Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odśnieżanie parkingów osiedlowych?

Utworzony przez 9754, 18 lutego 2010 r. o 08:13
To właśnie jedna z kontrowersyjnych rzeczy która od 2 m-c jest zmorą wszystkich mieszkańców miasta Białej Podlaskiej. Na żadny parking osiedlowy nie można swiobodnie wjechać a jedyną rzeczą, którą robi spółdzielnia mieszkaniowa z Osiedla Młodych jest fakt, iż raz na dzień odśnieżą chodniki ..... a o parkingach to juz nie ma co mówić , bo od kiedy spadł pierwszy śnieg tak zalega on do tej pory. Samochody grzęzną w zaspach i nikogo to nie interesuje. Tylko nie wiem czy z tego tytułu spółdzielnia od nas mieszkańców nie pobiera za to pieniążków......a my płacimy jak te zgodne owieczki i co z tego mamy NIC KOMPLETNIE NIC. Nie to że ciągle jest problem z parkowaniem ponieważ w ostatnim czasie jak każdy widzi aut przybywa tylko nikt nie pomyślał o jakiś dodatkowych parkingach...bo gdzie Ci ludzie mają zostawiać swoje auta....na środku ulicy czy na następnej ulicy na, której już i tak nie ma miejsc. A i jeszcze jedna ważna rzecz skoro sami codziennie odśnieżamy sobie parkingi bo innej możliwości nie ma żeby zaparkować to może niech spółdzielnia zezwoli postawić sobie bramki bo skoro codziennie po powrocie z pracy w nowym miejscu muszę odgarnąć sobie miejsce to po paru tygodniach prawie cały parking został odkopany przez jedną osobę. I co ja mam to robić społecznie skoro i tak płacę za to pieniądze, a jak bym miała bramkę to bym juz tego nie musiała robić i codziennie szukać sobie nowego miejsca parkingowego aby na noc zaparkować moje autko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dobry wątek kto się wkońcu ruszy odsniezyć nasze parkingi.................te osiedlowe ale też te w centrum?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie kto jest właścicielem parkingów przy ul. Orzechowej, Łukaszyńskiej, Kapielowej,Pływackiej , Leszczynowej????????????????? jak spółdzielnia to może by wkońcu zrobiła z tym porządek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak odsnieżanie to szeroki temat i do tego bez dna, odśnieża się tam gdzie mieszka ktoś wazniejszy a reszta niech radzi sobie sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Za drobną opłatą jestem gotowy poodśnieżać wskazany parking ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Witam Za drobną opłatą jestem gotowy poodśnieżać wskazany parking ^^
Za ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...