byś chciał wyrywać, to nikt cię nie chce wybrać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odkleić od polityki, partii i przykleić do pieniążków podatnika. A kto to postuluje? : DDDDDDDDDDDD Niewiniątka Wybory w powiatach są fikcją, a w gminach wycięte do sprzątaczek włącznie (miejsca pracy) - czy 2-kadencyjność coś zmieni?? Może w niektórych miejscach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł fajny, tylko czemu zajmują się tym byli politycy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Władzy od partii i odwrotnie odkleić się nie da ,ale trzeba krok po kroku zmierzać do prawdy i sprawiedliwości/nie tylko w nazwie/.Powiaty powinny zniknąć,bo to jest przechowalnia nieudaczników,tym bardziej ,że rozwiązanie jest.Przejmą to gminy.Wszędzie muszą być okręgi jednomandatowe,wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo wyeliminowania miernoty.Co do tego stowarzyszenia,:to oby tak nie było,że przekręty będą krzyczeć :"łapać złodzieja"???
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: