Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odsyłają bezrobotnych od urzędnika do urzędnika

Utworzony przez 8D6CB8, 8 października 2008 o 08:37
Nic nam nie zrobicie jesteśmy rodziną taki Pan Lauer.ST na etacie cioci w Starostwie .Ale fachowiec w swoim kręgu rodzinnym nikt nie jest bezrobotny .Bez znajmomości trzeba obgryzać kości
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zlikwidować te biurokratyczną przechowalnie znajomych i kolesi. W ogóle po co są takie instytucję rynek powinien decydować o zatrudnieniu a nie jakieś sztuczne twory gdzie siedzą stare wywłoki i piłują paznokcie za nasze pieniądze. Za moją kasę utrzymuję się ta tłuszcza urzędnicza a głupi euro kołchoz jeszcze bardziej rozbudowuje ten biurokratyczny mechanizm. Już niedługo ludzie się wściekną na tą cała czerwoną euro-hołotę i wywiozą ją z jej limitami CO2, urzędasami od prostowania ogórków na taczkach ....
0
Jeszcze lepiej! Wybudują sobie pałac i dopiero będzie. Ale bezsens, wtedy to będą ludzi jak g.wno traktować dopiero. W tych pięknych klimatyzowanych salach gdzie będzie czajnik elektryczny, że taka pani nawet nie będzie musiała wychodzić z pokoju żeby się nie natknąć na petentów, czyli wg urzędników chołte.
0
Ten urząd to jeden wielki obciach!!Ukończyłam w tym roku szkołę i za namową rodziców zapisałam się do tego urzędu z nadzieją że otrzymam jakieś wsparcie poradę a może dostanę propozycję jakiejś pracy.I co? Wielkie rozczarowanie!!Chodząc na termin mam wrażenie że tylko chodzi o jakieś durne statystyki żadnego zainteresowania tam pracujących ludzi są nieprzyjemni a już nie wspominam o "fachowej" pomocy!!!!Zastanawiam się tylko kto dopuszcza do takiej paranoji?To tylko nadaje się do telewizji może wkońcu zrobią z nimi porządek! Moja rada dla tych którzy chcą korzystać z "pomocy" tego urzedu- omijajcie urz edniczkę o nazwisku masiejuk potworna baba.
0
zirytowany bezrobotny napisał:
Ten urząd to jeden wielki obciach!!Ukończyłam w tym roku szkołę i za namową rodziców zapisałam się do tego urzędu z nadzieją że otrzymam jakieś wsparcie poradę a może dostanę propozycję jakiejś pracy.I co? Wielkie rozczarowanie!!Chodząc na termin mam wrażenie że tylko chodzi o jakieś durne statystyki żadnego zainteresowania tam pracujących ludzi są nieprzyjemni a już nie wspominam o "fachowej" pomocy!!!!Zastanawiam się tylko kto dopuszcza do takiej paranoji?To tylko nadaje się do telewizji może wkońcu zrobią z nimi porządek! Moja rada dla tych którzy chcą korzystać z "pomocy" tego urzedu- omijajcie urz edniczkę o nazwisku masiejuk potworna baba.
"Karta aktywności" - jedno wielkie poniżanie bezrobotnych. Dyrektorze PUP czy wogóle wiesz jaki ciemnogród wciskaja urzędniczki. Ciekawy jestem czy ta wyfryzowana urzędniczka z czerwonym pasmem włosów spłaszczyła by sie do tego poziomu i z ta karta aktywnosci poszła do pracodawcy? Watpię. Ja wiem że nie ma obowiązku rejestrowania sie bo o tym słyszałem wiele razy. Tu nie chodzi o realizację standardów usług rynku pracy o których tak głośno dookoła tylko o to bu niky urzędnikom PUP nie przeszkadzałw w piciu kawki? A gdzie ta fachowa pomoc która nakładaja rozporządzenia unijne? Wygląda to tak:Zarejestrowałem się . za trzy dni termin do pośrednictwa pracy pok 8 po ofertę pracy. Przychodzę oferty pracy nie ma. za jakieś trzy tygodnie zostałem skierowany do pokoju za scianę z kartką "doradztwo zawodoawe". 3 minuty rozmowy i zostałem skierowany na poradę grupową gdzie w sumie nie było żadnej porady. Bo czy informachja taka ze w pok tym to zaświadzczenia, a wtym to rejestracja, w tym szkolenia a w tym pośrednictwo jest poradą ?????? Wszystko to jakieś smieszne ... To jest jakiś kabaret a nie standardy. Jeszcze raz Panie Dyrektorze: wprowadzane w urządzie zmiany powinny iść w kierunku usprawnienia i ułatwienia funkcjonowania na rynku pracy a nie psychicznym znecanie sie nad bezrobotnym. A ile osób z taką karta aktywności przyszło na rozmowę w sprawie peacy do Pana??????????? Jak robić juz coś to dobrze a nie tylko tak by było inaczej. Ludzie pracujący w PUP zastanówcie sie co robicie z ludźmi i choć na chwilę zamknijcie oczy i zastanówcie się co by było gdybyście siedzieli po drugiej stronie waszego biurka. To na prawde nic przyjemnego i nikt nie przycgodzi do was dla przyjemności. A takie zastraszanie ludzi do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję z do następnej mojej wizyty w urzędzie coś się zmieni. W końcu pracują w nim specjaliści??
0
bezrobotny napisał:
"Karta aktywności" - jedno wielkie poniżanie bezrobotnych. Dyrektorze PUP czy wogóle wiesz jaki ciemnogród wciskaja urzędniczki. Ciekawy jestem czy ta wyfryzowana urzędniczka z czerwonym pasmem włosów spłaszczyła by sie do tego poziomu i z ta karta aktywnosci poszła do pracodawcy? Watpię. Ja wiem że nie ma obowiązku rejestrowania sie bo o tym słyszałem wiele razy. Tu nie chodzi o realizację standardów usług rynku pracy o których tak głośno dookoła tylko o to bu niky urzędnikom PUP nie przeszkadzałw w piciu kawki? A gdzie ta fachowa pomoc która nakładaja rozporządzenia unijne? Wygląda to tak:Zarejestrowałem się . za trzy dni termin do pośrednictwa pracy pok 8 po ofertę pracy. Przychodzę oferty pracy nie ma. za jakieś trzy tygodnie zostałem skierowany do pokoju za scianę z kartką "doradztwo zawodoawe". 3 minuty rozmowy i zostałem skierowany na poradę grupową gdzie w sumie nie było żadnej porady. Bo czy informachja taka ze w pok tym to zaświadzczenia, a wtym to rejestracja, w tym szkolenia a w tym pośrednictwo jest poradą ?????? Wszystko to jakieś smieszne ... To jest jakiś kabaret a nie standardy. Jeszcze raz Panie Dyrektorze: wprowadzane w urządzie zmiany powinny iść w kierunku usprawnienia i ułatwienia funkcjonowania na rynku pracy a nie psychicznym znecanie sie nad bezrobotnym. A ile osób z taką karta aktywności przyszło na rozmowę w sprawie peacy do Pana??????????? Jak robić juz coś to dobrze a nie tylko tak by było inaczej. Ludzie pracujący w PUP zastanówcie sie co robicie z ludźmi i choć na chwilę zamknijcie oczy i zastanówcie się co by było gdybyście siedzieli po drugiej stronie waszego biurka. To na prawde nic przyjemnego i nikt nie przycgodzi do was dla przyjemności. A takie zastraszanie ludzi do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję z do następnej mojej wizyty w urzędzie coś się zmieni. W końcu pracują w nim specjaliści??
0
Witaj bezrobotny!Widzę,że nieźle się nakręcasz.Byłem bezrobotnym jakiś czas i wiem,że jak nie chce się czegokolwiek zrobić ze sobą to najlepiej ponarzekać i na wszystko odpowiadać NIE.Zanim zaczniesz operować nazwami funkconującymi w urzędzie to najpierw zasięgnij języka co to jest.Ja akurat co nieco się orientuję i to spotkanie o którym piszesz to akurat nie jest porada grupowa.Ale nie zamierzam Cię pouczać.Odpowiedz sobie na pytanie Czy naprawdę chcesz zmienić swoją sytuację i coś zrobić ze sobą?Jeżeli purzędniczka daje Ci jakąś propozycję:pracy czy skorzystania z innej formy wsparcia czy od razu się wykręcasz wynajdując sto powodów na NIE(jestem chory, leczę się, mam pilne sprawy itp......)Wiem,że tak jest.Uderz się w piersi.Ja zrozumiałem,że jeżeli czegoś nie zrobię dla siebie będę tkwił w tym bezrobociu. Jakiś czas temu korzystałem z pomocy urzędniczek (one naprawdę się starają jeżeli widzą,że ktoś chce skorzystać z ich wiedzy) i dzisiaj nie jestem bezrobotny.Myśl pozytywnie i korzystaj z pomocy jeśli ktoś chce Ci ich udzielać.
0
bezrobotny napisał:
"Karta aktywności" - jedno wielkie poniżanie bezrobotnych. Dyrektorze PUP czy wogóle wiesz jaki ciemnogród wciskaja urzędniczki. Ciekawy jestem czy ta wyfryzowana urzędniczka z czerwonym pasmem włosów spłaszczyła by sie do tego poziomu i z ta karta aktywnosci poszła do pracodawcy?
No tak. Wizyta u pracodawcy i zapytanie go czy ma wolny etat - wielka ujma na honorze. To przeciez pracodawca powinien sam przychodzic do bezrobotnego i proponowac mu prace. Tak trudno jest docenic to co dostajemy za darmo... Nie szukają pracy, to praca szuka ich. Ale oni i tak jej nie chcą. Nie dadzą się też wysłać na najbardziej atrakcyjne, często płatne szkolenia. Mowa o bezrobotnych z wyboru, którzy wolą siedzieć w domu, polować na zasiłki, czasem dorobić na czarno. To normalne ze "zawodowy bezrobotny" bulwersuje sie na mysl o wizycie u pracodawcy. Bo jeszcze sie spodoba i ktos mu prace zaproponuje!! Jesli czlowiek sam sie nie wezmie za siebie, nikt i nic nie jest w stanie mu pomoc.
0
"Karta aktywności" Przychodzi taki jeden do firmy i mówi jestem bezrobotny. Podpiszcie, że pracy nie ma, bo na pewno nie ma! To obłuda i kpiny. URZĘDY PRACY - ROZWIĄZAĆ! Ta biurokracja jest nikomu niepotrzebna. Zastąpią ich sami przedsiębiorcy i gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gość napisał:
"Karta aktywności" Przychodzi taki jeden do firmy i mówi jestem bezrobotny. Podpiszcie, że pracy nie ma, bo na pewno nie ma! To obłuda i kpiny. URZĘDY PRACY - ROZWIĄZAĆ! Ta biurokracja jest nikomu niepotrzebna. Zastąpią ich sami przedsiębiorcy i gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kpiny? Przeciez osoba bezrobotna caly czas szuka pracy, caly czas ma kontakt z pracodawcami, caly czas ich odwiedza. Wiec, chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji takiej kolejnej wizyty wreczyc pracodawcy karte aktywnosci do podpisania. Jesli jest inaczej - mamy tu jakies nieporozumienie! Jesli osoba nie chce znalezc pracy - wtedy pojawia sie problem. Niektorym ludziom trzeba dac kopa, bo praca sama do nikogo nie przyjdzie. Jesli komus zalezy na zmianie swojej sytuacji, to zrobi wszystko aby ja zmienic. OBLUDĄ I KPINĄ z ludzi faktycznie szukajacych pracy, jest to ze sa wrzucania do jednego worka z tzw. "zawodowymi bezrobotnymi. OBLUDA I KPINA jest to ze "zawodowi bezrobotni" zapieraja sie przed praca i wymyslaja najrozniejsze powody aby pracy nie dostac. OBLUDA I KPINA jest to ze osoby ktore naprawde potrzebuja pomocy, musza czekac w kolejce, zanim urzednik przebije sie i obsluzy "zawodowego bezrobotnego" ktory nastawiony jest tylko na kombinowanie i unikanie pracy. A czyja to wina??? Systemu, polityki, ubezpieczen z urzedu pracy, przedawnionego myslenia dyrekcji, staropracowniczych nawykow oraz samych bezrobotnych... Szereg uslug, karty aktywnosci zostaly wymyslone tylko dlatego aby zmusic tych "zawodowych bezrobotnych" aby wreszcie ruszyli swoje 4 litery. Cierpia z tego powodu osoby ktory neprawde potrzebuja pomocy i chca aby ktos im pomogl... Pomoc bedzie mozna tylko wtedy gdy zabraknie "zawodowych bezrobotnych".
0
Ten Urzad Pracy jest koszmarny, bo zarzadza nim koszmarny dyrektor, który nie zna nawet ustawy nt. bezrobocia!!! TO PROSTAK, CHAM, GBUR!!! Ale starosta to koleś a wiec chyba nigdy w naszej Polsce nie będzie dobrze,dopuki stanowiska beda obsadzane kolesiami z PSL-u... Ludzie otwórzcie oczy, może juz dosc PSL-u na naszym terenie!!!
0
Skoro ktoś przyszedł się zarejestrować w urzędzie pracy, to chyba dlatego, że sam nie mógł tej pracy znaleźć. I tutaj zamiast dostać konkretną ofertę pracy, to dostaje dodatkowe zajęcie, dzięki któremu urzędnicy mają czyste konto, że niby coś robią. Z pewnością się pojawią, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dodatkowe miejsca pracy, jeśli bezrobotni będą wypełniać takie karty aktywności. Tyle, że te nowe miejsca pracy pojawią się dla kolejnej rzeszy urzędników, którzy będą ten proces nadzorować. Chory kraj, kto może niech stąd wieje.
0
doostalem karte aktywnosci zawodowej bezrobotnego mam sam sobie wpisywacac tam nie trzeba pieczatek od pracodawcow tylko co ja tam mam wpisac?
0
W jakich dziennikach czytałeś ogłoszenia o pracy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: